Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IaD KD Russia

  • Správca fondu IaD Investments
  • Akciový fond
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Mon Jan 23 00:00:00 CET 2006
Riziko 6

Aktuálna hodnota podielového listu 0.022224 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 4.6278423803022495 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace -0.03148756241284634 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 9.33241501451272 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov -4.810039833811619 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 5.497009399031616 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 54.515747757769596 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 15.593507663179418 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 0.4565384441531428 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 0.09109146636858689 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 -10.200775821646268 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 0.022224 +9.299999999999933E-5 +0.4202250237223773
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 0.022131 -1.7999999999997185E-5 -0.08126777732627742
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 0.022149 -2.669999999999999E-4 -1.1911134903640253
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 0.022416 -3.700000000000231E-5 -0.16478866966553382
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 0.022453 +1.1000000000000246E-4 +0.4923242178758558
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 0.022343 +6.599999999999662E-5 +0.2962696952013135
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 0.022277 +2.3500000000000257E-4 +1.0661464476907838
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 0.022042 +1.7400000000000054E-4 +0.7956831900493897
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 0.021868 +3.020000000000002E-4 +1.4003524065658917
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 0.021566 +2.8199999999999753E-4 +1.3249389212553915
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 0.021284 +2.1799999999999944E-4 +1.0348428747745155
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 0.021066 -2.2999999999998716E-5 -0.10906159609274368
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 0.021089 -2.5999999999998247E-5 -0.12313521193463534
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 0.021115 +6.499999999999909E-5 +0.3087885985748175
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 0.02105 +1.9299999999999873E-4 +0.9253488037589238
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 0.020857 -4.39999999999989E-5 -0.2105162432419449
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 0.020901 -1.2000000000000205E-4 -0.5708577137148663
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 0.021021 -2.1599999999999744E-4 -1.017092809718875
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 0.021237 -4.000000000000531E-6 -0.01883150510804826
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 0.021241 -3.600000000000131E-5 -0.1691967852610862
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 0.021277 -1.4000000000000123E-5 -0.0657554835376456
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 0.021291 -8.499999999999827E-5 -0.3976422155688542
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 0.021376 +1.989999999999978E-4 +0.939698729753968
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 0.021177 +2.459999999999997E-4 +1.1752902393578886
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 0.020931 +4.60000000000009E-5 +0.22025377064879528
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 0.020885 -1.339999999999987E-4 -0.6375184357010263
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 0.021019 -6.300000000000056E-5 -0.29883312778674015
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 0.021082 -4.200000000000037E-5 -0.19882597992804568
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 0.021124 -2.999999999999531E-6 -0.014199839068488337
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 0.021127 -2.8000000000000247E-5 -0.1323564169227145
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 0.021155 -2.500000000000002E-4 -1.167951413221211
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 0.021405 -1.7499999999999807E-4 -0.8109360518998984
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 0.02158 +5.199999999999996E-5 +0.24154589371980661
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 0.021528 -2.2000000000000144E-4 -1.0115872723928703
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 0.021748 +2.5999999999998247E-5 +0.11969431912346121
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 0.021722 -2.0299999999999832E-4 -0.9258836944127632
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 0.021925 +3.099999999999978E-5 +0.14159130355348395
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 0.021894 +3.259999999999999E-4 +1.5114985163204742
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 0.021568 +1.9900000000000126E-4 +0.9312555571154535
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 0.021369 +2.3300000000000057E-4 +1.1023845571536743
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 0.021136 -5.570000000000019E-4 -2.5676485502235833
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 0.021693 -3.559999999999987E-4 -1.6145856954963886
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 0.022049 -1.570000000000009E-4 -0.7070161217688953
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 0.022206 -1.3799999999999923E-4 -0.617615467239524
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 0.022344 +1.000000000001E-6 +0.0044756747079667016
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 0.022343 -1.1000000000000593E-5 -0.04920819540127312
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 0.022354 +3.029999999999977E-4 +1.3740873429776324
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 0.022051 +2.580000000000013E-4 +1.183866379112565
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 0.021793 -8.89999999999988E-5 -0.4067269902202669
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 0.021882 -5.8000000000002494E-5 -0.26435733819508883
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 0.02194 -2.9599999999999765E-4 -1.3311746717035333
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 0.022236 +2.539999999999973E-4 +1.1554908561550234
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 0.021982 +2.3400000000000157E-4 +1.0759610079087805
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 0.021748 -5.3999999999998494E-5 -0.24768369874322765
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 0.021802 -4.70000000000019E-5 -0.21511281980869562
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 0.021849 +1.5000000000001124E-5 +0.06870019236054375
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 0.021834 +1.229999999999981E-4 +0.5665330938233988
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 0.021711 -1.7700000000000007E-4 -0.8086622807017546
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 0.021888 -5.1E-4 -2.276989016876507
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 0.022398 +1.6700000000000048E-4 +0.7512032747064931
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 0.022231 -1.0199999999999793E-4 -0.45672323467513515
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 0.022333 +1.250000000000001E-4 +0.562860230547551
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 0.022208 +2.119999999999969E-4 +0.9638116021094604
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 0.021996 -1.1899999999999758E-4 -0.5380963147185059
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 0.022115 +4.000000000000531E-6 +0.018090543168561037
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 0.022111 -1.4199999999999977E-4 -0.6381162090504642
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 0.022253 -1.0600000000000193E-4 -0.47408202513530084
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 0.022359 +1.4000000000000123E-4 +0.6300913632476765
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 0.022219 -2.5000000000000716E-5 -0.11238985793922279
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 0.022244 +5.7000000000001494E-5 +0.256907197908692
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 0.022187 +1.8999999999998185E-5 +0.08570913027786983
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 0.022168 +9.599999999999886E-5 +0.43494019572308285
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 0.022072 -5.5999999999997024E-5 -0.2530730296456843
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 0.022128 +1.5999999999998654E-5 +0.07235890014471172
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 0.022112 +2.6400000000000035E-4 +1.2083485902599798
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 0.021848 +3.370000000000005E-4 +1.5666403235553925
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 0.021511 -3.099999999999978E-5 -0.14390492990437184
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 0.021542 +1.2699999999999864E-4 +0.5930422600980557
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 0.021415 +8.89999999999988E-5 +0.4173309575166407
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 0.021326 -2.889999999999976E-4 -1.3370344668054481
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 0.021615 -9.800000000000086E-5 -0.45134251370147316
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 0.021713 +1.2699999999999864E-4 +0.5883442972296796
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 0.021586 -1.1999999999998123E-5 -0.055560700064812125
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 0.021598 +3.099999999999978E-4 +1.4562194663660173
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 0.021288 -1.7499999999999807E-4 -0.8153566602991105
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 0.021463 +1.2999999999999817E-4 +0.6093845216331419
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 0.021333 +6.600000000000009E-5 +0.31033996332345926
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 0.021267 +1.7800000000000107E-4 +0.844041917587373
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 0.021089 +3.399999999999931E-5 +0.16148183329375115
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 0.021055 +4.7700000000000173E-4 +2.318009524735163
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 0.020578 +2.9699999999999865E-4 +1.464424831122719
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 0.020281 -1.4099999999999877E-4 -0.6904318871804856
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 0.020422 +5.099999999999896E-5 +0.25035589809041753
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 0.020371 +3.500000000000031E-5 +0.17210857592447046
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 0.020336 +5.000000000001531E-6 +0.02459298608037741
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 0.020331 +1.4799999999999883E-4 +0.7332903929049143
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 0.020183 +9.699999999999986E-5 +0.4829234292542063
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 0.020086 -2.510000000000012E-4 -1.234203668190988
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 0.020337 -4.39999999999989E-5 -0.21588734605759727
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 0.020381 +2.7699999999999947E-4 +1.3778352566653376
Nájdených 1 163 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií