Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IZQ - Konzervatívny fond

  • Správca fondov Tatra Asset Management
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac -0.03753173639474694 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace -0.3893961060389417 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov -0.6887173188278695 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 0.1614865612211025 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -0.07503531073446146 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky -0.3433551965488335 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. -0.1139589001705632 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 2.3277888266136415 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 0.45976741433040313 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 0.470066518847001 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Oct 16 00:00:00 CEST 2014 45.151 +0.0040000000000048885 +0.008859946397336671
Wed Oct 15 00:00:00 CEST 2014 45.147 +0.12699999999999534 +0.2820968458462829
Tue Oct 14 00:00:00 CEST 2014 45.02 -0.07699999999999818 -0.17074306494887992
Mon Oct 13 00:00:00 CEST 2014 45.097 -0.007999999999995566 -0.01773639286109585
Fri Oct 10 00:00:00 CEST 2014 45.105 +0.0519999999999996 +0.11541961689565028
Thu Oct 09 00:00:00 CEST 2014 45.053 +0.027999999999998693 +0.06218767351471399
Wed Oct 08 00:00:00 CEST 2014 45.025 +0.04299999999999926 +0.09559379307277993
Tue Oct 07 00:00:00 CEST 2014 44.982 -0.02400000000000091 -0.05332622317024516
Mon Oct 06 00:00:00 CEST 2014 45.006 +0.006999999999997897 +0.01555590124225148
Thu Oct 02 00:00:00 CEST 2014 44.999 +0.009000000000000341 +0.020004445432306284
Wed Oct 01 00:00:00 CEST 2014 44.99 -0.0030000000000001137 -0.0066677038650482245
Tue Sep 30 00:00:00 CEST 2014 44.993 -0.015000000000000568 -0.03332740846072113
Mon Sep 29 00:00:00 CEST 2014 45.008 -0.016999999999995907 -0.03775680177677998
Thu Sep 25 00:00:00 CEST 2014 45.025 -0.006999999999997897 -0.015544501687685397
Wed Sep 24 00:00:00 CEST 2014 45.032 +0.03499999999999659 +0.07778296330864976
Tue Sep 23 00:00:00 CEST 2014 44.997 -0.005000000000002558 -0.011110617305902792
Mon Sep 22 00:00:00 CEST 2014 45.002 -0.04399999999999693 -0.09767792922788487
Fri Sep 19 00:00:00 CEST 2014 45.046 +0.0 +0.0
Thu Sep 18 00:00:00 CEST 2014 45.046 +0.054999999999999716 +0.1222466715565389
Wed Sep 17 00:00:00 CEST 2014 44.991 -0.0020000000000024443 -0.00444513591003215
Tue Sep 16 00:00:00 CEST 2014 44.993 -0.0519999999999996 -0.11544011544010857
Fri Sep 12 00:00:00 CEST 2014 45.045 +0.02400000000000091 +0.05330845605384127
Thu Sep 11 00:00:00 CEST 2014 45.021 -0.021000000000000796 -0.04662315172505771
Wed Sep 10 00:00:00 CEST 2014 45.042 -0.056999999999995055 -0.1263886117208699
Tue Sep 09 00:00:00 CEST 2014 45.099 -0.0040000000000048885 -0.008868589672545113
Mon Sep 08 00:00:00 CEST 2014 45.103 +0.035000000000003695 +0.07766042424781006
Fri Sep 05 00:00:00 CEST 2014 45.068 -0.008000000000002672 -0.017747803709298182
Thu Sep 04 00:00:00 CEST 2014 45.076 -0.01899999999999835 -0.04213327419890334
Wed Sep 03 00:00:00 CEST 2014 45.095 +0.0 +0.0
Thu Aug 28 00:00:00 CEST 2014 45.095 -0.021000000000000796 -0.04654667967018611
Wed Aug 27 00:00:00 CEST 2014 45.116 +0.04800000000000182 +0.10650572468271946
Tue Aug 26 00:00:00 CEST 2014 45.068 +0.04099999999999682 +0.09105647722475396
Mon Aug 25 00:00:00 CEST 2014 45.027 +0.030000000000001137 +0.06667111140743032
Thu Aug 21 00:00:00 CEST 2014 44.997 -0.0030000000000001137 -0.006666666666660603
Wed Aug 20 00:00:00 CEST 2014 45.0 +0.020000000000003126 +0.04446420631391845
Tue Aug 19 00:00:00 CEST 2014 44.98 +0.006999999999997897 +0.015564894492243297
Mon Aug 18 00:00:00 CEST 2014 44.973 +0.006000000000000227 +0.013343118286741174
Fri Aug 15 00:00:00 CEST 2014 44.967 +0.03300000000000125 +0.07344104686875141
Thu Aug 14 00:00:00 CEST 2014 44.934 +0.02999999999999403 +0.06680919294493037
Wed Aug 13 00:00:00 CEST 2014 44.904 +0.03100000000000591 +0.06908385889066437
Tue Aug 12 00:00:00 CEST 2014 44.873 +0.0 +0.0
Mon Aug 11 00:00:00 CEST 2014 44.873 +0.01999999999999602 +0.044590105455583284
Fri Aug 08 00:00:00 CEST 2014 44.853 +0.027999999999998693 +0.06246514221975019
Thu Aug 07 00:00:00 CEST 2014 44.825 +0.02200000000000557 +0.04910385465259992
Wed Aug 06 00:00:00 CEST 2014 44.803 -0.0020000000000024443 -0.004463787523718565
Tue Aug 05 00:00:00 CEST 2014 44.805 -0.03999999999999915 -0.08919611996877563
Mon Aug 04 00:00:00 CEST 2014 44.845 +0.006000000000000227 +0.013381208323110627
Thu Jul 31 00:00:00 CEST 2014 44.839 -0.04200000000000159 -0.09358080256679102
Wed Jul 30 00:00:00 CEST 2014 44.881 -0.03300000000000125 -0.07347374983301336
Tue Jul 29 00:00:00 CEST 2014 44.914 +0.027000000000001023 +0.060151045959869975
Mon Jul 28 00:00:00 CEST 2014 44.887 -0.0020000000000024443 -0.0044554345162595155
Fri Jul 25 00:00:00 CEST 2014 44.889 +0.02400000000000091 +0.053493814777667126
Thu Jul 24 00:00:00 CEST 2014 44.865 +0.005000000000002558 +0.011145786892569731
Wed Jul 23 00:00:00 CEST 2014 44.86 +0.015999999999998238 +0.035679243600043264
Tue Jul 22 00:00:00 CEST 2014 44.844 -0.0049999999999954525 -0.011148520591305555
Mon Jul 21 00:00:00 CEST 2014 44.849 +0.01899999999999835 +0.04238233325897056
Fri Jul 18 00:00:00 CEST 2014 44.83 +0.003999999999997783 +0.00892339267389275
Thu Jul 17 00:00:00 CEST 2014 44.826 +0.011000000000002785 +0.024545353118384128
Wed Jul 16 00:00:00 CEST 2014 44.815 +0.0049999999999954525 +0.011158223610792106
Tue Jul 15 00:00:00 CEST 2014 44.81 -0.015999999999998238 -0.035693570695571
Fri Jul 11 00:00:00 CEST 2014 44.826 +0.003999999999997783 +0.008924189014322792
Thu Jul 10 00:00:00 CEST 2014 44.822 +0.0010000000000047748 +0.0022310970304175726
Wed Jul 09 00:00:00 CEST 2014 44.821 +0.006000000000000227 +0.013388374428217276
Tue Jul 08 00:00:00 CEST 2014 44.815 +0.02599999999999625 +0.05804996762597625
Mon Jul 07 00:00:00 CEST 2014 44.789 +0.015999999999998238 +0.03573582292899857
Fri Jul 04 00:00:00 CEST 2014 44.773 +0.03300000000000125 +0.07375949932946924
Thu Jul 03 00:00:00 CEST 2014 44.74 -0.016999999999995907 -0.037982885358701424
Wed Jul 02 00:00:00 CEST 2014 44.757 -0.03800000000000381 -0.08483089630540519
Tue Jul 01 00:00:00 CEST 2014 44.795 -0.016999999999995907 -0.037936267071316365
Mon Jun 30 00:00:00 CEST 2014 44.812 +0.0 +0.0
Fri Jun 27 00:00:00 CEST 2014 44.812 -0.010000000000005116 -0.02231047253582119
Thu Jun 26 00:00:00 CEST 2014 44.822 +0.012000000000000455 +0.026779736665915266
Wed Jun 25 00:00:00 CEST 2014 44.81 +0.3100000000000023 +0.6966292134831491
Tue Jun 24 00:00:00 CEST 2014 44.5 -0.2560000000000002 -0.57199034766289
Thu Jun 19 00:00:00 CEST 2014 44.756 +0.027999999999998693 +0.0626006081202064
Wed Jun 18 00:00:00 CEST 2014 44.728 -0.001999999999995339 -0.004471272076898458
Tue Jun 17 00:00:00 CEST 2014 44.73 -0.03200000000000358 -0.07148920959743066
Mon Jun 16 00:00:00 CEST 2014 44.762 +0.006000000000000227 +0.013406023773356424
Fri Jun 13 00:00:00 CEST 2014 44.756 -0.012000000000000455 -0.02680486061473175
Thu Jun 12 00:00:00 CEST 2014 44.768 +0.030000000000001137 +0.06705708793420229
Wed Jun 11 00:00:00 CEST 2014 44.738 +0.0 +0.0
Tue Jun 10 00:00:00 CEST 2014 44.738 -0.02300000000000324 -0.051384017336530974
Mon Jun 09 00:00:00 CEST 2014 44.761 -0.013999999999995794 -0.03126744835286388
Thu Jun 05 00:00:00 CEST 2014 44.775 +0.09899999999999665 +0.22159548751005786
Wed Jun 04 00:00:00 CEST 2014 44.676 -0.02400000000000091 -0.05369127516779315
Tue Jun 03 00:00:00 CEST 2014 44.7 -0.046999999999997044 -0.10503497441169429
Mon Jun 02 00:00:00 CEST 2014 44.747 -0.027000000000001023 -0.06030285433510585
Fri May 30 00:00:00 CEST 2014 44.774 -0.005000000000002558 -0.01116594832399187
Thu May 29 00:00:00 CEST 2014 44.779 +0.0 +0.0
Wed May 28 00:00:00 CEST 2014 44.779 +0.06500000000000483 +0.14536834101177476
Tue May 27 00:00:00 CEST 2014 44.714 +0.031999999999996476 +0.07161720603374988
Mon May 26 00:00:00 CEST 2014 44.682 -0.007999999999995566 -0.017901096442159314
Thu May 22 00:00:00 CEST 2014 44.69 +0.028999999999996362 +0.06493361098050343
Wed May 21 00:00:00 CEST 2014 44.661 -0.015999999999998238 -0.03581261051547813
Tue May 20 00:00:00 CEST 2014 44.677 -0.01899999999999835 -0.04250939681402599
Mon May 19 00:00:00 CEST 2014 44.696 +0.009000000000000341 +0.0201400854834759
Fri May 16 00:00:00 CEST 2014 44.687 -0.02300000000000324 -0.0514426302840576
Thu May 15 00:00:00 CEST 2014 44.71 +0.08599999999999852 +0.19272140552169503
Wed May 14 00:00:00 CEST 2014 44.624 +0.0 +0.0
Tue May 13 00:00:00 CEST 2014 44.624 +0.03399999999999892 +0.07625028033191938
Nájdených 3 806 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií