Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IaD - Active Life L4

  • Správca fondov IaD Investments
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont nad 2 - 5 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Fond IaD Kapital sa dňa 11.9.2017 zlúčil do fondu IaD Growth Opportunities

Aktuálna hodnota podielového listu 0.0300469954004874 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Wed May 16 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.35819013207188943 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace -1.6325278150409517 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov -1.7919695301072736 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov -0.6058927756937948 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -2.026643785881588 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky -1.2803892642375803 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. -0.42668688175190317 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 0.597164302032771 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 0.11882285821940286 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 1.0115233014542646 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Dec 04 00:00:00 CET 2014 0.0303421 +0.0 +0.0
Wed Dec 03 00:00:00 CET 2014 0.0303421 +0.0 +0.0
Tue Dec 02 00:00:00 CET 2014 0.0303421 +6.460000000000146E-5 +0.21335975559408382
Mon Dec 01 00:00:00 CET 2014 0.0302775 +0.0 +0.0
Fri Nov 28 00:00:00 CET 2014 0.0302775 +0.0 +0.0
Thu Nov 27 00:00:00 CET 2014 0.0302775 +0.0 +0.0
Wed Nov 26 00:00:00 CET 2014 0.0302775 +0.0 +0.0
Tue Nov 25 00:00:00 CET 2014 0.0302775 -5.000000000005E-7 -0.001651364026685087
Mon Nov 24 00:00:00 CET 2014 0.030278 +1.3200000000000017E-4 +0.4378690373515468
Fri Nov 21 00:00:00 CET 2014 0.030146 +0.0 +0.0
Thu Nov 20 00:00:00 CET 2014 0.030146 +0.0 +0.0
Wed Nov 19 00:00:00 CET 2014 0.030146 +4.000000000000531E-6 +0.013270519540824921
Tue Nov 18 00:00:00 CET 2014 0.030142 +0.0 +0.0
Fri Nov 14 00:00:00 CET 2014 0.030142 +0.0 +0.0
Thu Nov 13 00:00:00 CET 2014 0.030142 +0.0 +0.0
Wed Nov 12 00:00:00 CET 2014 0.030142 +0.0 +0.0
Tue Nov 11 00:00:00 CET 2014 0.030142 +1.0719999999999827E-4 +0.3569193069372858
Mon Nov 10 00:00:00 CET 2014 0.0300348 +0.0 +0.0
Fri Nov 07 00:00:00 CET 2014 0.0300348 +0.0 +0.0
Thu Nov 06 00:00:00 CET 2014 0.0300348 +0.0 +0.0
Wed Nov 05 00:00:00 CET 2014 0.0300348 +0.0 +0.0
Tue Nov 04 00:00:00 CET 2014 0.0300348 +1.6750000000000098E-4 +0.5608140005959825
Mon Nov 03 00:00:00 CET 2014 0.0298673 +0.0 +0.0
Fri Oct 31 00:00:00 CET 2014 0.0298673 +0.0 +0.0
Thu Oct 30 00:00:00 CET 2014 0.0298673 +0.0 +0.0
Wed Oct 29 00:00:00 CET 2014 0.0298673 +0.0 +0.0
Tue Oct 28 00:00:00 CET 2014 0.0298673 +1.460999999999997E-4 +0.4915683081436697
Mon Oct 27 00:00:00 CET 2014 0.0297212 +0.0 +0.0
Fri Oct 24 00:00:00 CEST 2014 0.0297212 +0.0 +0.0
Thu Oct 23 00:00:00 CEST 2014 0.0297212 +0.0 +0.0
Wed Oct 22 00:00:00 CEST 2014 0.0297212 +0.0 +0.0
Tue Oct 21 00:00:00 CEST 2014 0.0297212 +1.9999999999881224E-7 +6.729248679420152E-4
Mon Oct 20 00:00:00 CEST 2014 0.029721 -1.5289999999999748E-4 -0.5118180083618142
Fri Oct 17 00:00:00 CEST 2014 0.0298739 +0.0 +0.0
Thu Oct 16 00:00:00 CEST 2014 0.0298739 +0.0 +0.0
Wed Oct 15 00:00:00 CEST 2014 0.0298739 +0.0 +0.0
Tue Oct 14 00:00:00 CEST 2014 0.0298739 -1.5410000000000076E-4 -0.5131876914879427
Mon Oct 13 00:00:00 CEST 2014 0.030028 +0.0 +0.0
Fri Oct 10 00:00:00 CEST 2014 0.030028 +0.0 +0.0
Thu Oct 09 00:00:00 CEST 2014 0.030028 +0.0 +0.0
Wed Oct 08 00:00:00 CEST 2014 0.030028 +0.0 +0.0
Tue Oct 07 00:00:00 CEST 2014 0.030028 -6.460000000000146E-5 -0.21467071638875268
Mon Oct 06 00:00:00 CEST 2014 0.0300926 +0.0 +0.0
Thu Oct 02 00:00:00 CEST 2014 0.0300926 +9.600000000001968E-6 +0.031911710933087534
Wed Oct 01 00:00:00 CEST 2014 0.030083 +0.0 +0.0
Tue Sep 30 00:00:00 CEST 2014 0.030083 -6.079999999999974E-5 -0.2016998520425517
Mon Sep 29 00:00:00 CEST 2014 0.0301438 -2.0000000000228169E-7 -6.63481953296241E-4
Fri Sep 26 00:00:00 CEST 2014 0.030144 +2.0000000000228169E-7 +6.63486355406917E-4
Thu Sep 25 00:00:00 CEST 2014 0.0301438 +0.0 +0.0
Wed Sep 24 00:00:00 CEST 2014 0.0301438 +0.0 +0.0
Tue Sep 23 00:00:00 CEST 2014 0.0301438 +3.4099999999998715E-5 +0.11325253987916994
Mon Sep 22 00:00:00 CEST 2014 0.0301097 +0.0 +0.0
Fri Sep 19 00:00:00 CEST 2014 0.0301097 +0.0 +0.0
Thu Sep 18 00:00:00 CEST 2014 0.0301097 +0.0 +0.0
Wed Sep 17 00:00:00 CEST 2014 0.0301097 -5.840000000000012E-5 -0.1935819624039965
Tue Sep 16 00:00:00 CEST 2014 0.0301681 +0.0 +0.0
Fri Sep 12 00:00:00 CEST 2014 0.0301681 +0.0 +0.0
Thu Sep 11 00:00:00 CEST 2014 0.0301681 +0.0 +0.0
Wed Sep 10 00:00:00 CEST 2014 0.0301681 +0.0 +0.0
Tue Sep 09 00:00:00 CEST 2014 0.0301681 +9.019999999999861E-5 +0.29988795760343123
Mon Sep 08 00:00:00 CEST 2014 0.0300779 +0.0 +0.0
Fri Sep 05 00:00:00 CEST 2014 0.0300779 +0.0 +0.0
Thu Sep 04 00:00:00 CEST 2014 0.0300779 +0.0 +0.0
Wed Sep 03 00:00:00 CEST 2014 0.0300779 +9.980000000000058E-5 +0.33290969074090526
Thu Aug 28 00:00:00 CEST 2014 0.0299781 -6.4870898999758175E-9 -2.163942509980643E-5
Wed Aug 27 00:00:00 CEST 2014 0.0299781064870899 +0.0 +0.0
Tue Aug 26 00:00:00 CEST 2014 0.0299781064870899 +6.989835735339914E-5 +0.23370961259261946
Mon Aug 25 00:00:00 CEST 2014 0.0299082081297365 +0.0 +0.0
Thu Aug 21 00:00:00 CEST 2014 0.0299082081297365 +8.55228091126009E-5 +0.2867709872305113
Fri Aug 15 00:00:00 CEST 2014 0.0298226853206239 +0.0 +0.0
Thu Aug 14 00:00:00 CEST 2014 0.0298226853206239 +0.0 +0.0
Wed Aug 13 00:00:00 CEST 2014 0.0298226853206239 +0.0 +0.0
Tue Aug 12 00:00:00 CEST 2014 0.0298226853206239 -5.68542309094984E-5 -0.19027813601826438
Mon Aug 11 00:00:00 CEST 2014 0.0298795395515334 +0.0 +0.0
Fri Aug 08 00:00:00 CEST 2014 0.0298795395515334 +0.0 +0.0
Thu Aug 07 00:00:00 CEST 2014 0.0298795395515334 +0.0 +0.0
Tue Aug 05 00:00:00 CEST 2014 0.0298795395515334 -3.359114770060123E-5 -0.1122956605189529
Mon Aug 04 00:00:00 CEST 2014 0.029913130699234 -7.03565420679883E-6 -0.02351475631414246
Thu Jul 31 00:00:00 CEST 2014 0.0299201663534408 +0.0 +0.0
Wed Jul 30 00:00:00 CEST 2014 0.0299201663534408 +0.0 +0.0
Tue Jul 29 00:00:00 CEST 2014 0.0299201663534408 +6.675792244399681E-6 +0.022316995172275256
Mon Jul 28 00:00:00 CEST 2014 0.0299134905611964 +0.0 +0.0
Fri Jul 25 00:00:00 CEST 2014 0.0299134905611964 +0.0 +0.0
Thu Jul 24 00:00:00 CEST 2014 0.0299134905611964 +0.0 +0.0
Tue Jul 22 00:00:00 CEST 2014 0.0299134905611964 +1.3687263516800469E-5 +0.04577710221211362
Mon Jul 21 00:00:00 CEST 2014 0.0298998032976796 +0.0 +0.0
Fri Jul 18 00:00:00 CEST 2014 0.0298998032976796 +0.0 +0.0
Thu Jul 17 00:00:00 CEST 2014 0.0298998032976796 +0.0 +0.0
Wed Jul 16 00:00:00 CEST 2014 0.0298998032976796 +0.0 +0.0
Tue Jul 15 00:00:00 CEST 2014 0.0298998032976796 -2.2631894267901437E-5 -0.07563520189022199
Fri Jul 11 00:00:00 CEST 2014 0.0299224351919475 +0.0 +0.0
Thu Jul 10 00:00:00 CEST 2014 0.0299224351919475 +0.0 +0.0
Wed Jul 09 00:00:00 CEST 2014 0.0299224351919475 +0.0 +0.0
Tue Jul 08 00:00:00 CEST 2014 0.0299224351919475 +4.08581944653999E-5 +0.13673372884181845
Mon Jul 07 00:00:00 CEST 2014 0.0298815769974821 +0.0 +0.0
Fri Jul 04 00:00:00 CEST 2014 0.0298815769974821 +0.0 +0.0
Thu Jul 03 00:00:00 CEST 2014 0.0298815769974821 +0.0 +0.0
Wed Jul 02 00:00:00 CEST 2014 0.0298815769974821 +1.2837150955100768E-5 +0.04297854888106656
Tue Jul 01 00:00:00 CEST 2014 0.029868739846527 -2.303880269020203E-5 -0.07707404420648345
Mon Jun 30 00:00:00 CEST 2014 0.0298917786492172 +0.0 +0.0
Nájdených 787 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií