Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

SALVE zmiešané portfólio

  • Správca fondov Generali Poisťovňa
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.6322818073787762 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.098512295364218 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 1.7675570564361642 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 2.4500223504516416 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.3772181157152277 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 7.6570469106873595 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.4738316428934537 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 12.28803948093844 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 2.3359523193620113 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 3.185552382947021 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Apr 07 00:00:00 CEST 2017 4.066266 +1.7999999999940286E-4 +0.004426861605949739
Wed Apr 05 00:00:00 CEST 2017 4.066086 +1.0000000000509601E-5 +2.4593736074507433E-4
Tue Apr 04 00:00:00 CEST 2017 4.066076 +9.999999999621423E-6 +2.459379655874727E-4
Mon Apr 03 00:00:00 CEST 2017 4.066066 +0.007577000000000389 +0.18669509760900382
Fri Mar 31 00:00:00 CEST 2017 4.058489 +0.005190999999999946 +0.12806855059757538
Thu Mar 30 00:00:00 CEST 2017 4.053298 +9.999999999621423E-6 +2.467132856054377E-4
Wed Mar 29 00:00:00 CEST 2017 4.053288 +1.0000000000509601E-5 +2.4671389428476687E-4
Tue Mar 28 00:00:00 CEST 2017 4.053278 -8.400000000019503E-5 -0.002072353764603463
Mon Mar 27 00:00:00 CEST 2017 4.053362 +2.9999999999752447E-5 +7.401318224111719E-4
Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017 4.053332 -9.589999999999321E-4 -0.023653950838749438
Wed Mar 22 00:00:00 CET 2017 4.054291 +1.0000000000509601E-5 +2.4665285904745815E-4
Tue Mar 21 00:00:00 CET 2017 4.054281 +9.999999999621423E-6 +2.4665346739993765E-4
Mon Mar 20 00:00:00 CET 2017 4.054271 +0.0040959999999996555 +0.10113143259241042
Thu Mar 16 00:00:00 CET 2017 4.050175 +1.0000000000509601E-5 +2.469035212300241E-4
Wed Mar 15 00:00:00 CET 2017 4.050165 +3.009999999994406E-4 +0.007432348345503215
Thu Mar 09 00:00:00 CET 2017 4.049864 +1.0000000000509601E-5 +2.4692248166502395E-4
Wed Mar 08 00:00:00 CET 2017 4.049854 +9.999999999621423E-6 +2.469230913533238E-4
Tue Mar 07 00:00:00 CET 2017 4.049844 +1.0000000000509601E-5 +2.469237010842562E-4
Mon Mar 06 00:00:00 CET 2017 4.049834 +2.9999999999752447E-5 +7.407765906748409E-4
Fri Mar 03 00:00:00 CET 2017 4.049804 +0.0067029999999999035 +0.1657885865329547
Thu Mar 02 00:00:00 CET 2017 4.043101 +9.999999999621423E-6 +2.4733551630617967E-4
Wed Mar 01 00:00:00 CET 2017 4.043091 +0.003706000000000209 +0.09174663964934382
Mon Feb 27 00:00:00 CET 2017 4.039385 +3.0000000000640625E-5 +7.426928309257619E-4
Fri Feb 24 00:00:00 CET 2017 4.039355 +4.999999999988347E-5 +0.0012378367070482454
Thu Feb 23 00:00:00 CET 2017 4.039305 +9.999999999621423E-6 +2.475679542897069E-4
Wed Feb 22 00:00:00 CET 2017 4.039295 +1.0000000000509601E-5 +2.475685672180816E-4
Tue Feb 21 00:00:00 CET 2017 4.039285 +9.999999999621423E-6 +2.4756918011803464E-4
Mon Feb 20 00:00:00 CET 2017 4.039275 +2.9999999999752447E-5 +7.427130565247353E-4
Fri Feb 17 00:00:00 CET 2017 4.039245 +0.003785999999999845 +0.09381832401220436
Thu Feb 16 00:00:00 CET 2017 4.035459 +1.0000000000509601E-5 +2.478038999100818E-4
Wed Feb 15 00:00:00 CET 2017 4.035449 +1.09999999997612E-5 +2.72585032902839E-4
Tue Feb 14 00:00:00 CET 2017 4.035438 +4.000000000026205E-5 +9.912281266934997E-4
Fri Feb 10 00:00:00 CET 2017 4.035398 +0.0018479999999998498 +0.04581572064310535
Thu Feb 09 00:00:00 CET 2017 4.03355 +1.09999999997612E-5 +2.727133665985093E-4
Wed Feb 08 00:00:00 CET 2017 4.033539 +1.0600000000060561E-4 +0.0026280342328988127
Fri Feb 03 00:00:00 CET 2017 4.033433 +0.007387999999999728 +0.18350515207852425
Wed Feb 01 00:00:00 CET 2017 4.026045 +9.999999999621423E-6 +2.4838333496290943E-4
Tue Jan 31 00:00:00 CET 2017 4.026035 -0.00712400000000013 -0.176635733924698
Mon Jan 30 00:00:00 CET 2017 4.033159 +3.0000000000640625E-5 +7.438393366641094E-4
Fri Jan 27 00:00:00 CET 2017 4.033129 +0.004096999999999795 +0.1016869560728253
Wed Jan 25 00:00:00 CET 2017 4.029032 +9.999999999621423E-6 +2.481991907501424E-4
Tue Jan 24 00:00:00 CET 2017 4.029022 +1.0000000000509601E-5 +2.48199806819116E-4
Mon Jan 23 00:00:00 CET 2017 4.029012 +4.999999999988347E-5 +0.0012410144349672692
Fri Jan 20 00:00:00 CET 2017 4.028962 -0.040307000000000315 -0.9905218848889206
Wed Jan 18 00:00:00 CET 2017 4.069269 +2.0000000000131024E-5 +4.91491181804804E-4
Mon Jan 16 00:00:00 CET 2017 4.069249 +2.9999999999752447E-5 +7.372422079043872E-4
Fri Jan 13 00:00:00 CET 2017 4.069219 +0.03949400000000036 +0.9800668780127779
Thu Jan 12 00:00:00 CET 2017 4.029725 +0.0 +0.0
Wed Jan 11 00:00:00 CET 2017 4.029725 +2.0000000000131024E-5 +4.963142463196846E-4
Tue Jan 10 00:00:00 CET 2017 4.029705 +9.999999999621423E-6 +2.4815773898012594E-4
Mon Jan 09 00:00:00 CET 2017 4.029695 +4.000000000026205E-5 +9.926408092155725E-4
Fri Jan 06 00:00:00 CET 2017 4.029655 +0.004406000000000354 +0.10945906700430896
Wed Jan 04 00:00:00 CET 2017 4.025249 +9.999999999621423E-6 +2.484324533185145E-4
Tue Jan 03 00:00:00 CET 2017 4.025239 +0.0 +0.0
Mon Jan 02 00:00:00 CET 2017 4.025239 +1.6000000000016001E-4 +0.0039750772593549755
Fri Dec 30 00:00:00 CET 2016 4.025079 +0.006276999999999866 +0.15619082502695392
Thu Dec 29 00:00:00 CET 2016 4.018802 +0.0018289999999998585 +0.04553179720151945
Mon Dec 19 00:00:00 CET 2016 4.016973 +2.9999999999752447E-5 +7.46836586927202E-4
Fri Dec 16 00:00:00 CET 2016 4.016943 +0.004396000000000733 +0.10955634912190249
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 4.012547 +9.999999999621423E-6 +2.4921888569906514E-4
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 4.012537 +4.000000000026205E-5 +9.968854805464389E-4
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 4.012497 +0.018970999999999627 +0.4750438584849519
Thu Dec 08 00:00:00 CET 2016 3.993526 +1.0000000000065512E-5 +2.504059079910803E-4
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 3.993516 +4.999999999988347E-5 +0.0012520452158639728
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 3.993466 +0.0 +0.0
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 3.993466 -0.0035689999999997113 -0.089291187092428
Thu Dec 01 00:00:00 CET 2016 3.997035 +0.0033919999999998396 +0.0849349829216095
Tue Nov 29 00:00:00 CET 2016 3.993643 +0.003019000000000105 +0.07565232905932362
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 3.990624 +1.0000000000065512E-5 +2.5058800474653253E-4
Fri Nov 25 00:00:00 CET 2016 3.990614 +1.9999999999686935E-5 +5.011785212900577E-4
Thu Nov 24 00:00:00 CET 2016 3.990594 +0.0 +0.0
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 3.990594 +7.600000000000939E-4 +0.01904841153792347
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 3.989834 +0.0 +0.0
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 3.989834 +0.0 +0.0
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 3.989834 +0.0 +0.0
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 3.989834 +0.007130000000000081 +0.17902410020931825
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 3.982704 +1.0000000000065512E-5 +2.5108632497961025E-4
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 3.982694 +2.9999999999752447E-5 +7.53264648992058E-4
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 3.982664 -0.012929999999999886 -0.32360645250743403
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 3.995594 +1.0000000000065512E-5 +2.5027630503871023E-4
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 3.995584 +0.0030679999999998486 +0.07684377470246773
Wed Nov 02 00:00:00 CET 2016 3.992516 -6.599999999998829E-4 -0.016528197104264564
Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2016 3.993176 +5.3999999999998494E-5 +0.0013523253233955757
Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2016 3.993122 +0.005314000000000263 +0.13325616479029634
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 3.987808 +1.3999999999736445E-5 +3.5107129406242166E-4
Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2016 3.987794 +2.700000000022129E-5 +6.770706513208324E-4
Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2016 3.987767 +3.999999999981796E-5 +0.0010030776931273522
Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2016 3.987727 +0.00301399999999985 +0.07563907362964528
Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2016 3.984713 +1.3000000000040757E-5 +3.2624789821511513E-4
Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2016 3.9847 +2.700000000022129E-5 +6.775963799441342E-4
Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2016 3.984673 +3.999999999981796E-5 +0.001003856565958472
Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2016 3.984633 -9.259999999997603E-4 -0.023233880115682837
Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2016 3.985559 +0.0 +0.0
Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2016 3.985559 +3.999999999981796E-5 +0.001003633403826143
Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2016 3.985519 +0.0058060000000002 +0.145889917187489
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 3.979713 +1.3000000000040757E-5 +3.266577882925503E-4
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 3.9797 +1.3999999999736445E-5 +3.5178654798073694E-4
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 3.979686 +5.2999999999858716E-5 +0.0013317810963968668
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 3.979633 +0.010492000000000168 +0.2643393117049726
Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2016 3.969141 +0.0 +0.0
Nájdených 1 862 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií