Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali GaranT 4

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Garantovaný fond
  • ISIN LU0413823765
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Thu Oct 01 00:00:00 CEST 2009
  • Fond poskytuje garanciu najvyššej hodnoty počas 5-ročného obdobia garancie. Garantovaná hodnota fondu sa stanovuje na konci každého mesiaca, raz dosiahnutá garantovaná hodnota už neklesá.
  • Ručiteľ Generali Investments Luxembourg S.A., Luxemburg
  • Fond bol k 24.3.2017 zlúčený do fondu Generali Komfort Best Managers Conservative. Bližšie informácie k zlúčeniu nájdete tu:
  • https://www.generali.sk/garant/
Riziko 3

Aktuálna hodnota podielového listu 107.21 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 0.0 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 0.9139769764399119 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 0.2440415525156725 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 0.0700051337098051 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 0.9082780366134857 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 3.172846515835359 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 1.0456631664373717 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 5.537234827976567 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 1.0831061182443813 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 0.9082780366134857 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon Nov 03 00:00:00 CET 2014 103.977 +0.2120000000000033 +0.20430781091890649
Fri Oct 31 00:00:00 CET 2014 103.765 +0.06400000000000716 +0.06171589473583395
Thu Oct 30 00:00:00 CET 2014 103.701 +0.0239999999999867 +0.02314881796346991
Wed Oct 29 00:00:00 CET 2014 103.677 +0.029000000000010573 +0.027979314603282818
Tue Oct 28 00:00:00 CET 2014 103.648 -0.06499999999999773 -0.06267295324597469
Mon Oct 27 00:00:00 CET 2014 103.713 -0.05700000000000216 -0.05492917028042995
Fri Oct 24 00:00:00 CEST 2014 103.77 +0.02199999999999136 +0.021205228052580637
Thu Oct 23 00:00:00 CEST 2014 103.748 +0.0040000000000048885 +0.0038556446637924976
Wed Oct 22 00:00:00 CEST 2014 103.744 +0.15200000000000102 +0.146729477179706
Tue Oct 21 00:00:00 CEST 2014 103.592 -0.1490000000000009 -0.14362691703376768
Mon Oct 20 00:00:00 CEST 2014 103.741 +0.1869999999999976 +0.18058211174845742
Fri Oct 17 00:00:00 CEST 2014 103.554 -0.2819999999999965 -0.27158211025077666
Thu Oct 16 00:00:00 CEST 2014 103.836 -0.12999999999999545 -0.12504087874881736
Wed Oct 15 00:00:00 CEST 2014 103.966 +0.022999999999996135 +0.022127512194179633
Tue Oct 14 00:00:00 CEST 2014 103.943 -0.007999999999995566 -0.007695933661047577
Mon Oct 13 00:00:00 CEST 2014 103.951 +0.003999999999990678 +0.003848114904702086
Fri Oct 10 00:00:00 CEST 2014 103.947 +0.0 +0.0
Thu Oct 09 00:00:00 CEST 2014 103.947 -0.003999999999990678 -0.0038479668305169534
Wed Oct 08 00:00:00 CEST 2014 103.951 -0.049000000000006594 -0.04711538461539096
Mon Oct 06 00:00:00 CEST 2014 104.0 +0.015000000000000568 +0.01442515747463631
Fri Oct 03 00:00:00 CEST 2014 103.985 -0.028999999999996362 -0.027880862191624552
Thu Oct 02 00:00:00 CEST 2014 104.014 -0.0040000000000048885 -0.003845488280879164
Wed Oct 01 00:00:00 CEST 2014 104.018 +0.001999999999995339 +0.0019227811105938881
Tue Sep 30 00:00:00 CEST 2014 104.016 +0.4690000000000083 +0.4529344162554283
Mon Sep 29 00:00:00 CEST 2014 103.547 -0.0020000000000095497 -0.001931452742189253
Fri Sep 26 00:00:00 CEST 2014 103.549 +0.0 +0.0
Thu Sep 25 00:00:00 CEST 2014 103.549 -0.012999999999991019 -0.012552866881666075
Wed Sep 24 00:00:00 CEST 2014 103.562 -0.009000000000000341 -0.008689691129756729
Tue Sep 23 00:00:00 CEST 2014 103.571 -0.0049999999999954525 -0.0048273731366295786
Mon Sep 22 00:00:00 CEST 2014 103.576 +0.0030000000000001137 +0.0028965077771234914
Fri Sep 19 00:00:00 CEST 2014 103.573 -0.006000000000000227 -0.005792679983394537
Thu Sep 18 00:00:00 CEST 2014 103.579 -0.009000000000000341 -0.008688265050006121
Wed Sep 17 00:00:00 CEST 2014 103.588 -0.009000000000000341 -0.008687510256088826
Tue Sep 16 00:00:00 CEST 2014 103.597 -0.0020000000000095497 -0.001930520564879535
Mon Sep 15 00:00:00 CEST 2014 103.599 -0.006000000000000227 -0.005791226292167585
Fri Sep 12 00:00:00 CEST 2014 103.605 -0.001999999999995339 -0.0019303714999906753
Thu Sep 11 00:00:00 CEST 2014 103.607 -0.016000000000005343 -0.015440587514360078
Wed Sep 10 00:00:00 CEST 2014 103.623 -0.01099999999999568 -0.010614277167720709
Tue Sep 09 00:00:00 CEST 2014 103.634 -0.007000000000005002 -0.006754083808536199
Mon Sep 08 00:00:00 CEST 2014 103.641 -0.003999999999990678 -0.003859327512172008
Fri Sep 05 00:00:00 CEST 2014 103.645 +0.012000000000000455 +0.011579323188560068
Thu Sep 04 00:00:00 CEST 2014 103.633 -0.012000000000000455 -0.011577982536543446
Wed Sep 03 00:00:00 CEST 2014 103.645 -0.005000000000009663 -0.0048239266763238425
Tue Sep 02 00:00:00 CEST 2014 103.65 +0.0010000000000047748 +9.647946434647463E-4
Mon Sep 01 00:00:00 CEST 2014 103.649 +0.007000000000005002 +0.006754018641096276
Fri Aug 29 00:00:00 CEST 2014 103.642 -0.007000000000005002 -0.006753562504225803
Thu Aug 28 00:00:00 CEST 2014 103.649 -0.02599999999999625 -0.025078369905952493
Wed Aug 27 00:00:00 CEST 2014 103.675 -0.005000000000009663 -0.00482253086420685
Tue Aug 26 00:00:00 CEST 2014 103.68 +0.0040000000000048885 +0.0038581735406505733
Mon Aug 25 00:00:00 CEST 2014 103.676 -0.001999999999995339 -0.001929049557278631
Fri Aug 22 00:00:00 CEST 2014 103.678 -0.006000000000000227 -0.005786813780332768
Thu Aug 21 00:00:00 CEST 2014 103.684 -0.01099999999999568 -0.01060803317420867
Wed Aug 20 00:00:00 CEST 2014 103.695 -0.0020000000000095497 -0.001928696105007425
Tue Aug 19 00:00:00 CEST 2014 103.697 -0.009000000000000341 -0.008678379264459472
Mon Aug 18 00:00:00 CEST 2014 103.706 +0.0 +0.0
Thu Aug 14 00:00:00 CEST 2014 103.706 -0.009000000000000341 -0.0086776261871478
Wed Aug 13 00:00:00 CEST 2014 103.715 -0.001999999999995339 -0.0019283241898583059
Tue Aug 12 00:00:00 CEST 2014 103.717 -0.0040000000000048885 -0.00385649964809912
Mon Aug 11 00:00:00 CEST 2014 103.721 +0.0 +0.0
Fri Aug 08 00:00:00 CEST 2014 103.721 -0.0030000000000001137 -0.0028922910801744183
Thu Aug 07 00:00:00 CEST 2014 103.724 -0.012000000000000455 -0.011567826019897098
Wed Aug 06 00:00:00 CEST 2014 103.736 +0.005000000000009663 +0.0048201598365094946
Tue Aug 05 00:00:00 CEST 2014 103.731 +0.009999999999990905 +0.00964124912022725
Mon Aug 04 00:00:00 CEST 2014 103.721 -0.0030000000000001137 -0.0028922910801744183
Fri Aug 01 00:00:00 CEST 2014 103.724 -0.0030000000000001137 -0.0028922074291169255
Thu Jul 31 00:00:00 CEST 2014 103.727 -0.012999999999991019 -0.012531328320793348
Wed Jul 30 00:00:00 CEST 2014 103.74 +0.003999999999990678 +0.0038559420066232334
Tue Jul 29 00:00:00 CEST 2014 103.736 +0.0010000000000047748 +9.63994794432713E-4
Mon Jul 28 00:00:00 CEST 2014 103.735 +0.001999999999995339 +0.0019280267610069493
Fri Jul 25 00:00:00 CEST 2014 103.733 +0.0 +0.0
Thu Jul 24 00:00:00 CEST 2014 103.733 -0.015999999999991132 -0.015421835391175946
Wed Jul 23 00:00:00 CEST 2014 103.749 -0.007000000000005002 -0.006746597787120748
Tue Jul 22 00:00:00 CEST 2014 103.756 -0.0040000000000048885 -0.0038550501156562147
Mon Jul 21 00:00:00 CEST 2014 103.76 +0.0 +0.0
Fri Jul 18 00:00:00 CEST 2014 103.76 +0.0010000000000047748 +9.637718173891179E-4
Thu Jul 17 00:00:00 CEST 2014 103.759 -0.01300000000000523 -0.01252746405581971
Wed Jul 16 00:00:00 CEST 2014 103.772 +0.0 +0.0
Tue Jul 15 00:00:00 CEST 2014 103.772 +0.0 +0.0
Mon Jul 14 00:00:00 CEST 2014 103.772 +0.0030000000000001137 +0.0028910368221724343
Fri Jul 11 00:00:00 CEST 2014 103.769 -0.003999999999990678 -0.0038545671802787604
Thu Jul 10 00:00:00 CEST 2014 103.773 -0.018000000000000682 -0.017342544151227643
Wed Jul 09 00:00:00 CEST 2014 103.791 -0.009000000000000341 -0.008670520231214202
Tue Jul 08 00:00:00 CEST 2014 103.8 -0.0010000000000047748 -9.633818556707304E-4
Mon Jul 07 00:00:00 CEST 2014 103.801 +0.0030000000000001137 +0.0028902290988266767
Fri Jul 04 00:00:00 CEST 2014 103.798 +0.0040000000000048885 +0.0038537873094830997
Thu Jul 03 00:00:00 CEST 2014 103.794 -0.017000000000010118 -0.016375913920499866
Wed Jul 02 00:00:00 CEST 2014 103.811 +0.006000000000000227 +0.005780068397476255
Tue Jul 01 00:00:00 CEST 2014 103.805 -0.003999999999990678 -0.0038532304520712828
Mon Jun 30 00:00:00 CEST 2014 103.809 +0.007999999999995566 +0.0077070548453247725
Fri Jun 27 00:00:00 CEST 2014 103.801 +0.0 +0.0
Thu Jun 26 00:00:00 CEST 2014 103.801 -0.016999999999995907 -0.016374809763235573
Wed Jun 25 00:00:00 CEST 2014 103.818 -0.0030000000000001137 -0.0028895888115122313
Tue Jun 24 00:00:00 CEST 2014 103.821 -0.012000000000000455 -0.011557019444685655
Fri Jun 20 00:00:00 CEST 2014 103.833 -0.007999999999995566 -0.0077040860546369605
Thu Jun 19 00:00:00 CEST 2014 103.841 -0.014000000000010004 -0.013480333156814793
Wed Jun 18 00:00:00 CEST 2014 103.855 +0.060000000000002274 +0.05780625270967028
Tue Jun 17 00:00:00 CEST 2014 103.795 -0.0010000000000047748 -9.634282631361274E-4
Mon Jun 16 00:00:00 CEST 2014 103.796 +0.01100000000000989 +0.010598834128255423
Fri Jun 13 00:00:00 CEST 2014 103.785 +0.01099999999999568 +0.010599957600165437
Thu Jun 12 00:00:00 CEST 2014 103.774 -0.007999999999995566 -0.007708465822585388
Nájdených 1 871 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií