Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

TAM - Alfa fond

  • Správca fondu Tatra Asset Management
  • Zmiešaný fond
  • ISIN SK3110000492
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Wed Jan 15 00:00:00 CET 2014
  • Fond TAM Alfa sa dňa 26.10.2017 zlúčil do TAM Dlhopisový fond
  • TAM Dlhopisový fond
Riziko 3

Aktuálna hodnota podielového listu 0.100311 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 0.11477504091981228 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 0.1817655224760184 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 0.8941682927319894 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 1.7631602974445437 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 2.00738277555752 %
Výkonnosť fondu za 3 roky -0.2961961653530021 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. -0.09873956748176482 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov N/A
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. N/A
Výkonnosť fondu za rok 2017 1.9970105849695496 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 0.100311 -5.0000000000050004E-6 -0.004984249770729495
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 0.100316 -1.4000000000000123E-5 -0.013953951958536952
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 0.10033 -1.1999999999998123E-5 -0.011959099878413947
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 0.100342 -9.999999999996123E-6 -0.009964923469383892
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 0.100352 -2.000000000002E-6 -0.0019929449747912394
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 0.100354 -8.999999999995123E-6 -0.008967448163162842
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 0.100363 +3.9999999999901226E-6 +0.003985691367979077
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 0.100359 -1.8999999999991246E-5 -0.018928450457262793
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 0.100378 -3.0000000000030003E-6 -0.002988613383013718
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 0.100381 +2.2999999999995246E-5 +0.022917953725657393
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 0.100358 -1.5000000000001124E-5 -0.014944257917967106
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 0.100373 +7.000000000007001E-6 +0.006974473427263217
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 0.100366 +7.399999999999074E-5 +0.07378454911657034
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 0.100292 -2.0999999999993246E-5 -0.020934475092952307
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 0.100313 -4.999999999999449E-5 -0.049819156462037294
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 0.100363 +3.399999999999237E-5 +0.03388850681257898
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 0.100329 +4.000000000004E-6 +0.003987042113136307
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 0.100325 +6.599999999999662E-5 +0.06582950159087625
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 0.100259 +2.9000000000001247E-5 +0.02893345305796792
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 0.10023 +6.899999999999962E-5 +0.0688890885674061
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 0.100161 +9.999999999996123E-6 +0.00998492276661853
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 0.100151 -4.499999999998949E-5 -0.0449119725338232
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 0.100196 -1.6000000000002124E-5 -0.015966151758274583
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 0.100212 -6.30000000000075E-5 -0.06282722513089753
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 0.100275 -1.8999999999991246E-5 -0.01894430374697514
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 0.100294 -3.500000000000725E-5 -0.0348852276011993
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 0.100329 -5.9000000000003494E-5 -0.05877196477667001
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 0.100388 +2.5000000000011124E-5 +0.024909578231032476
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 0.100363 +4.299999999998749E-5 +0.04286283891545803
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 0.10032 +1.9000000000005124E-5 +0.01894298162531293
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 0.100301 -6.1000000000005494E-5 -0.06077997648512932
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 0.100362 +6.0000000000060005E-6 +0.005978715771858186
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 0.100356 +1.6000000000000736E-4 +0.15968701345363825
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 0.100196 -4.400000000000237E-5 -0.04389465283320269
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 0.10024 +9.699999999999986E-5 +0.09686148807205683
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 0.100143 +5.6000000000000494E-5 +0.05595132234955638
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 0.100087 -9.499999999999786E-5 -0.09482741410632436
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 0.100182 +2.899999999998737E-5 +0.028955697782380326
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 0.100153 +1.1300000000000199E-4 +0.11295481807277287
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 0.10004 +2.1000000000007124E-5 +0.02099601075796311
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 0.100019 -4.000000000004E-6 -0.003999080211555342
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 0.100023 +6.499999999999562E-5 +0.06502731147081335
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 0.099958 -7.999999999994123E-6 -0.008002720925108661
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 0.099966 -3.0000000000002247E-5 -0.03000120004800417
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 0.099996 +1.759999999999956E-4 +0.1763173712682785
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 0.09982 +6.0000000000060005E-6 +0.006011180796287095
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 0.099814 +2.9000000000001247E-5 +0.029062484341335116
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 0.099785 -2.309999999999951E-4 -0.23096304591264907
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 0.100016 +9.699999999999986E-5 +0.09707863369329144
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 0.099919 -3.0000000000030003E-6 -0.00300234182662777
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 0.099922 +2.2500000000000298E-4 +0.22568382198060422
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 0.099697 +2.9999999999891225E-6 +0.003009208177010775
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 0.099694 -3.2899999999999596E-4 -0.32892434740009396
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 0.100023 -5.6000000000000494E-5 -0.0559557949220121
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 0.100079 -5.7000000000001494E-5 -0.05692258528401524
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 0.100136 +5.2999999999997494E-5 +0.05295604648141791
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 0.100083 +2.0000000000006124E-5 +0.01998740793300833
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 0.100063 -3.699999999999537E-5 -0.03696303696303234
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 0.1001 -6.0000000000060005E-6 -0.005993646734467465
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 0.100106 +8.500000000000174E-5 +0.08498215374771473
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 0.100021 -1.0999999999997123E-5 -0.010996481126036791
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 0.100032 -2.0000000000006124E-5 -0.01998960540519542
Thu Jul 27 00:00:00 CEST 2017 0.100052 -7.699999999999374E-5 -0.07690079797061165
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 0.100129 +7.100000000000162E-5 +0.0709588438705567
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 0.100058 +5.999999999992123E-6 +0.005996881621548917
Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017 0.100052 -6.999999999993123E-6 -0.0069958724352563225
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 0.100059 -2.5000000000011124E-5 -0.02497901762520595
Thu Jul 20 00:00:00 CEST 2017 0.100084 +1.2000000000012001E-5 +0.011991366216336239
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 0.100072 +8.299999999999974E-5 +0.08300913100441024
Tue Jul 18 00:00:00 CEST 2017 0.099989 +1.5000000000001124E-5 +0.015003901014264834
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 0.099974 -1.9000000000005124E-5 -0.019001330093111644
Fri Jul 14 00:00:00 CEST 2017 0.099993 +1.270000000000021E-4 +0.12717040834718735
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 0.099866 +6.0999999999991616E-5 +0.0611191824056827
Wed Jul 12 00:00:00 CEST 2017 0.099805 +2.2400000000000198E-4 +0.22494250911318622
Tue Jul 11 00:00:00 CEST 2017 0.099581 +3.0000000000030003E-6 +0.0030127136516128064
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 0.099578 +8.500000000000174E-5 +0.08543314605047767
Fri Jul 07 00:00:00 CEST 2017 0.099493 +5.4999999999999494E-5 +0.05531084695991421
Thu Jul 06 00:00:00 CEST 2017 0.099438 -1.8999999999999573E-4 -0.19070943911349794
Tue Jul 04 00:00:00 CEST 2017 0.099628 -1.0000000000010001E-5 -0.010036331520112808
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 0.099638 +2.3000000000009124E-5 +0.023088892235114317
Fri Jun 30 00:00:00 CEST 2017 0.099615 -3.300000000000525E-5 -0.033116570327558256
Thu Jun 29 00:00:00 CEST 2017 0.099648 -2.449999999999952E-4 -0.24526243080095225
Wed Jun 28 00:00:00 CEST 2017 0.099893 +1.2199999999999711E-4 +0.12228002124865654
Tue Jun 27 00:00:00 CEST 2017 0.099771 -1.759999999999956E-4 -0.17609332946461187
Mon Jun 26 00:00:00 CEST 2017 0.099947 +4.200000000000037E-5 +0.04203993794104437
Fri Jun 23 00:00:00 CEST 2017 0.099905 +2.899999999998737E-5 +0.029036004645748095
Thu Jun 22 00:00:00 CEST 2017 0.099876 +5.0000000000050004E-6 +0.0050064583312523165
Wed Jun 21 00:00:00 CEST 2017 0.099871 -3.200000000000425E-5 -0.032031070138038145
Tue Jun 20 00:00:00 CEST 2017 0.099903 -1.229999999999981E-4 -0.12296802831263681
Mon Jun 19 00:00:00 CEST 2017 0.100026 +1.3799999999999923E-4 +0.13815473330129668
Fri Jun 16 00:00:00 CEST 2017 0.099888 +7.000000000007001E-6 +0.007008339924517177
Thu Jun 15 00:00:00 CEST 2017 0.099881 -9.800000000000086E-5 -0.09802058432270863
Wed Jun 14 00:00:00 CEST 2017 0.099979 -1.5000000000001124E-5 -0.015000900054004365
Tue Jun 13 00:00:00 CEST 2017 0.099994 +1.1200000000000099E-4 +0.11213231613303797
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 0.099882 -2.4999999999997247E-5 -0.025023271642624887
Fri Jun 09 00:00:00 CEST 2017 0.099907 -9.000000000000674E-5 -0.09000270008100916
Thu Jun 08 00:00:00 CEST 2017 0.099997 +1.7000000000003124E-5 +0.01700340068013915
Wed Jun 07 00:00:00 CEST 2017 0.09998 +1.7000000000003124E-5 +0.017006292328164547
Tue Jun 06 00:00:00 CEST 2017 0.099963 -3.100000000000325E-5 -0.031001860111609946
Mon Jun 05 00:00:00 CEST 2017 0.099994 -7.200000000000262E-5 -0.07195251134251655
Nájdených 934 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií