Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Rastová stratégia Generali a VÚB AM

  • Správca fondov Generali Investments Europe a VÚB Asset Management
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 5.3174055250246655 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 5.856169027324931 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 9.363764477979863 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 21.4170193737109 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 4.874064990929727 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 21.573570013332887 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 6.709345534722444 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 25.931126696938065 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.711348203588073 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 17.743231571121676 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018 +0.8101751864325166
Sun Jan 21 00:00:00 CET 2018 +0.0
Sat Jan 20 00:00:00 CET 2018 +0.0
Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018 +0.20712968440534496
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 +0.09309502054746588
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 +0.45073423820642233
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 +0.6699328774506341
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 -0.56949099271894
Sun Jan 14 00:00:00 CET 2018 +0.0
Sat Jan 13 00:00:00 CET 2018 +0.0
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 +0.13228228100447836
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 +0.3466654670446303
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 -0.5756315576559956
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 -0.16006167606002464
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 +0.26422978974652267
Sun Jan 07 00:00:00 CET 2018 +0.0
Sat Jan 06 00:00:00 CET 2018 +0.0
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 +0.6084501966911517
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 +1.0519405979546406
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 +0.2958361758586392
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 +0.31669313197153315
Mon Jan 01 00:00:00 CET 2018 +0.0
Sun Dec 31 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 30 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 -0.4041297741848382
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 +0.13642594973528333
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 +0.32536033943024734
Tue Dec 26 00:00:00 CET 2017 +0.0
Mon Dec 25 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sun Dec 24 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 23 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 -0.0992187484754794
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 +0.4760264573768609
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 -0.37615709271085507
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 -0.2442751470698994
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 +1.0837285930017373
Sun Dec 17 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 16 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 +0.06424134158145023
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 +0.002890767137088801
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 -0.20337875251389903
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 +0.6352284220942721
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 -0.3336162767783861
Sun Dec 10 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 09 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 +0.7922483731492349
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 +0.3038395981137967
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 -0.228776058680225
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 +0.05135995333525045
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 +0.6717536806413591
Sun Dec 03 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 02 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 -0.5350239616449386
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 -0.16058160608459104
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 -0.3644178991437741
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 +0.0857589320129506
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 +0.11540420002467044
Sun Nov 26 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 25 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 -0.5527886136991498
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 +0.004848411477979653
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 +0.015330337326474819
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 +0.5954498813154174
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 +0.3473490512118076
Sun Nov 19 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 18 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 17 00:00:00 CET 2017 +0.1459392541472937
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 +0.5651157711604355
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 -1.0989934782914617
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 -0.4726880292687241
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 -0.3732029316546317
Sun Nov 12 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 11 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 -0.6348189789820822
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 -0.8785666110126726
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 -0.15531895474506996
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 -0.2347825342213099
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 +0.6484188076940569
Sun Nov 05 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Nov 04 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 -0.22857532649140921
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 +0.06558537771365991
Wed Nov 01 00:00:00 CET 2017 +0.0
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 +0.15202896390538
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 +0.26279381070253294
Sun Oct 29 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Oct 28 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 +1.0246928642802118
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 +0.4928011991703869
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 -0.1285141065165476
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 -0.4513059579701917
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 -0.06182134535906414
Sun Oct 22 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Oct 21 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 +0.27523352237277265
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 -0.5758594288137573
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 -0.08033454085622793
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 -0.15686006317621093
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 +0.3722814516968924
Sun Oct 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Nájdených 5 020 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií