Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IaD - Active Life L3

  • Správca fondov IaD Investments
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 5 - 10 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Fondy IaD Kapital a IaD Optimal sa dňa 11.9.2017 zlúčili do fondu IaD Growth Opportunities

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.5830017837796806 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 2.089497364363657 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 3.0275076295961156 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 3.7804057115527367 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.2345805387178554 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 8.85798700135858 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.8642267348925055 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 24.68025608181177 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.505359447291402 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 4.877639525137956 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon Sep 22 00:00:00 CEST 2014 0.0317014046962183 +0.0 +0.0
Fri Sep 19 00:00:00 CEST 2014 0.0317014046962183 +0.0 +0.0
Thu Sep 18 00:00:00 CEST 2014 0.0317014046962183 +0.0 +0.0
Wed Sep 17 00:00:00 CEST 2014 0.0317014046962183 -1.1358633634889898E-4 -0.35702143128887087
Tue Sep 16 00:00:00 CEST 2014 0.0318149910325672 +0.0 +0.0
Fri Sep 12 00:00:00 CEST 2014 0.0318149910325672 +0.0 +0.0
Thu Sep 11 00:00:00 CEST 2014 0.0318149910325672 +0.0 +0.0
Wed Sep 10 00:00:00 CEST 2014 0.0318149910325672 +0.0 +0.0
Tue Sep 09 00:00:00 CEST 2014 0.0318149910325672 +1.6244927377610102E-4 +0.5132266312577656
Mon Sep 08 00:00:00 CEST 2014 0.0316525417587911 +0.0 +0.0
Fri Sep 05 00:00:00 CEST 2014 0.0316525417587911 +0.0 +0.0
Thu Sep 04 00:00:00 CEST 2014 0.0316525417587911 +0.0 +0.0
Wed Sep 03 00:00:00 CEST 2014 0.0316525417587911 +1.4713973434309774E-4 +0.4670301754248811
Thu Aug 28 00:00:00 CEST 2014 0.031505402024448 +0.0 +0.0
Wed Aug 27 00:00:00 CEST 2014 0.031505402024448 +0.0 +0.0
Tue Aug 26 00:00:00 CEST 2014 0.031505402024448 +1.4026521562959804E-4 +0.4472010324219724
Mon Aug 25 00:00:00 CEST 2014 0.0313651368088184 +0.0 +0.0
Thu Aug 21 00:00:00 CEST 2014 0.0313651368088184 +8.000804959820002E-5 +0.2557382781255768
Fri Aug 15 00:00:00 CEST 2014 0.0312851287592202 +0.0 +0.0
Thu Aug 14 00:00:00 CEST 2014 0.0312851287592202 +0.0 +0.0
Wed Aug 13 00:00:00 CEST 2014 0.0312851287592202 +0.0 +0.0
Tue Aug 12 00:00:00 CEST 2014 0.0312851287592202 -7.408140426679727E-5 -0.23623491752688608
Mon Aug 11 00:00:00 CEST 2014 0.031359210163487 +0.0 +0.0
Fri Aug 08 00:00:00 CEST 2014 0.031359210163487 +0.0 +0.0
Thu Aug 07 00:00:00 CEST 2014 0.031359210163487 +0.0 +0.0
Tue Aug 05 00:00:00 CEST 2014 0.031359210163487 -5.134610109799875E-5 -0.16346765929736762
Mon Aug 04 00:00:00 CEST 2014 0.031410556264585 -2.657526713300412E-5 -0.08453464371007158
Thu Jul 31 00:00:00 CEST 2014 0.031437131531718 +0.0 +0.0
Wed Jul 30 00:00:00 CEST 2014 0.031437131531718 +0.0 +0.0
Tue Jul 29 00:00:00 CEST 2014 0.031437131531718 +1.2708284825996286E-6 +0.004042607564016976
Mon Jul 28 00:00:00 CEST 2014 0.0314358607032354 +0.0 +0.0
Fri Jul 25 00:00:00 CEST 2014 0.0314358607032354 +0.0 +0.0
Thu Jul 24 00:00:00 CEST 2014 0.0314358607032354 +0.0 +0.0
Tue Jul 22 00:00:00 CEST 2014 0.0314358607032354 +1.4422332487405709E-5 +0.04589965716156996
Mon Jul 21 00:00:00 CEST 2014 0.031421438370748 +0.0 +0.0
Fri Jul 18 00:00:00 CEST 2014 0.031421438370748 +0.0 +0.0
Thu Jul 17 00:00:00 CEST 2014 0.031421438370748 +0.0 +0.0
Wed Jul 16 00:00:00 CEST 2014 0.031421438370748 +0.0 +0.0
Tue Jul 15 00:00:00 CEST 2014 0.031421438370748 -7.14818670264003E-5 -0.2269775761876076
Fri Jul 11 00:00:00 CEST 2014 0.0314929202377744 +0.0 +0.0
Thu Jul 10 00:00:00 CEST 2014 0.0314929202377744 +0.0 +0.0
Wed Jul 09 00:00:00 CEST 2014 0.0314929202377744 +0.0 +0.0
Tue Jul 08 00:00:00 CEST 2014 0.0314929202377744 +8.592132236209804E-5 +0.2735738062509938
Mon Jul 07 00:00:00 CEST 2014 0.0314069989154123 +0.0 +0.0
Fri Jul 04 00:00:00 CEST 2014 0.0314069989154123 +0.0 +0.0
Thu Jul 03 00:00:00 CEST 2014 0.0314069989154123 +0.0 +0.0
Wed Jul 02 00:00:00 CEST 2014 0.0314069989154123 +9.589515584697283E-6 +0.030542378393633385
Tue Jul 01 00:00:00 CEST 2014 0.0313974093998276 -4.9829222265394824E-5 -0.15845341101075405
Mon Jun 30 00:00:00 CEST 2014 0.031447238622093 +0.0 +0.0
Fri Jun 27 00:00:00 CEST 2014 0.031447238622093 +0.0 +0.0
Thu Jun 26 00:00:00 CEST 2014 0.031447238622093 +0.0 +0.0
Wed Jun 25 00:00:00 CEST 2014 0.031447238622093 +0.0 +0.0
Tue Jun 24 00:00:00 CEST 2014 0.031447238622093 +2.0528183549597956E-5 +0.06532081552010993
Thu Jun 19 00:00:00 CEST 2014 0.0314267104385434 +0.0 +0.0
Wed Jun 18 00:00:00 CEST 2014 0.0314267104385434 +0.0 +0.0
Tue Jun 17 00:00:00 CEST 2014 0.0314267104385434 -1.9055667766901263E-5 -0.06059851651404813
Fri Jun 13 00:00:00 CEST 2014 0.0314457661063103 +0.0 +0.0
Thu Jun 12 00:00:00 CEST 2014 0.0314457661063103 +0.0 +0.0
Wed Jun 11 00:00:00 CEST 2014 0.0314457661063103 +0.0 +0.0
Tue Jun 10 00:00:00 CEST 2014 0.0314457661063103 +5.2563952239501055E-5 +0.16743737061777608
Mon Jun 09 00:00:00 CEST 2014 0.0313932021540708 +0.0 +0.0
Thu Jun 05 00:00:00 CEST 2014 0.0313932021540708 +0.0 +0.0
Wed Jun 04 00:00:00 CEST 2014 0.0313932021540708 +9.645449251199922E-5 +0.3081933418611129
Mon Jun 02 00:00:00 CEST 2014 0.0312967476615588 +0.0 +0.0
Fri May 30 00:00:00 CEST 2014 0.0312967476615588 +0.0 +0.0
Thu May 29 00:00:00 CEST 2014 0.0312967476615588 +0.0 +0.0
Wed May 28 00:00:00 CEST 2014 0.0312967476615588 +0.0 +0.0
Tue May 27 00:00:00 CEST 2014 0.0312967476615588 +6.425066255440204E-5 +0.20571734164083466
Mon May 26 00:00:00 CEST 2014 0.0312324969990044 +0.0 +0.0
Thu May 22 00:00:00 CEST 2014 0.0312324969990044 +0.0 +0.0
Wed May 21 00:00:00 CEST 2014 0.0312324969990044 +0.0 +0.0
Tue May 20 00:00:00 CEST 2014 0.0312324969990044 +4.110193386029984E-5 +0.13177331047380392
Mon May 19 00:00:00 CEST 2014 0.0311913950651441 +0.0 +0.0
Fri May 16 00:00:00 CEST 2014 0.0311913950651441 +0.0 +0.0
Thu May 15 00:00:00 CEST 2014 0.0311913950651441 +0.0 +0.0
Wed May 14 00:00:00 CEST 2014 0.0311913950651441 +0.0 +0.0
Tue May 13 00:00:00 CEST 2014 0.0311913950651441 +2.4592468095697984E-5 +0.0789059706048505
Mon May 12 00:00:00 CEST 2014 0.0311668025970484 +0.0 +0.0
Fri May 09 00:00:00 CEST 2014 0.0311668025970484 +0.0 +0.0
Wed May 07 00:00:00 CEST 2014 0.0311668025970484 +0.0 +0.0
Tue May 06 00:00:00 CEST 2014 0.0311668025970484 -2.2999090473797834E-5 -0.07373913660694598
Mon May 05 00:00:00 CEST 2014 0.0311898016875222 +9.881676456549929E-5 +0.31783092369175847
Fri May 02 00:00:00 CEST 2014 0.0310909849229567 +0.0 +0.0
Wed Apr 30 00:00:00 CEST 2014 0.0310909849229567 +0.0 +0.0
Tue Apr 29 00:00:00 CEST 2014 0.0310909849229567 +9.045732004300117E-6 +0.029102855998559107
Mon Apr 28 00:00:00 CEST 2014 0.0310819391909524 +0.0 +0.0
Fri Apr 25 00:00:00 CEST 2014 0.0310819391909524 +0.0 +0.0
Thu Apr 24 00:00:00 CEST 2014 0.0310819391909524 +0.0 +0.0
Wed Apr 23 00:00:00 CEST 2014 0.0310819391909524 +7.43010928393982E-5 +0.23962190413955398
Wed Apr 16 00:00:00 CEST 2014 0.031007638098113 +0.0 +0.0
Tue Apr 15 00:00:00 CEST 2014 0.031007638098113 -1.5074128141969942E-4 -0.48379050650727606
Mon Apr 14 00:00:00 CEST 2014 0.0311583793795327 +0.0 +0.0
Fri Apr 11 00:00:00 CEST 2014 0.0311583793795327 +0.0 +0.0
Thu Apr 10 00:00:00 CEST 2014 0.0311583793795327 +0.0 +0.0
Wed Apr 09 00:00:00 CEST 2014 0.0311583793795327 +0.0 +0.0
Tue Apr 08 00:00:00 CEST 2014 0.0311583793795327 +7.367079735240076E-5 +0.23700012228724177
Mon Apr 07 00:00:00 CEST 2014 0.0310847085821803 +1.0061396160665481E-16 +3.268496584496461E-13
Fri Apr 04 00:00:00 CEST 2014 0.0310847085821802 -1.0061396160665481E-16 -3.268496584496461E-13
Thu Apr 03 00:00:00 CEST 2014 0.0310847085821803 +0.0020360249374302003 +7.009009297390875
Wed Apr 02 00:00:00 CEST 2014 0.0290486836447501 -1.2327309862070202E-4 -0.4225739798846888
Nájdených 1 867 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií