Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali GaranT 1

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Garantovaný fond
  • ISIN LU0255130451
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2006
  • Fond poskytuje garanciu najvyššej hodnoty počas 5-ročného obdobia garancie. Garantovaná hodnota fondu sa stanovuje na konci každého mesiaca, raz dosiahnutá garantovaná hodnota už neklesá.
  • Ručiteľ Generali Investments Luxembourg S.A., Luxemburg
  • Fond bol k 24.3.2017 zlúčený do fondu Generali Komfort Best Managers Conservative. Bližšie informácie k zlúčeniu nájdete tu:
  • https://www.generali.sk/garant/
Riziko 3

Aktuálna hodnota podielového listu 119.125 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 0.0 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 0.34959144132760134 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 1.7275537565541121 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 1.091319512215816 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 0.36734659488242283 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 1.0510153877474782 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 0.3487991155558534 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 8.688710060035397 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 1.6793880190491661 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 0.36734659488242283 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Aug 28 00:00:00 CEST 2015 118.557 -0.03300000000000125 -0.027826966860613245
Thu Aug 27 00:00:00 CEST 2015 118.59 -0.012999999999991019 -0.010960936907153293
Wed Aug 26 00:00:00 CEST 2015 118.603 -0.018000000000000682 -0.015174378904241816
Tue Aug 25 00:00:00 CEST 2015 118.621 -0.038000000000010914 -0.03202454091136021
Mon Aug 24 00:00:00 CEST 2015 118.659 -9.99999999990564E-4 -8.42743974372631E-4
Fri Aug 21 00:00:00 CEST 2015 118.66 -0.031999999999996476 -0.026960536514673675
Thu Aug 20 00:00:00 CEST 2015 118.692 -0.009000000000000341 -0.007582075972401531
Wed Aug 19 00:00:00 CEST 2015 118.701 -0.02200000000000557 -0.018530529046608974
Tue Aug 18 00:00:00 CEST 2015 118.723 -0.01099999999999568 -0.009264406151562047
Mon Aug 17 00:00:00 CEST 2015 118.734 +0.006000000000000227 +0.0050535678188803205
Fri Aug 14 00:00:00 CEST 2015 118.728 -0.04100000000001103 -0.03452079246268894
Thu Aug 13 00:00:00 CEST 2015 118.769 -0.006000000000000227 -0.005051568090928417
Wed Aug 12 00:00:00 CEST 2015 118.775 -0.007999999999995566 -0.0067349704924067975
Tue Aug 11 00:00:00 CEST 2015 118.783 +0.0010000000000047748 +8.418783990880561E-4
Mon Aug 10 00:00:00 CEST 2015 118.782 +0.01999999999999602 +0.016840403496064416
Fri Aug 07 00:00:00 CEST 2015 118.762 -0.022999999999996135 -0.01936271414740593
Thu Aug 06 00:00:00 CEST 2015 118.785 -0.0020000000000095497 -0.0016836859252355476
Wed Aug 05 00:00:00 CEST 2015 118.787 +0.015000000000000568 +0.012629239214630189
Tue Aug 04 00:00:00 CEST 2015 118.772 +0.0 +0.0
Mon Aug 03 00:00:00 CEST 2015 118.772 +0.015000000000000568 +0.012630834392920474
Fri Jul 31 00:00:00 CEST 2015 118.757 -0.006000000000000227 -0.005052078509300226
Thu Jul 30 00:00:00 CEST 2015 118.763 +0.005000000000009663 +0.00421024267839612
Wed Jul 29 00:00:00 CEST 2015 118.758 +0.006999999999990791 +0.005894687202626328
Tue Jul 28 00:00:00 CEST 2015 118.751 -0.018000000000000682 -0.015155469861664812
Mon Jul 27 00:00:00 CEST 2015 118.769 +0.01300000000000523 +0.010946815318809347
Fri Jul 24 00:00:00 CEST 2015 118.756 -0.025000000000005684 -0.021047137168407136
Thu Jul 23 00:00:00 CEST 2015 118.781 -9.99999999990564E-4 -8.418783990760923E-4
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 118.782 -0.027000000000001023 -0.022725551094614906
Tue Jul 21 00:00:00 CEST 2015 118.809 +0.018000000000000682 +0.01515266308053698
Mon Jul 20 00:00:00 CEST 2015 118.791 +0.03900000000000148 +0.032841552142280954
Fri Jul 17 00:00:00 CEST 2015 118.752 +0.009000000000000341 +0.007579394153760931
Thu Jul 16 00:00:00 CEST 2015 118.743 +0.04099999999999682 +0.03454027733315093
Wed Jul 15 00:00:00 CEST 2015 118.702 +0.03300000000000125 +0.027808441968838745
Tue Jul 14 00:00:00 CEST 2015 118.669 +0.0379999999999967 +0.03203209953553178
Mon Jul 13 00:00:00 CEST 2015 118.631 +0.07299999999999329 +0.06157323841494736
Fri Jul 10 00:00:00 CEST 2015 118.558 +0.020000000000010232 +0.016872226627756698
Thu Jul 09 00:00:00 CEST 2015 118.538 +0.015000000000000568 +0.012655771453642389
Wed Jul 08 00:00:00 CEST 2015 118.523 +0.03999999999999204 +0.03376011748520213
Tue Jul 07 00:00:00 CEST 2015 118.483 -0.05499999999999261 -0.04639862322630094
Mon Jul 06 00:00:00 CEST 2015 118.538 +0.0309999999999917 +0.026158792307620395
Fri Jul 03 00:00:00 CEST 2015 118.507 -0.0379999999999967 -0.032055337635494285
Thu Jul 02 00:00:00 CEST 2015 118.545 +0.1110000000000042 +0.09372308627590406
Wed Jul 01 00:00:00 CEST 2015 118.434 -0.0020000000000095497 -0.0016886757404923753
Tue Jun 30 00:00:00 CEST 2015 118.436 -0.2219999999999942 -0.18709231573091928
Mon Jun 29 00:00:00 CEST 2015 118.658 -0.0010000000000047748 -8.427510766185244E-4
Fri Jun 26 00:00:00 CEST 2015 118.659 -0.031999999999996476 -0.026960763663627804
Thu Jun 25 00:00:00 CEST 2015 118.691 -0.018999999999991246 -0.01600539128969021
Wed Jun 24 00:00:00 CEST 2015 118.71 +0.14799999999999613 +0.12482920328604116
Mon Jun 22 00:00:00 CEST 2015 118.562 +0.012999999999991019 +0.010965929699947717
Fri Jun 19 00:00:00 CEST 2015 118.549 -0.016999999999995907 -0.014338005836408334
Thu Jun 18 00:00:00 CEST 2015 118.566 +0.12199999999999989 +0.10300226267265533
Wed Jun 17 00:00:00 CEST 2015 118.444 -0.08799999999999386 -0.07424155502311094
Tue Jun 16 00:00:00 CEST 2015 118.532 -0.21800000000000352 -0.18357894736842403
Mon Jun 15 00:00:00 CEST 2015 118.75 -0.07899999999999352 -0.06648208770585759
Fri Jun 12 00:00:00 CEST 2015 118.829 -0.010000000000005116 -0.008414746000896268
Thu Jun 11 00:00:00 CEST 2015 118.839 -0.05200000000000671 -0.04373754110908875
Wed Jun 10 00:00:00 CEST 2015 118.891 +0.0030000000000001137 +0.0025233833523989916
Tue Jun 09 00:00:00 CEST 2015 118.888 +0.0 +0.0
Mon Jun 08 00:00:00 CEST 2015 118.888 +0.009000000000000341 +0.007570723172301534
Fri Jun 05 00:00:00 CEST 2015 118.879 -0.05299999999999727 -0.04456327985739521
Thu Jun 04 00:00:00 CEST 2015 118.932 +0.010000000000005116 +0.008408873042839101
Wed Jun 03 00:00:00 CEST 2015 118.922 -0.04399999999999693 -0.036985357160866913
Tue Jun 02 00:00:00 CEST 2015 118.966 -0.01300000000000523 -0.0109262979181244
Mon Jun 01 00:00:00 CEST 2015 118.979 +0.009000000000000341 +0.007564932335883283
Fri May 29 00:00:00 CEST 2015 118.97 -0.036000000000001364 -0.030250575601231337
Thu May 28 00:00:00 CEST 2015 119.006 +0.007999999999995566 +0.006722802063896508
Wed May 27 00:00:00 CEST 2015 118.998 -0.04200000000000159 -0.035282258064517465
Tue May 26 00:00:00 CEST 2015 119.04 +0.006000000000000227 +0.005040576641968032
Fri May 22 00:00:00 CEST 2015 119.034 -0.044999999999987494 -0.03779003854582882
Thu May 21 00:00:00 CEST 2015 119.079 +0.018999999999991246 +0.015958340332598055
Wed May 20 00:00:00 CEST 2015 119.06 +0.036000000000001364 +0.030246000806561167
Tue May 19 00:00:00 CEST 2015 119.024 -0.019000000000005457 -0.01596061927203234
Mon May 18 00:00:00 CEST 2015 119.043 +0.05100000000000193 +0.04286002420330941
Fri May 15 00:00:00 CEST 2015 118.992 -0.01999999999999602 -0.016805028064393525
Wed May 13 00:00:00 CEST 2015 119.012 -0.009000000000000341 -0.007561690794061839
Tue May 12 00:00:00 CEST 2015 119.021 +0.013999999999995794 +0.011764013881532845
Mon May 11 00:00:00 CEST 2015 119.007 +0.04600000000000648 +0.03866813493498414
Fri May 08 00:00:00 CEST 2015 118.961 -0.03100000000000591 -0.026052171574564603
Thu May 07 00:00:00 CEST 2015 118.992 -0.0519999999999925 -0.04368132791236223
Wed May 06 00:00:00 CEST 2015 119.044 -0.010000000000005116 -0.008399549784135867
Tue May 05 00:00:00 CEST 2015 119.054 -0.001999999999995339 -0.0016798817363218477
Mon May 04 00:00:00 CEST 2015 119.056 +0.02199999999999136 +0.018482114353874823
Thu Apr 30 00:00:00 CEST 2015 119.034 -0.06499999999999773 -0.054576444806419634
Wed Apr 29 00:00:00 CEST 2015 119.099 +0.027000000000001023 +0.022675356087074227
Tue Apr 28 00:00:00 CEST 2015 119.072 -0.006000000000000227 -0.005038714120156727
Mon Apr 27 00:00:00 CEST 2015 119.078 +0.0010000000000047748 +8.397927391559872E-4
Fri Apr 24 00:00:00 CEST 2015 119.077 -0.015000000000000568 -0.012595304470493876
Thu Apr 23 00:00:00 CEST 2015 119.092 +0.02599999999999625 +0.021836628424568096
Wed Apr 22 00:00:00 CEST 2015 119.066 -0.009999999999990905 -0.008397997917288878
Tue Apr 21 00:00:00 CEST 2015 119.076 -0.029000000000010573 -0.024348264136694994
Fri Apr 17 00:00:00 CEST 2015 119.105 -0.016999999999995907 -0.014271083427071327
Thu Apr 16 00:00:00 CEST 2015 119.122 -0.016999999999995907 -0.014269047079458372
Wed Apr 15 00:00:00 CEST 2015 119.139 +0.0 +0.0
Tue Apr 14 00:00:00 CEST 2015 119.139 -0.019000000000005457 -0.015945215596103877
Mon Apr 13 00:00:00 CEST 2015 119.158 +0.016999999999995907 +0.014268807547356413
Fri Apr 10 00:00:00 CEST 2015 119.141 -0.03300000000000125 -0.027690603655160732
Thu Apr 09 00:00:00 CEST 2015 119.174 +0.0030000000000001137 +0.0025173909759925767
Wed Apr 08 00:00:00 CEST 2015 119.171 +0.03300000000000125 +0.02769897094126244
Tue Apr 07 00:00:00 CEST 2015 119.138 +0.014000000000010004 +0.011752459621914985
Thu Apr 02 00:00:00 CEST 2015 119.124 -0.0030000000000001137 -0.0025183207837015235
Nájdených 2 626 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií