Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IaD - Active Life L3

  • Správca fondov IaD Investments
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 5 - 10 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Fondy IaD Kapital a IaD Optimal sa dňa 11.9.2017 zlúčili do fondu IaD Growth Opportunities

Aktuálna hodnota podielového listu 0.0341597644066898 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Mon May 21 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 2.7021387093300597 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 2.7021387093300597 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.7021387093300597 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 2.353459705582961 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.7021387093300597 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 4.887614462953104 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 1.5989441972486196 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 22.262963877962584 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.0951106904348 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 4.840761777241054 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Dec 05 00:00:00 CET 2014 0.0320827434665053 +9.710322724995613E-7 +0.0030267413513058727
Thu Dec 04 00:00:00 CET 2014 0.0320817724342328 +0.0 +0.0
Wed Dec 03 00:00:00 CET 2014 0.0320817724342328 +0.0 +0.0
Tue Dec 02 00:00:00 CET 2014 0.0320817724342328 +1.3854771469009458E-4 +0.4337311461398201
Mon Dec 01 00:00:00 CET 2014 0.0319432247195427 +0.0 +0.0
Fri Nov 28 00:00:00 CET 2014 0.0319432247195427 +0.0 +0.0
Thu Nov 27 00:00:00 CET 2014 0.0319432247195427 +0.0 +0.0
Wed Nov 26 00:00:00 CET 2014 0.0319432247195427 +0.0 +0.0
Tue Nov 25 00:00:00 CET 2014 0.0319432247195427 +3.054292381473034E-4 +0.9653935538173357
Fri Nov 21 00:00:00 CET 2014 0.0316377954813954 +0.0 +0.0
Thu Nov 20 00:00:00 CET 2014 0.0316377954813954 +0.0 +0.0
Wed Nov 19 00:00:00 CET 2014 0.0316377954813954 -3.772734552190404E-5 -0.11910567578648568
Tue Nov 18 00:00:00 CET 2014 0.0316755228269173 +0.0 +0.0
Fri Nov 14 00:00:00 CET 2014 0.0316755228269173 +0.0 +0.0
Thu Nov 13 00:00:00 CET 2014 0.0316755228269173 +0.0 +0.0
Wed Nov 12 00:00:00 CET 2014 0.0316755228269173 +0.0 +0.0
Tue Nov 11 00:00:00 CET 2014 0.0316755228269173 +4.91191293294016E-5 +0.15531051142924923
Mon Nov 10 00:00:00 CET 2014 0.0316264036975879 +0.0 +0.0
Fri Nov 07 00:00:00 CET 2014 0.0316264036975879 +0.0 +0.0
Thu Nov 06 00:00:00 CET 2014 0.0316264036975879 +0.0 +0.0
Wed Nov 05 00:00:00 CET 2014 0.0316264036975879 +0.0 +0.0
Tue Nov 04 00:00:00 CET 2014 0.0316264036975879 +3.5495223236210044E-4 +1.135067979677288
Mon Nov 03 00:00:00 CET 2014 0.0312714514652258 +0.0 +0.0
Fri Oct 31 00:00:00 CET 2014 0.0312714514652258 +0.0 +0.0
Thu Oct 30 00:00:00 CET 2014 0.0312714514652258 +0.0 +0.0
Wed Oct 29 00:00:00 CET 2014 0.0312714514652258 +0.0 +0.0
Tue Oct 28 00:00:00 CET 2014 0.0312714514652258 +1.9608722597120112E-4 +0.6310053985578037
Mon Oct 27 00:00:00 CET 2014 0.0310753642392546 +0.0 +0.0
Fri Oct 24 00:00:00 CEST 2014 0.0310753642392546 +0.0 +0.0
Thu Oct 23 00:00:00 CEST 2014 0.0310753642392546 +0.0 +0.0
Wed Oct 22 00:00:00 CEST 2014 0.0310753642392546 +0.0 +0.0
Tue Oct 21 00:00:00 CEST 2014 0.0310753642392546 -1.35522172199299E-4 -0.4342144289422123
Fri Oct 17 00:00:00 CEST 2014 0.0312108864114539 +0.0 +0.0
Thu Oct 16 00:00:00 CEST 2014 0.0312108864114539 +0.0 +0.0
Wed Oct 15 00:00:00 CEST 2014 0.0312108864114539 +0.0 +0.0
Tue Oct 14 00:00:00 CEST 2014 0.0312108864114539 -3.1363233722220274E-4 -0.9948838227240913
Mon Oct 13 00:00:00 CEST 2014 0.0315245187486761 +0.0 +0.0
Fri Oct 10 00:00:00 CEST 2014 0.0315245187486761 +0.0 +0.0
Thu Oct 09 00:00:00 CEST 2014 0.0315245187486761 +0.0 +0.0
Wed Oct 08 00:00:00 CEST 2014 0.0315245187486761 +0.0 +0.0
Tue Oct 07 00:00:00 CEST 2014 0.0315245187486761 -1.345108958576008E-4 -0.42487371649694694
Mon Oct 06 00:00:00 CEST 2014 0.0316590296445337 +0.0 +0.0
Thu Oct 02 00:00:00 CEST 2014 0.0316590296445337 +2.5458702742002515E-5 +0.08048001532563376
Wed Oct 01 00:00:00 CEST 2014 0.0316335709417917 +0.0 +0.0
Tue Sep 30 00:00:00 CEST 2014 0.0316335709417917 -1.3455883581019873E-4 -0.4235654939469242
Mon Sep 29 00:00:00 CEST 2014 0.0317681297776019 +0.0 +0.0
Thu Sep 25 00:00:00 CEST 2014 0.0317681297776019 +0.0 +0.0
Wed Sep 24 00:00:00 CEST 2014 0.0317681297776019 +0.0 +0.0
Tue Sep 23 00:00:00 CEST 2014 0.0317681297776019 +6.67250813835979E-5 +0.210479888897666
Mon Sep 22 00:00:00 CEST 2014 0.0317014046962183 +0.0 +0.0
Fri Sep 19 00:00:00 CEST 2014 0.0317014046962183 +0.0 +0.0
Thu Sep 18 00:00:00 CEST 2014 0.0317014046962183 +0.0 +0.0
Wed Sep 17 00:00:00 CEST 2014 0.0317014046962183 -1.1358633634889898E-4 -0.35702143128887087
Tue Sep 16 00:00:00 CEST 2014 0.0318149910325672 +0.0 +0.0
Fri Sep 12 00:00:00 CEST 2014 0.0318149910325672 +0.0 +0.0
Thu Sep 11 00:00:00 CEST 2014 0.0318149910325672 +0.0 +0.0
Wed Sep 10 00:00:00 CEST 2014 0.0318149910325672 +0.0 +0.0
Tue Sep 09 00:00:00 CEST 2014 0.0318149910325672 +1.6244927377610102E-4 +0.5132266312577656
Mon Sep 08 00:00:00 CEST 2014 0.0316525417587911 +0.0 +0.0
Fri Sep 05 00:00:00 CEST 2014 0.0316525417587911 +0.0 +0.0
Thu Sep 04 00:00:00 CEST 2014 0.0316525417587911 +0.0 +0.0
Wed Sep 03 00:00:00 CEST 2014 0.0316525417587911 +1.4713973434309774E-4 +0.4670301754248811
Thu Aug 28 00:00:00 CEST 2014 0.031505402024448 +0.0 +0.0
Wed Aug 27 00:00:00 CEST 2014 0.031505402024448 +0.0 +0.0
Tue Aug 26 00:00:00 CEST 2014 0.031505402024448 +1.4026521562959804E-4 +0.4472010324219724
Mon Aug 25 00:00:00 CEST 2014 0.0313651368088184 +0.0 +0.0
Thu Aug 21 00:00:00 CEST 2014 0.0313651368088184 +8.000804959820002E-5 +0.2557382781255768
Fri Aug 15 00:00:00 CEST 2014 0.0312851287592202 +0.0 +0.0
Thu Aug 14 00:00:00 CEST 2014 0.0312851287592202 +0.0 +0.0
Wed Aug 13 00:00:00 CEST 2014 0.0312851287592202 +0.0 +0.0
Tue Aug 12 00:00:00 CEST 2014 0.0312851287592202 -7.408140426679727E-5 -0.23623491752688608
Mon Aug 11 00:00:00 CEST 2014 0.031359210163487 +0.0 +0.0
Fri Aug 08 00:00:00 CEST 2014 0.031359210163487 +0.0 +0.0
Thu Aug 07 00:00:00 CEST 2014 0.031359210163487 +0.0 +0.0
Tue Aug 05 00:00:00 CEST 2014 0.031359210163487 -5.134610109799875E-5 -0.16346765929736762
Mon Aug 04 00:00:00 CEST 2014 0.031410556264585 -2.657526713300412E-5 -0.08453464371007158
Thu Jul 31 00:00:00 CEST 2014 0.031437131531718 +0.0 +0.0
Wed Jul 30 00:00:00 CEST 2014 0.031437131531718 +0.0 +0.0
Tue Jul 29 00:00:00 CEST 2014 0.031437131531718 +1.2708284825996286E-6 +0.004042607564016976
Mon Jul 28 00:00:00 CEST 2014 0.0314358607032354 +0.0 +0.0
Fri Jul 25 00:00:00 CEST 2014 0.0314358607032354 +0.0 +0.0
Thu Jul 24 00:00:00 CEST 2014 0.0314358607032354 +0.0 +0.0
Tue Jul 22 00:00:00 CEST 2014 0.0314358607032354 +1.4422332487405709E-5 +0.04589965716156996
Mon Jul 21 00:00:00 CEST 2014 0.031421438370748 +0.0 +0.0
Fri Jul 18 00:00:00 CEST 2014 0.031421438370748 +0.0 +0.0
Thu Jul 17 00:00:00 CEST 2014 0.031421438370748 +0.0 +0.0
Wed Jul 16 00:00:00 CEST 2014 0.031421438370748 +0.0 +0.0
Tue Jul 15 00:00:00 CEST 2014 0.031421438370748 -7.14818670264003E-5 -0.2269775761876076
Fri Jul 11 00:00:00 CEST 2014 0.0314929202377744 +0.0 +0.0
Thu Jul 10 00:00:00 CEST 2014 0.0314929202377744 +0.0 +0.0
Wed Jul 09 00:00:00 CEST 2014 0.0314929202377744 +0.0 +0.0
Tue Jul 08 00:00:00 CEST 2014 0.0314929202377744 +8.592132236209804E-5 +0.2735738062509938
Mon Jul 07 00:00:00 CEST 2014 0.0314069989154123 +0.0 +0.0
Fri Jul 04 00:00:00 CEST 2014 0.0314069989154123 +0.0 +0.0
Thu Jul 03 00:00:00 CEST 2014 0.0314069989154123 +0.0 +0.0
Wed Jul 02 00:00:00 CEST 2014 0.0314069989154123 +9.589515584697283E-6 +0.030542378393633385
Tue Jul 01 00:00:00 CEST 2014 0.0313974093998276 -4.9829222265394824E-5 -0.15845341101075405
Mon Jun 30 00:00:00 CEST 2014 0.031447238622093 +0.0 +0.0
Fri Jun 27 00:00:00 CEST 2014 0.031447238622093 +0.0 +0.0
Thu Jun 26 00:00:00 CEST 2014 0.031447238622093 +0.0 +0.0
Nájdených 1 916 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií