Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali GaranT 4

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Garantovaný fond
  • ISIN LU0413823765
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Thu Oct 01 00:00:00 CEST 2009
  • Fond poskytuje garanciu najvyššej hodnoty počas 5-ročného obdobia garancie. Garantovaná hodnota fondu sa stanovuje na konci každého mesiaca, raz dosiahnutá garantovaná hodnota už neklesá.
  • Ručiteľ Generali Investments Luxembourg S.A., Luxemburg
  • Fond bol k 24.3.2017 zlúčený do fondu Generali Komfort Best Managers Conservative. Bližšie informácie k zlúčeniu nájdete tu:
  • https://www.generali.sk/garant/
Riziko 3

Aktuálna hodnota podielového listu 107.21 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 0.0 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 0.9139769764399119 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 0.2440415525156725 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 0.0700051337098051 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 0.9082780366134857 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 3.172846515835359 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 1.0456631664373717 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 5.537234827976567 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 1.0831061182443813 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 0.9082780366134857 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Thu Mar 23 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Wed Mar 22 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Tue Mar 21 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Mon Mar 20 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Fri Mar 17 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Thu Mar 16 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Wed Mar 15 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Tue Mar 14 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Mon Mar 13 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Fri Mar 10 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Thu Mar 09 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Wed Mar 08 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Tue Mar 07 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Mon Mar 06 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Fri Mar 03 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Thu Mar 02 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Wed Mar 01 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Tue Feb 28 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Mon Feb 27 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Fri Feb 24 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Thu Feb 23 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Wed Feb 22 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Tue Feb 21 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Mon Feb 20 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Fri Feb 17 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Thu Feb 16 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Wed Feb 15 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Tue Feb 14 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Mon Feb 13 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Fri Feb 10 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Thu Feb 09 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Wed Feb 08 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Tue Feb 07 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Mon Feb 06 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Fri Feb 03 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Thu Feb 02 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Wed Feb 01 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Tue Jan 31 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Mon Jan 30 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Fri Jan 27 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Thu Jan 26 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Wed Jan 25 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Tue Jan 24 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Mon Jan 23 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Fri Jan 20 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Thu Jan 19 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Wed Jan 18 00:00:00 CET 2017 107.21 +0.0 +0.0
Tue Jan 17 00:00:00 CET 2017 107.21 +1.046999999999997 +0.9862193042773821
Mon Jan 16 00:00:00 CET 2017 106.163 -0.0010000000000047748 -9.419388870095086E-4
Fri Jan 13 00:00:00 CET 2017 106.164 -0.018000000000000682 -0.01695202576707981
Thu Jan 12 00:00:00 CET 2017 106.182 -0.0030000000000001137 -0.0028252578047747927
Wed Jan 11 00:00:00 CET 2017 106.185 +0.0 +0.0
Tue Jan 10 00:00:00 CET 2017 106.185 -0.001999999999995339 -0.0018834697279284083
Mon Jan 09 00:00:00 CET 2017 106.187 -0.0030000000000001137 -0.0028251247763443955
Fri Jan 06 00:00:00 CET 2017 106.19 -0.028000000000005798 -0.026360880453412602
Thu Jan 05 00:00:00 CET 2017 106.218 -0.006000000000000227 -0.005648441030275858
Wed Jan 04 00:00:00 CET 2017 106.224 -0.009000000000000341 -0.008471943746293845
Tue Jan 03 00:00:00 CET 2017 106.233 -0.012000000000000455 -0.011294649159960896
Fri Dec 30 00:00:00 CET 2016 106.245 -0.02199999999999136 -0.020702569941742365
Thu Dec 29 00:00:00 CET 2016 106.267 +0.003999999999990678 +0.003764245315858462
Wed Dec 28 00:00:00 CET 2016 106.263 +0.009000000000000341 +0.008470269354565796
Tue Dec 27 00:00:00 CET 2016 106.254 +0.015000000000000568 +0.014119108801852963
Fri Dec 23 00:00:00 CET 2016 106.239 -0.057999999999992724 -0.05456409870456619
Thu Dec 22 00:00:00 CET 2016 106.297 +0.054000000000002046 +0.050826878006082335
Wed Dec 21 00:00:00 CET 2016 106.243 +0.006999999999990791 +0.006589103505394397
Tue Dec 20 00:00:00 CET 2016 106.236 +0.05299999999999727 +0.04991382801389796
Mon Dec 19 00:00:00 CET 2016 106.183 -0.026999999999986812 -0.02542133509084532
Fri Dec 16 00:00:00 CET 2016 106.21 -0.07400000000001228 -0.06962477889429479
Thu Dec 15 00:00:00 CET 2016 106.284 +0.14500000000001023 +0.1366133089627849
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 106.139 +0.25099999999999056 +0.2370429132668391
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 105.888 +0.07600000000000762 +0.07182550183344764
Mon Dec 12 00:00:00 CET 2016 105.812 +0.12399999999999523 +0.1173264703655999
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 105.688 -0.05299999999999727 -0.05012246905173705
Thu Dec 08 00:00:00 CET 2016 105.741 +0.03900000000000148 +0.03689617982630554
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 105.702 +0.23199999999999932 +0.21996776334502638
Tue Dec 06 00:00:00 CET 2016 105.47 -0.027000000000001023 -0.02559314482876387
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 105.497 +0.10899999999999466 +0.10342733518047088
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 105.388 -0.05299999999999727 -0.050265077152148854
Thu Dec 01 00:00:00 CET 2016 105.441 +0.07900000000000773 +0.07497959416109008
Wed Nov 30 00:00:00 CET 2016 105.362 +0.08599999999999852 +0.08169003381587306
Tue Nov 29 00:00:00 CET 2016 105.276 -0.0030000000000001137 -0.0028495711395436067
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 105.279 -0.07099999999999795 -0.06739439962031131
Fri Nov 25 00:00:00 CET 2016 105.35 -0.008000000000009777 -0.007593158564142995
Thu Nov 24 00:00:00 CET 2016 105.358 -0.1700000000000017 -0.16109468577060276
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 105.528 +0.06700000000000728 +0.06353059424811758
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 105.461 +0.027000000000001023 +0.02560843750592885
Mon Nov 21 00:00:00 CET 2016 105.434 -0.0589999999999975 -0.055927881470806115
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 105.493 -0.049000000000006594 -0.046427014837701196
Thu Nov 17 00:00:00 CET 2016 105.542 -0.12000000000000455 -0.11356968446556429
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 105.662 +0.2530000000000001 +0.24001745581496847
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 105.409 -0.27199999999999136 -0.25737833669249094
Mon Nov 14 00:00:00 CET 2016 105.681 -0.23700000000000898 -0.22375800147284597
Fri Nov 11 00:00:00 CET 2016 105.918 -0.18599999999999284 -0.17529970594887362
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 106.104 -0.055999999999997385 -0.05275056518462452
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 106.16 -0.0030000000000001137 -0.002825843278731869
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 106.163 +0.0660000000000025 +0.06220722546349331
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 106.097 -0.04200000000000159 -0.03957075156163294
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 106.139 +0.001999999999995339 +0.0018843570102747757
Thu Nov 03 00:00:00 CET 2016 106.137 +0.09999999999999432 +0.09430670426360074
Nájdených 1 871 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií