Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Euro Equity - CX

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Akciový fond
  • ISIN LU0997479356
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Mon Dec 02 00:00:00 CET 2013
  • Výkonnosť fondu je platná pre investičné životné poistenie.
Riziko 6

Aktuálna hodnota podielového listu 121.569 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 1.9258501576228992 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 1.2838670976772049 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 5.5781355843885105 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 14.2920266624047 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 3.961107262885144 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 23.6965811965812 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 7.3390653843526055 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov N/A
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. N/A
Výkonnosť fondu za rok 2017 9.946595460614137 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 121.569 +0.3790000000000049 +0.31273207360343663
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 121.19 -0.33800000000000807 -0.2781252057139162
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 121.528 +0.05300000000001148 +0.043630376620713306
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 121.475 -0.04100000000001103 -0.03374041278515671
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 121.516 +0.4830000000000041 +0.39906471788686065
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 121.033 -0.0759999999999934 -0.06275338744436285
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 121.109 -0.30100000000000193 -0.24792027015896706
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 121.41 +0.570999999999998 +0.47252956413078395
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 120.839 +0.44299999999999784 +0.3679524236685586
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 120.396 +1.125 +0.943230122997208
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 119.271 +1.774000000000001 +1.5098257827859443
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 117.497 +0.8239999999999981 +0.7062473751424906
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 116.673 -0.2639999999999958 -0.22576259011262115
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 116.937 -0.527000000000001 -0.44864809643805853
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 117.464 -0.6140000000000043 -0.5199952573722492
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 118.078 -0.04599999999999227 -0.03894212861060603
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 118.124 -0.39400000000000546 -0.3324389544204302
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 118.518 +0.6059999999999945 +0.5139426012619533
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 117.912 -0.7989999999999924 -0.6730631533724696
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 118.711 -0.561000000000007 -0.4703534777651142
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 119.272 +1.4320000000000022 +1.2152070604209113
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 117.84 +0.09300000000000352 +0.07898290402303543
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 117.747 -0.6949999999999932 -0.5867850931257436
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 118.442 -0.7380000000000138 -0.6192314146669019
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 119.18 +0.693000000000012 +0.5848742900065088
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 118.487 -0.04400000000001114 -0.037121090685146615
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 118.531 +0.7319999999999993 +0.6213974651737275
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 117.799 +0.36299999999999955 +0.3091045335331581
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 117.436 -0.5769999999999982 -0.4889291857676681
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 118.013 -0.3019999999999925 -0.2552508135063115
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 118.315 +1.4129999999999967 +1.2087047270363183
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 116.902 -1.3589999999999947 -1.1491531443163805
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 118.261 -0.3200000000000074 -0.26985773437566507
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 118.581 +0.1280000000000001 +0.10805973677323504
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 118.453 +0.597999999999999 +0.5074031649060278
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 117.855 -0.6280000000000001 -0.530033844517779
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 118.483 +0.17199999999999704 +0.14537955050671283
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 118.311 +0.45700000000000784 +0.3877679162353487
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 117.854 -0.5180000000000007 -0.43760348731118903
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 118.372 +0.3509999999999991 +0.2974046991637074
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 118.021 +0.42799999999999727 +0.3639672429481323
Fri Nov 17 00:00:00 CET 2017 117.593 -0.5079999999999956 -0.43014030363840744
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 118.101 +0.7150000000000034 +0.6091015964425088
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 117.386 -0.5380000000000109 -0.45622604389268584
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 117.924 -0.44899999999999807 -0.3793094709097497
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 118.373 -0.7059999999999889 -0.592883715852492
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 119.079 -0.5230000000000103 -0.4372836574639306
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 119.602 -1.4470000000000027 -1.1953836875975867
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 121.049 -0.044999999999987494 -0.03716121360264547
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 121.094 -0.6140000000000043 -0.5044861471719233
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 121.708 -0.21399999999999864 -0.1755220550843971
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 121.922 +0.15899999999999181 +0.13058153954813187
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 121.763 +0.6280000000000001 +0.5184298509926941
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 121.135 +0.1670000000000016 +0.13805303882018516
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 120.968 +0.14000000000000057 +0.11586718310325468
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 120.828 +0.5400000000000063 +0.4489225857940994
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 120.288 +1.0069999999999908 +0.8442249813465604
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 119.281 -0.5949999999999989 -0.49634622443191195
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 119.876 -0.04399999999999693 -0.03669112741827629
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 119.92 +0.242999999999995 +0.2030465335862321
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 119.677 +0.10400000000001342 +0.08697615682471245
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 119.573 -0.4550000000000125 -0.3790782150831577
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 120.028 +0.416000000000011 +0.3477911915192548
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 119.612 -0.09700000000000841 -0.0810298306727217
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 119.709 +0.10999999999999943 +0.09197401316064469
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 119.599 +0.07699999999999818 +0.06442328608958868
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 119.522 -0.16100000000000136 -0.13452202902667992
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 119.683 +0.17200000000001125 +0.14391980654501366
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 119.511 -0.1839999999999975 -0.15372404862358285
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 119.695 +0.15899999999999181 +0.13301432204523475
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 119.536 -0.3719999999999999 -0.31023784901758006
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 119.908 +0.367999999999995 +0.3078467458591225
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 119.54 -0.3299999999999983 -0.2752982397597383
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 119.87 +0.18300000000000693 +0.15289881106553505
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 119.687 +0.3640000000000043 +0.30505434828155875
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 119.323 +0.9419999999999931 +0.795735802197982
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 118.381 +0.472999999999999 +0.40116022661736184
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 117.908 +0.4719999999999942 +0.4019210463571598
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 117.436 +0.10600000000000875 +0.09034347566692982
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 117.33 -0.15200000000000102 -0.12938152227575375
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 117.482 +0.0799999999999983 +0.06814193966031099
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 117.402 +0.29999999999999716 +0.2561869139724319
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 117.102 +0.01300000000000523 +0.011102665493774163
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 117.089 +0.23900000000000432 +0.20453572956782567
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 116.85 +0.38400000000000034 +0.3297099582710837
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 116.466 -0.30000000000001137 -0.2569241046195051
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 116.766 +0.17100000000000648 +0.14666152064840385
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 116.595 +0.2360000000000042 +0.2028205811325331
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 116.359 +0.7620000000000005 +0.6591866570931776
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 115.597 +1.4050000000000011 +1.2303839148101454
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 114.192 +0.01999999999999602 +0.017517429842689995
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 114.172 +0.5759999999999934 +0.5070601077502671
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 113.596 +0.3410000000000082 +0.30109045958236563
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 113.255 -0.2150000000000034 -0.1894773949061456
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 113.47 -0.3539999999999992 -0.3110064661231368
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 113.824 +0.6499999999999915 +0.5743368618233794
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 113.174 +0.5480000000000018 +0.48656615701525563
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 112.626 +0.5480000000000018 +0.4889451988793535
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 112.078 -1.286999999999992 -1.1352710272129776
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 113.365 -0.49099999999999966 -0.4312464867903314
Nájdených 908 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií