Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

SALVE konzervatívne portfólio

  • Správca fondov Generali Poisťovňa
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.6952715991246805 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 0.9413267431205297 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 1.448385566377386 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 1.1970380268359282 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.5504384145160968 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 3.4900172384824124 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 1.1448045873997392 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 7.091340634086918 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 1.375874095312879 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 2.219520470481795 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Apr 07 00:00:00 CEST 2017 0.035642 +8.000000000001062E-6 +0.022450468653545386
Wed Apr 05 00:00:00 CEST 2017 0.035634 +0.0 +0.0
Tue Apr 04 00:00:00 CEST 2017 0.035634 +0.0 +0.0
Mon Apr 03 00:00:00 CEST 2017 0.035634 +1.1999999999998123E-5 +0.03368704733028949
Fri Mar 31 00:00:00 CEST 2017 0.035622 +6.400000000000156E-5 +0.17998762585071404
Thu Mar 30 00:00:00 CEST 2017 0.035558 +0.0 +0.0
Wed Mar 29 00:00:00 CEST 2017 0.035558 -1.0800000000000393E-4 -0.30280939830652187
Tue Mar 28 00:00:00 CEST 2017 0.035666 -9.999999999940612E-7 -0.002803712114811674
Mon Mar 27 00:00:00 CEST 2017 0.035667 +9.999999999940612E-7 +0.0028037907250393346
Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017 0.035666 -9.999999999996123E-6 -0.028030048211675762
Wed Mar 22 00:00:00 CET 2017 0.035676 +0.0 +0.0
Tue Mar 21 00:00:00 CET 2017 0.035676 +1.000000000001E-6 +0.0028030833917398468
Mon Mar 20 00:00:00 CET 2017 0.035675 +5.1999999999996493E-5 +0.14597310726213664
Thu Mar 16 00:00:00 CET 2017 0.035623 +0.0 +0.0
Wed Mar 15 00:00:00 CET 2017 0.035623 -1.9999999999950613E-6 -0.005614035087702973
Thu Mar 09 00:00:00 CET 2017 0.035625 +0.0 +0.0
Wed Mar 08 00:00:00 CET 2017 0.035625 +0.0 +0.0
Tue Mar 07 00:00:00 CET 2017 0.035625 +9.999999999940612E-7 +0.002807096339523696
Mon Mar 06 00:00:00 CET 2017 0.035624 +0.0 +0.0
Fri Mar 03 00:00:00 CET 2017 0.035624 +8.100000000000468E-5 +0.22789297470670533
Thu Mar 02 00:00:00 CET 2017 0.035543 +1.000000000001E-6 +0.0028135726745688316
Wed Mar 01 00:00:00 CET 2017 0.035542 +7.000000000000062E-6 +0.019698888419867444
Mon Feb 27 00:00:00 CET 2017 0.035535 +0.0 +0.0
Fri Feb 24 00:00:00 CET 2017 0.035535 +5.999999999999062E-6 +0.016887612935903462
Thu Feb 23 00:00:00 CET 2017 0.035529 +0.0 +0.0
Wed Feb 22 00:00:00 CET 2017 0.035529 +0.0 +0.0
Tue Feb 21 00:00:00 CET 2017 0.035529 +0.0 +0.0
Mon Feb 20 00:00:00 CET 2017 0.035529 +0.0 +0.0
Fri Feb 17 00:00:00 CET 2017 0.035529 +5.099999999999549E-5 +0.14375105699303958
Thu Feb 16 00:00:00 CET 2017 0.035478 +0.0 +0.0
Wed Feb 15 00:00:00 CET 2017 0.035478 +0.0 +0.0
Tue Feb 14 00:00:00 CET 2017 0.035478 +1.000000000001E-6 +0.00281872762634805
Fri Feb 10 00:00:00 CET 2017 0.035477 +2.5999999999998247E-5 +0.07334066740007472
Thu Feb 09 00:00:00 CET 2017 0.035451 +0.0 +0.0
Wed Feb 08 00:00:00 CET 2017 0.035451 +2.000000000002E-6 +0.005641908093309667
Fri Feb 03 00:00:00 CET 2017 0.035449 +6.0999999999998555E-5 +0.17237481632190566
Wed Feb 01 00:00:00 CET 2017 0.035388 +0.0 +0.0
Tue Jan 31 00:00:00 CET 2017 0.035388 -8.79999999999978E-5 -0.2480550231142189
Mon Jan 30 00:00:00 CET 2017 0.035476 +0.0 +0.0
Fri Jan 27 00:00:00 CET 2017 0.035476 +5.200000000000343E-5 +0.14679313459802756
Wed Jan 25 00:00:00 CET 2017 0.035424 +0.0 +0.0
Tue Jan 24 00:00:00 CET 2017 0.035424 +0.0 +0.0
Mon Jan 23 00:00:00 CET 2017 0.035424 +9.999999999940612E-7 +0.0028230245885225713
Fri Jan 20 00:00:00 CET 2017 0.035423 -4.989999999999994E-4 -1.3891208730026108
Wed Jan 18 00:00:00 CET 2017 0.035922 +1.000000000001E-6 +0.0027838868628293767
Mon Jan 16 00:00:00 CET 2017 0.035921 +0.0 +0.0
Fri Jan 13 00:00:00 CET 2017 0.035921 +4.870000000000013E-4 +1.3743861827623363
Thu Jan 12 00:00:00 CET 2017 0.035434 +0.0 +0.0
Wed Jan 11 00:00:00 CET 2017 0.035434 +0.0 +0.0
Tue Jan 10 00:00:00 CET 2017 0.035434 +0.0 +0.0
Mon Jan 09 00:00:00 CET 2017 0.035434 +1.000000000001E-6 +0.002822227866673188
Fri Jan 06 00:00:00 CET 2017 0.035433 +6.199999999999956E-5 +0.1752848378615397
Wed Jan 04 00:00:00 CET 2017 0.035371 +1.000000000001E-6 +0.002827254735663587
Tue Jan 03 00:00:00 CET 2017 0.03537 +0.0 +0.0
Mon Jan 02 00:00:00 CET 2017 0.03537 +2.000000000002E-6 +0.005654829224170044
Fri Dec 30 00:00:00 CET 2016 0.035368 +1.6999999999996185E-5 +0.048089162965681
Thu Dec 29 00:00:00 CET 2016 0.035351 +2.5999999999998247E-5 +0.07360226468506426
Mon Dec 19 00:00:00 CET 2016 0.035325 +1.000000000001E-6 +0.0028309364737992837
Fri Dec 16 00:00:00 CET 2016 0.035324 +5.6000000000000494E-5 +0.15878416695021258
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 0.035268 +0.0 +0.0
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 0.035268 +0.0 +0.0
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 0.035268 +2.4500000000000216E-4 +0.6995403020872146
Thu Dec 08 00:00:00 CET 2016 0.035023 +1.000000000001E-6 +0.002855348066916008
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 0.035022 +0.0 +0.0
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 0.035022 +0.0 +0.0
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 0.035022 -4.400000000000237E-5 -0.1254776706781513
Thu Dec 01 00:00:00 CET 2016 0.035066 +1.1999999999998123E-5 +0.034232897814789
Tue Nov 29 00:00:00 CET 2016 0.035054 +4.400000000000237E-5 +0.12567837760639122
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 0.03501 +0.0 +0.0
Fri Nov 25 00:00:00 CET 2016 0.03501 +0.0 +0.0
Thu Nov 24 00:00:00 CET 2016 0.03501 +0.0 +0.0
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 0.03501 +0.0 +0.0
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 0.03501 +0.0 +0.0
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 0.03501 +0.0 +0.0
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 0.03501 +0.0 +0.0
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 0.03501 +7.700000000000068E-5 +0.22042195059113112
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 0.034933 +0.0 +0.0
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 0.034933 +1.000000000001E-6 +0.002862704683394668
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 0.034932 -1.6300000000000342E-4 -0.46445362587263617
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 0.035095 +0.0 +0.0
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 0.035095 -1.2999999999999123E-5 -0.0370285974706519
Wed Nov 02 00:00:00 CET 2016 0.035108 -1.5000000000001124E-5 -0.042707058053125024
Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2016 0.035123 +1.000000000001E-6 +0.002847218267760354
Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2016 0.035122 +7.300000000000362E-5 +0.20827983679991746
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 0.035049 +9.999999999940612E-7 +0.002853229856185635
Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2016 0.035048 +0.0 +0.0
Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2016 0.035048 +1.000000000001E-6 +0.0028533112677280315
Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2016 0.035047 +3.800000000000331E-5 +0.1085435173812499
Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2016 0.035009 +0.0 +0.0
Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2016 0.035009 +1.000000000001E-6 +0.002856489945159524
Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2016 0.035008 +9.999999999940612E-7 +0.0028565715428214844
Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2016 0.035007 -1.3999999999993185E-5 -0.039976014391342574
Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2016 0.035021 +0.0 +0.0
Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2016 0.035021 +1.9999999999950613E-6 +0.005711185356503279
Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2016 0.035019 -2.9999999999995308E-5 -0.08559445347940198
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 0.035049 +9.999999999940612E-7 +0.002853229856185635
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 0.035048 +0.0 +0.0
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 0.035048 +1.000000000001E-6 +0.0028533112677280315
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 0.035047 +1.3700000000000517E-4 +0.39243769693500496
Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2016 0.03491 +0.0 +0.0
Nájdených 1 861 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií