Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali GaranT 2

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Garantovaný fond
  • ISIN LU0298381780
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Mon Oct 01 00:00:00 CEST 2007
  • Fond poskytuje garanciu najvyššej hodnoty počas 5-ročného obdobia garancie. Garantovaná hodnota fondu sa stanovuje na konci každého mesiaca, raz dosiahnutá garantovaná hodnota už neklesá.
  • Ručiteľ Generali Investments Luxembourg S.A., Luxemburg
  • Fond bol k 24.3.2017 zlúčený do fondu Generali Komfort Best Managers Conservative. Bližšie informácie k zlúčeniu nájdete tu:
  • https://www.generali.sk/garant/
Riziko 3

Aktuálna hodnota podielového listu 111.198 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 0.0 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 1.4904394651576558 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 1.1231050444240331 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 0.6298528533420278 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 1.4811772758384523 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 2.9572978778563686 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 0.9753101560213695 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 9.51152255268859 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 1.8327897064352117 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 1.4811772758384523 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Aug 28 00:00:00 CEST 2015 110.618 -0.019000000000005457 -0.017173278378847454
Thu Aug 27 00:00:00 CEST 2015 110.637 -0.016000000000005343 -0.014459617000899518
Wed Aug 26 00:00:00 CEST 2015 110.653 -0.04799999999998761 -0.043360041914695995
Tue Aug 25 00:00:00 CEST 2015 110.701 -0.07200000000000273 -0.06499778826970717
Mon Aug 24 00:00:00 CEST 2015 110.773 -0.060000000000002274 -0.05413550115940404
Fri Aug 21 00:00:00 CEST 2015 110.833 -0.028999999999996362 -0.02615864768811348
Thu Aug 20 00:00:00 CEST 2015 110.862 -0.025000000000005684 -0.022545474221509904
Wed Aug 19 00:00:00 CEST 2015 110.887 -0.054000000000002046 -0.048674520691180036
Tue Aug 18 00:00:00 CEST 2015 110.941 +0.007000000000005002 +0.00631005823282763
Mon Aug 17 00:00:00 CEST 2015 110.934 -0.0040000000000048885 -0.0036056175521506505
Fri Aug 14 00:00:00 CEST 2015 110.938 -0.046999999999997044 -0.04234806505383344
Thu Aug 13 00:00:00 CEST 2015 110.985 -0.016000000000005343 -0.014414284555999805
Wed Aug 12 00:00:00 CEST 2015 111.001 +0.036000000000001364 +0.0324426621006636
Tue Aug 11 00:00:00 CEST 2015 110.965 +0.0030000000000001137 +0.0027036282691372845
Mon Aug 10 00:00:00 CEST 2015 110.962 +0.017000000000010118 +0.015322907747091009
Fri Aug 07 00:00:00 CEST 2015 110.945 -0.009000000000000341 -0.008111469618040218
Thu Aug 06 00:00:00 CEST 2015 110.954 -0.0350000000000108 -0.03153465658759949
Wed Aug 05 00:00:00 CEST 2015 110.989 +0.05100000000000193 +0.04597162378986635
Tue Aug 04 00:00:00 CEST 2015 110.938 +0.007999999999995566 +0.00721175516090829
Mon Aug 03 00:00:00 CEST 2015 110.93 +0.04800000000000182 +0.043289262459192485
Fri Jul 31 00:00:00 CEST 2015 110.882 +0.025000000000005684 +0.022551575453066276
Thu Jul 30 00:00:00 CEST 2015 110.857 +0.025000000000005684 +0.022556662335792628
Wed Jul 29 00:00:00 CEST 2015 110.832 +0.015999999999991132 +0.014438348252951858
Tue Jul 28 00:00:00 CEST 2015 110.816 -0.03900000000000148 -0.035181092418024876
Mon Jul 27 00:00:00 CEST 2015 110.855 +0.008000000000009777 +0.007217155177866589
Fri Jul 24 00:00:00 CEST 2015 110.847 +0.007999999999995566 +0.0072176760887373275
Thu Jul 23 00:00:00 CEST 2015 110.839 +0.010000000000005116 +0.009022909166378039
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 110.829 -0.036000000000001364 -0.032471925314573005
Tue Jul 21 00:00:00 CEST 2015 110.865 +0.057999999999992724 +0.052343263512226415
Mon Jul 20 00:00:00 CEST 2015 110.807 +0.10699999999999932 +0.09665763324299848
Fri Jul 17 00:00:00 CEST 2015 110.7 +0.013999999999995794 +0.01264839275066024
Thu Jul 16 00:00:00 CEST 2015 110.686 +0.07600000000000762 +0.06870988156586892
Wed Jul 15 00:00:00 CEST 2015 110.61 +0.0660000000000025 +0.05970473295701486
Tue Jul 14 00:00:00 CEST 2015 110.544 +0.0759999999999934 +0.06879820400477368
Mon Jul 13 00:00:00 CEST 2015 110.468 +0.1880000000000024 +0.17047515415306708
Fri Jul 10 00:00:00 CEST 2015 110.28 +0.03499999999999659 +0.031747471540656345
Thu Jul 09 00:00:00 CEST 2015 110.245 +0.0350000000000108 +0.031757553761011525
Wed Jul 08 00:00:00 CEST 2015 110.21 +0.08299999999999841 +0.07536753021511383
Tue Jul 07 00:00:00 CEST 2015 110.127 -0.1460000000000008 -0.13239868326789042
Mon Jul 06 00:00:00 CEST 2015 110.273 +0.01999999999999602 +0.018140095961104025
Fri Jul 03 00:00:00 CEST 2015 110.253 -0.0799999999999983 -0.07250777192680186
Thu Jul 02 00:00:00 CEST 2015 110.333 +0.15099999999999625 +0.1370459784719793
Wed Jul 01 00:00:00 CEST 2015 110.182 -0.03699999999999193 -0.033569529754390745
Tue Jun 30 00:00:00 CEST 2015 110.219 -0.3500000000000085 -0.3165444202262917
Mon Jun 29 00:00:00 CEST 2015 110.569 +0.005000000000009663 +0.0045222676458970944
Fri Jun 26 00:00:00 CEST 2015 110.564 -0.007000000000005002 -0.006330773891892995
Thu Jun 25 00:00:00 CEST 2015 110.571 -0.031999999999996476 -0.02893230744192877
Wed Jun 24 00:00:00 CEST 2015 110.603 +0.33499999999999375 +0.30380527442231087
Mon Jun 22 00:00:00 CEST 2015 110.268 +0.055999999999997385 +0.0508111639385887
Fri Jun 19 00:00:00 CEST 2015 110.212 +0.0040000000000048885 +0.0036295005807245287
Thu Jun 18 00:00:00 CEST 2015 110.208 +0.18899999999999295 +0.17178850925748546
Wed Jun 17 00:00:00 CEST 2015 110.019 -0.08299999999999841 -0.07538464333072824
Tue Jun 16 00:00:00 CEST 2015 110.102 -0.4069999999999965 -0.36829579491262837
Mon Jun 15 00:00:00 CEST 2015 110.509 -0.09199999999999875 -0.08318188804802737
Fri Jun 12 00:00:00 CEST 2015 110.601 +0.028999999999996362 +0.02622725463950762
Thu Jun 11 00:00:00 CEST 2015 110.572 -0.10299999999999443 -0.0930652812288181
Wed Jun 10 00:00:00 CEST 2015 110.675 -0.0010000000000047748 -9.035382558140652E-4
Tue Jun 09 00:00:00 CEST 2015 110.676 -0.030000000000001137 -0.02709880223294233
Mon Jun 08 00:00:00 CEST 2015 110.706 -0.021000000000000796 -0.01896556395459174
Fri Jun 05 00:00:00 CEST 2015 110.727 -0.028999999999996362 -0.02618368305102781
Thu Jun 04 00:00:00 CEST 2015 110.756 -0.03100000000000591 -0.02798162239252431
Wed Jun 03 00:00:00 CEST 2015 110.787 -0.09299999999998931 -0.08387445887444923
Tue Jun 02 00:00:00 CEST 2015 110.88 -0.03900000000000148 -0.035160793011117554
Mon Jun 01 00:00:00 CEST 2015 110.919 +0.015000000000000568 +0.013525210993292009
Fri May 29 00:00:00 CEST 2015 110.904 -0.05500000000000682 -0.04956785839815321
Thu May 28 00:00:00 CEST 2015 110.959 +0.0010000000000047748 +9.01241911358149E-4
Wed May 27 00:00:00 CEST 2015 110.958 -0.043000000000006366 -0.03873838974424227
Tue May 26 00:00:00 CEST 2015 111.001 +0.016000000000005343 +0.014416362571523489
Fri May 22 00:00:00 CEST 2015 110.985 -0.04600000000000648 -0.04142987093695137
Thu May 21 00:00:00 CEST 2015 111.031 +0.006000000000000227 +0.005404188245890769
Wed May 20 00:00:00 CEST 2015 111.025 +0.09100000000000819 +0.08203075702670794
Tue May 19 00:00:00 CEST 2015 110.934 -0.03900000000000148 -0.03514368359871453
Mon May 18 00:00:00 CEST 2015 110.973 +0.08599999999999852 +0.0775564313219751
Fri May 15 00:00:00 CEST 2015 110.887 -0.04399999999999693 -0.03966429582352718
Wed May 13 00:00:00 CEST 2015 110.931 -0.0379999999999967 -0.0342437978174055
Tue May 12 00:00:00 CEST 2015 110.969 -0.005000000000009663 -0.004505559860877019
Mon May 11 00:00:00 CEST 2015 110.974 +0.06300000000000239 +0.05680230094400229
Fri May 08 00:00:00 CEST 2015 110.911 -0.001999999999995339 -0.0018032151325771903
Thu May 07 00:00:00 CEST 2015 110.913 -0.04399999999999693 -0.03965500148705979
Wed May 06 00:00:00 CEST 2015 110.957 -0.09800000000001319 -0.08824456350458168
Tue May 05 00:00:00 CEST 2015 111.055 -0.028999999999996362 -0.026106369954265563
Mon May 04 00:00:00 CEST 2015 111.084 +0.015000000000000568 +0.013505118439889231
Thu Apr 30 00:00:00 CEST 2015 111.069 -0.13799999999999102 -0.1240929078205428
Wed Apr 29 00:00:00 CEST 2015 111.207 +0.046999999999997044 +0.04228139618567564
Tue Apr 28 00:00:00 CEST 2015 111.16 -0.0010000000000047748 -8.99596081363765E-4
Mon Apr 27 00:00:00 CEST 2015 111.161 +0.009000000000000341 +0.008097020296531183
Fri Apr 24 00:00:00 CEST 2015 111.152 -0.0040000000000048885 -0.0035985461873447124
Thu Apr 23 00:00:00 CEST 2015 111.156 +0.04400000000001114 +0.03959968320254441
Wed Apr 22 00:00:00 CEST 2015 111.112 +0.007999999999995566 +0.007200460829489096
Tue Apr 21 00:00:00 CEST 2015 111.104 -0.05700000000000216 -0.051276976637491714
Fri Apr 17 00:00:00 CEST 2015 111.161 -0.057999999999992724 -0.052149362968550994
Thu Apr 16 00:00:00 CEST 2015 111.219 -0.007000000000005002 -0.0062934925287297955
Wed Apr 15 00:00:00 CEST 2015 111.226 +0.007999999999995566 +0.007193080256788979
Tue Apr 14 00:00:00 CEST 2015 111.218 -0.02400000000000091 -0.02157458513870742
Mon Apr 13 00:00:00 CEST 2015 111.242 +0.02200000000000557 +0.01978061499730765
Fri Apr 10 00:00:00 CEST 2015 111.22 -0.04600000000000648 -0.04134236873798508
Thu Apr 09 00:00:00 CEST 2015 111.266 +0.01100000000000989 +0.009887196081083897
Wed Apr 08 00:00:00 CEST 2015 111.255 +0.06399999999999295 +0.05755861535555302
Tue Apr 07 00:00:00 CEST 2015 111.191 -0.006000000000000227 -0.005395829024164525
Thu Apr 02 00:00:00 CEST 2015 111.197 +0.03100000000000591 +0.02788622420524793
Nájdených 2 379 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií