Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

SALVE rastové portfólio

  • Správca fondov Generali Poisťovňa
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.9542371165333519 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.504046419300642 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.329578982476832 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 2.804340541794459 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.6510712393065221 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 8.628930501298493 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.7844394405147854 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 11.08221360947188 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 2.1183908632412596 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 4.122654895160016 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon Sep 22 00:00:00 CEST 2014 0.0363579246686327 +0.0 +0.0
Fri Sep 19 00:00:00 CEST 2014 0.0363579246686327 +0.0 +0.0
Thu Sep 18 00:00:00 CEST 2014 0.0363579246686327 +0.0 +0.0
Wed Sep 17 00:00:00 CEST 2014 0.0363579246686327 +0.0 +0.0
Tue Sep 16 00:00:00 CEST 2014 0.0363579246686327 +4.977182630489657E-5 +0.13708168113382158
Fri Sep 12 00:00:00 CEST 2014 0.0363081528423278 +0.0 +0.0
Thu Sep 11 00:00:00 CEST 2014 0.0363081528423278 +0.0 +0.0
Wed Sep 10 00:00:00 CEST 2014 0.0363081528423278 +0.0 +0.0
Tue Sep 09 00:00:00 CEST 2014 0.0363081528423278 +0.0 +0.0
Mon Sep 08 00:00:00 CEST 2014 0.0363081528423278 -6.600442617896163E-6 -0.018175650447375347
Fri Sep 05 00:00:00 CEST 2014 0.0363147532849457 +0.0 +0.0
Thu Sep 04 00:00:00 CEST 2014 0.0363147532849457 +1.7406131970190003E-4 +0.48162143621736675
Wed Sep 03 00:00:00 CEST 2014 0.0361406919652438 +0.0 +0.0
Thu Aug 28 00:00:00 CEST 2014 0.0361406919652438 +0.0 +0.0
Wed Aug 27 00:00:00 CEST 2014 0.0361406919652438 +0.0 +0.0
Tue Aug 26 00:00:00 CEST 2014 0.0361406919652438 +0.0 +0.0
Mon Aug 25 00:00:00 CEST 2014 0.0361406919652438 +5.8015729257197834E-5 +0.1607855494913082
Thu Aug 21 00:00:00 CEST 2014 0.0360826762359866 -2.4340171265999078E-5 -0.06741119507483972
Fri Aug 15 00:00:00 CEST 2014 0.0361070164072526 +0.0 +0.0
Thu Aug 14 00:00:00 CEST 2014 0.0361070164072526 +0.0 +0.0
Wed Aug 13 00:00:00 CEST 2014 0.0361070164072526 +0.0 +0.0
Tue Aug 12 00:00:00 CEST 2014 0.0361070164072526 +0.0 +0.0
Mon Aug 11 00:00:00 CEST 2014 0.0361070164072526 -2.6039328030601216E-5 -0.07206511461795628
Fri Aug 08 00:00:00 CEST 2014 0.0361330557352832 +0.0 +0.0
Thu Aug 07 00:00:00 CEST 2014 0.0361330557352832 +0.0 +0.0
Tue Aug 05 00:00:00 CEST 2014 0.0361330557352832 +0.0 +0.0
Mon Aug 04 00:00:00 CEST 2014 0.0361330557352832 -1.448107183901759E-6 -0.004007546887081048
Thu Jul 31 00:00:00 CEST 2014 0.0361345038424671 +0.0 +0.0
Wed Jul 30 00:00:00 CEST 2014 0.0361345038424671 +0.0 +0.0
Tue Jul 29 00:00:00 CEST 2014 0.0361345038424671 +0.0 +0.0
Mon Jul 28 00:00:00 CEST 2014 0.0361345038424671 +2.5898008730200484E-5 +0.07172253852571941
Fri Jul 25 00:00:00 CEST 2014 0.0361086058337369 +0.0 +0.0
Thu Jul 24 00:00:00 CEST 2014 0.0361086058337369 +0.0 +0.0
Tue Jul 22 00:00:00 CEST 2014 0.0361086058337369 +0.0 +0.0
Mon Jul 21 00:00:00 CEST 2014 0.0361086058337369 -4.3319353307397224E-5 -0.11982585459354311
Fri Jul 18 00:00:00 CEST 2014 0.0361519251870443 +0.0 +0.0
Thu Jul 17 00:00:00 CEST 2014 0.0361519251870443 +0.0 +0.0
Wed Jul 16 00:00:00 CEST 2014 0.0361519251870443 +0.0 +0.0
Tue Jul 15 00:00:00 CEST 2014 0.0361519251870443 +6.491127982599654E-5 +0.1798743448069331
Fri Jul 11 00:00:00 CEST 2014 0.0360870139072183 +0.0 +0.0
Thu Jul 10 00:00:00 CEST 2014 0.0360870139072183 +0.0 +0.0
Wed Jul 09 00:00:00 CEST 2014 0.0360870139072183 +0.0 +0.0
Tue Jul 08 00:00:00 CEST 2014 0.0360870139072183 +0.0 +0.0
Mon Jul 07 00:00:00 CEST 2014 0.0360870139072183 -8.360283552701075E-6 -0.023161648106253097
Fri Jul 04 00:00:00 CEST 2014 0.036095374190771 -6.767531908397073E-6 -0.01874551366060473
Thu Jul 03 00:00:00 CEST 2014 0.0361021417226794 +0.0 +0.0
Wed Jul 02 00:00:00 CEST 2014 0.0361021417226794 +0.0 +0.0
Tue Jul 01 00:00:00 CEST 2014 0.0361021417226794 +0.0 +0.0
Mon Jun 30 00:00:00 CEST 2014 0.0361021417226794 +3.000956908139757E-5 +0.0831932222736782
Fri Jun 27 00:00:00 CEST 2014 0.036072132153598 +0.0 +0.0
Thu Jun 26 00:00:00 CEST 2014 0.036072132153598 +0.0 +0.0
Wed Jun 25 00:00:00 CEST 2014 0.036072132153598 +0.0 +0.0
Tue Jun 24 00:00:00 CEST 2014 0.036072132153598 +2.4585401816601404E-5 +0.06820270457208721
Thu Jun 19 00:00:00 CEST 2014 0.0360475467517814 +0.0 +0.0
Wed Jun 18 00:00:00 CEST 2014 0.0360475467517814 +0.0 +0.0
Tue Jun 17 00:00:00 CEST 2014 0.0360475467517814 +3.848290807430266E-5 +0.10687005983085385
Fri Jun 13 00:00:00 CEST 2014 0.0360090638437071 +0.0 +0.0
Thu Jun 12 00:00:00 CEST 2014 0.0360090638437071 +0.0 +0.0
Wed Jun 11 00:00:00 CEST 2014 0.0360090638437071 +0.0 +0.0
Tue Jun 10 00:00:00 CEST 2014 0.0360090638437071 +0.0 +0.0
Mon Jun 09 00:00:00 CEST 2014 0.0360090638437071 +4.274410062590078E-5 +0.11884479961040029
Thu Jun 05 00:00:00 CEST 2014 0.0359663197430812 +0.0 +0.0
Wed Jun 04 00:00:00 CEST 2014 0.0359663197430812 +5.207200574119941E-5 +0.1449898272185095
Mon Jun 02 00:00:00 CEST 2014 0.03591424773734 +0.0 +0.0
Fri May 30 00:00:00 CEST 2014 0.03591424773734 +0.0 +0.0
Thu May 29 00:00:00 CEST 2014 0.03591424773734 +0.0 +0.0
Wed May 28 00:00:00 CEST 2014 0.03591424773734 +0.0 +0.0
Tue May 27 00:00:00 CEST 2014 0.03591424773734 +0.0 +0.0
Mon May 26 00:00:00 CEST 2014 0.03591424773734 +7.36614383895981E-5 +0.20552520479206748
Thu May 22 00:00:00 CEST 2014 0.0358405862989504 +0.0 +0.0
Wed May 21 00:00:00 CEST 2014 0.0358405862989504 +0.0 +0.0
Tue May 20 00:00:00 CEST 2014 0.0358405862989504 +0.0 +0.0
Mon May 19 00:00:00 CEST 2014 0.0358405862989504 +4.306913501680304E-5 +0.1203131904918564
Fri May 16 00:00:00 CEST 2014 0.0357975171639336 +0.0 +0.0
Thu May 15 00:00:00 CEST 2014 0.0357975171639336 +0.0 +0.0
Wed May 14 00:00:00 CEST 2014 0.0357975171639336 +0.0 +0.0
Tue May 13 00:00:00 CEST 2014 0.0357975171639336 +0.0 +0.0
Mon May 12 00:00:00 CEST 2014 0.0357975171639336 +6.0077328462797286E-5 +0.16810753299448322
Fri May 09 00:00:00 CEST 2014 0.0357374398354708 +0.0 +0.0
Wed May 07 00:00:00 CEST 2014 0.0357374398354708 +0.0 +0.0
Tue May 06 00:00:00 CEST 2014 0.0357374398354708 +0.0 +0.0
Mon May 05 00:00:00 CEST 2014 0.0357374398354708 -6.437509777398875E-6 -0.018010104822209883
Fri May 02 00:00:00 CEST 2014 0.0357438773452482 +0.0 +0.0
Wed Apr 30 00:00:00 CEST 2014 0.0357438773452482 +0.0 +0.0
Tue Apr 29 00:00:00 CEST 2014 0.0357438773452482 +0.0 +0.0
Mon Apr 28 00:00:00 CEST 2014 0.0357438773452482 +1.1856356786130173E-4 +0.332807083755597
Fri Apr 25 00:00:00 CEST 2014 0.0356253137773869 +0.0 +0.0
Thu Apr 24 00:00:00 CEST 2014 0.0356253137773869 +0.0 +0.0
Wed Apr 23 00:00:00 CEST 2014 0.0356253137773869 -9.31543576525029E-5 -0.2608016595233522
Wed Apr 16 00:00:00 CEST 2014 0.0357184681350394 +0.0 +0.0
Tue Apr 15 00:00:00 CEST 2014 0.0357184681350394 +0.0 +0.0
Mon Apr 14 00:00:00 CEST 2014 0.0357184681350394 +7.084752173210085E-5 +0.19874404101365428
Fri Apr 11 00:00:00 CEST 2014 0.0356476206133073 +0.0 +0.0
Thu Apr 10 00:00:00 CEST 2014 0.0356476206133073 +0.0 +0.0
Wed Apr 09 00:00:00 CEST 2014 0.0356476206133073 +0.0 +0.0
Tue Apr 08 00:00:00 CEST 2014 0.0356476206133073 +0.0 +0.0
Mon Apr 07 00:00:00 CEST 2014 0.0356476206133073 +4.9154177832952395E-6 +0.013790810086746319
Fri Apr 04 00:00:00 CEST 2014 0.035642705195524 +0.0 +0.0
Thu Apr 03 00:00:00 CEST 2014 0.035642705195524 +5.8796310569403376E-5 +0.16523286061544695
Wed Apr 02 00:00:00 CEST 2014 0.0355839088849546 +0.0 +0.0
Nájdených 1 861 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií