Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IZQ - Dlhopisový fond

  • Správca fondov Tatra Asset Management
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.362885849719885 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 0.24238854657483433 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 0.19018724386985486 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 1.7264367816091974 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.34923010635643514 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 1.2817285024375513 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 0.42349249435240655 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 4.291774687720951 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 0.8416722262263532 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 1.6223814901020983 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018 44.251 +0.001999999999995339 +0.004519876155370639
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 44.249 +0.02200000000000557 +0.049743369434978035
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 44.227 -0.03800000000000381 -0.08584660567039748
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 44.265 +0.0519999999999996 +0.11761246692149996
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 44.213 -0.016999999999995907 -0.03843545105131341
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 44.23 +0.009000000000000341 +0.020352321295320053
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 44.221 +0.06099999999999994 +0.1381340579710013
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 44.16 +0.06299999999999528 +0.1428668616912745
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 44.097 -9.999999999976694E-4 -0.0022676765386080433
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 44.098 +0.0 +0.0
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 44.098 +0.0020000000000024443 +0.00453555878084444
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 44.096 +0.0049999999999954525 +0.011340182803735388
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 44.091 +0.00999999999999801 +0.022685510764276273
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 44.081 +0.01300000000000523 +0.029499863846794483
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 44.068 -0.008000000000002672 -0.018150467374539403
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 44.076 +0.03900000000000148 +0.08856189113699031
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 44.037 -0.020000000000003126 -0.04539573734027158
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 44.057 -0.015000000000000568 -0.03403521510256269
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 44.072 +0.011000000000002785 +0.024965388892667306
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 44.061 -0.04200000000000159 -0.09523161689682524
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 44.103 -0.01899999999999835 -0.04306241784142628
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 44.122 +0.026000000000003354 +0.058962264150935084
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 44.096 -0.02300000000000324 -0.052131734626811976
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 44.119 +0.03999999999999915 +0.09074616030308391
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 44.079 -0.015000000000000568 -0.0340182337733097
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 44.094 +0.04299999999999926 +0.09761412907765532
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 44.051 -0.07099999999999795 -0.1609174561443325
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 44.122 -0.029000000000003467 -0.06568367647392392
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 44.151 -0.001999999999995339 -0.004529703530891993
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 44.153 -0.008000000000002672 -0.018115531804085094
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 44.161 -0.006000000000000227 -0.013584803133554146
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 44.167 -0.0030000000000001137 -0.006791940230925775
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 44.17 -0.0049999999999954525 -0.011318619128459773
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 44.175 +0.009000000000000341 +0.020377666077990853
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 44.166 +0.021999999999998465 +0.04983689742658726
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 44.144 -0.03999999999999915 -0.09053050878145541
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 44.184 -0.020000000000003126 -0.04524477422857842
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 44.204 +0.012000000000000455 +0.02715423606083789
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 44.192 +0.04299999999999926 +0.09739744954583784
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 44.149 -0.06499999999999773 -0.14701225856063616
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 44.214 +0.04399999999999693 +0.09961512338689715
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 44.17 -0.006000000000000227 -0.013582035494380307
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 44.176 +0.005000000000002558 +0.011319644110386662
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 44.171 +9.999999999976694E-4 +0.0022639800769610474
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 44.17 -0.03399999999999892 -0.07691611618857053
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 44.204 +0.005000000000002558 +0.011312473132889522
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 44.199 +0.0030000000000001137 +0.0067879446103802366
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 44.196 -0.014000000000002899 -0.03166704365528972
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 44.21 +0.02400000000000091 +0.054315846648250954
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 44.186 +0.02300000000000324 +0.052079795303768606
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 44.163 +0.023999999999993804 +0.054373683137342255
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 44.139 +0.043000000000006366 +0.09751451378812703
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 44.096 +0.0029999999999930083 +0.006803801056847192
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 44.093 +0.007000000000005002 +0.015878056525892248
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 44.086 -0.018000000000000682 -0.040812624705239386
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 44.104 +0.013999999999995794 +0.031753232025394595
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 44.09 +0.036000000000001364 +0.0817178916783945
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 44.054 -0.0049999999999954525 -0.011348419165202017
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 44.059 +0.018000000000000682 +0.04087100656207099
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 44.041 +0.02599999999999625 +0.05907077132793859
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 44.015 -0.06499999999999773 -0.1474591651542596
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 44.08 +0.03900000000000148 +0.08855384755115381
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 44.041 -0.005000000000002558 -0.011351768605550205
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 44.046 +0.055999999999997385 +0.12730165946805982
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 43.99 -0.09199999999999875 -0.2087019645206567
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 44.082 -0.046999999999997044 -0.10650592580842044
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 44.129 -0.0030000000000001137 -0.006797788452828968
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 44.132 +9.999999999976694E-4 +0.0022659808297902373
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 44.131 +0.011000000000002785 +0.024932003626474852
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 44.12 -0.03100000000000591 -0.07021358519627086
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 44.151 +0.0040000000000048885 +0.00906063832198356
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 44.147 +0.001999999999995339 +0.004530524408181691
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 44.145 -0.03599999999999426 -0.08148299042574081
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 44.181 +0.0519999999999996 +0.11783634344762106
Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017 44.129 -0.03800000000000381 -0.0860370865125617
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 44.167 -0.012000000000000455 -0.027162226397166478
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 44.179 +0.035000000000003695 +0.07928597317869901
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 44.144 +0.08899999999999864 +0.20202020202020776
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 44.055 +0.021000000000000796 +0.047690421038296904
Fri Jul 07 00:00:00 CEST 2017 44.034 -0.009000000000000341 -0.02043457530140813
Thu Jul 06 00:00:00 CEST 2017 44.043 -0.05000000000000426 -0.11339668428095706
Tue Jul 04 00:00:00 CEST 2017 44.093 -0.01099999999999568 -0.024941048430974888
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 44.104 -0.05299999999999727 -0.12002626990057763
Wed Jun 28 00:00:00 CEST 2017 44.157 +0.06099999999999994 +0.13833454281567015
Fri Jun 23 00:00:00 CEST 2017 44.096 +0.05299999999999727 +0.12033694344162882
Wed Jun 21 00:00:00 CEST 2017 44.043 -0.06099999999999994 -0.13830945038998266
Fri Jun 16 00:00:00 CEST 2017 44.104 -0.0020000000000024443 -0.0045345304493764615
Thu Jun 15 00:00:00 CEST 2017 44.106 +0.0020000000000024443 +0.004534736078369406
Wed Jun 14 00:00:00 CEST 2017 44.104 +0.022999999999996135 +0.052176674757831165
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 44.081 +0.0040000000000048885 +0.009075027792277979
Wed Jun 07 00:00:00 CEST 2017 44.077 -0.015000000000000568 -0.03401977683026303
Tue Jun 06 00:00:00 CEST 2017 44.092 -0.02400000000000091 -0.05440203100916108
Mon Jun 05 00:00:00 CEST 2017 44.116 +0.045000000000001705 +0.10210796215197604
Thu Jun 01 00:00:00 CEST 2017 44.071 +0.041999999999994486 +0.0953916736696101
Wed May 31 00:00:00 CEST 2017 44.029 +0.02200000000000557 +0.04999204671985069
Tue May 30 00:00:00 CEST 2017 44.007 -0.007000000000005002 -0.015904030535750735
Mon May 29 00:00:00 CEST 2017 44.014 -0.03499999999999659 -0.07945696837612104
Wed May 24 00:00:00 CEST 2017 44.049 +0.046999999999997044 +0.10681332666695198
Mon May 22 00:00:00 CEST 2017 44.002 +0.12000000000000455 +0.2734606444555965
Thu May 18 00:00:00 CEST 2017 43.882 -0.17600000000000193 -0.3994734213990654
Nájdených 3 807 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií