Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IaD - Active Life L3

  • Správca fondov IaD Investments
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 5 - 10 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Fondy IaD Kapital a IaD Optimal sa dňa 11.9.2017 zlúčili do fondu IaD Growth Opportunities

Aktuálna hodnota podielového listu 0.0343135353188151 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Wed May 16 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 2.7021387093300597 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 2.7021387093300597 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.7021387093300597 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 1.9906893779026769 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.7021387093300597 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 5.007793281216266 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 1.6346252466998834 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 22.271069525275056 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.091921213900718 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 4.840761777241054 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Tue Jan 03 00:00:00 CET 2017 0.0327024219214699 +0.0 +0.0
Mon Jan 02 00:00:00 CET 2017 0.0327024219214699 +0.0 +0.0
Fri Dec 30 00:00:00 CET 2016 0.0327024219214699 +2.7565426897906142E-5 +0.0843628093744968
Thu Dec 29 00:00:00 CET 2016 0.032674856494572 +4.6098005633793404E-5 +0.1412802931175463
Mon Dec 19 00:00:00 CET 2016 0.0326287584889382 +0.0 +0.0
Fri Dec 16 00:00:00 CET 2016 0.0326287584889382 +1.446359744528003E-4 +0.4452512897287022
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 0.0324841225144854 +0.0 +0.0
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 0.0324841225144854 +0.0 +0.0
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 0.0324841225144854 +5.294162378413E-4 +1.6567707844282467
Thu Dec 08 00:00:00 CET 2016 0.0319547062766441 +0.0 +0.0
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 0.0319547062766441 +0.0 +0.0
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 0.0319547062766441 +0.0 +0.0
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 0.0319547062766441 -9.612758396089494E-5 -0.2999222559355985
Thu Dec 01 00:00:00 CET 2016 0.032050833860605 +1.6807081423500514E-5 +0.05246634005571593
Tue Nov 29 00:00:00 CET 2016 0.0320340267791815 +8.966825653899946E-5 +0.28070138417537294
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 0.0319443585226425 +0.0 +0.0
Fri Nov 25 00:00:00 CET 2016 0.0319443585226425 +0.0 +0.0
Thu Nov 24 00:00:00 CET 2016 0.0319443585226425 +0.0 +0.0
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 0.0319443585226425 -3.391162882850074E-5 -0.10604585134802846
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 0.031978270151471 +0.0 +0.0
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 0.031978270151471 +0.0 +0.0
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 0.031978270151471 +0.0 +0.0
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 0.031978270151471 +1.97597981979096E-4 +0.6217552005359579
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 0.0317806721694919 +0.0 +0.0
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 0.0317806721694919 -3.4190863357679707E-4 -1.064387185054997
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 0.0321225808030687 +0.0 +0.0
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 0.0321225808030687 +0.0 +0.0
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 0.0321225808030687 -3.87072345401987E-5 -0.12035349608801482
Wed Nov 02 00:00:00 CET 2016 0.0321612880376089 -3.2209111146000446E-5 -0.10004850046944114
Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2016 0.0321934971487549 +0.0 +0.0
Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2016 0.0321934971487549 +1.4696401617739913E-4 +0.45859567888170716
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 0.0320465331325775 +0.0 +0.0
Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2016 0.0320465331325775 +0.0 +0.0
Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2016 0.0320465331325775 +0.0 +0.0
Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2016 0.0320465331325775 +8.669360826180084E-5 +0.2712579585884498
Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2016 0.0319598395243157 +0.0 +0.0
Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2016 0.0319598395243157 +0.0 +0.0
Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2016 0.0319598395243157 +0.0 +0.0
Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2016 0.0319598395243157 -3.0907373783015113E-6 -0.00966975603611786
Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2016 0.031962930261694 +0.0 +0.0
Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2016 0.031962930261694 +0.0 +0.0
Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2016 0.031962930261694 -4.794082119709969E-5 -0.14976418815020054
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 0.0320108710828911 +0.0 +0.0
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 0.0320108710828911 +0.0 +0.0
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 0.0320108710828911 +0.0 +0.0
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 0.0320108710828911 +3.1116425097259953E-4 +0.9815997751098706
Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2016 0.0316997068319185 +0.0 +0.0
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 0.0316997068319185 +0.0 +0.0
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 0.0316997068319185 +0.0 +0.0
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 0.0316997068319185 -2.870993104142003E-4 -0.8975554143689379
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 0.0319868061423327 +0.0 +0.0
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 0.0319868061423327 +0.0 +0.0
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 0.0319868061423327 +0.0 +0.0
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 0.0319868061423327 -1.236494658828982E-4 -0.38507540158121856
Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2016 0.0321104556082156 +0.0 +0.0
Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2016 0.0321104556082156 +0.0 +0.0
Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2016 0.0321104556082156 +2.307329122389762E-5 +0.07190767696772582
Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2016 0.0320873823169917 +1.4143299904140205E-4 +0.4427259231953258
Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2016 0.0319459493179503 +1.210323876949665E-5 +0.037900974218658234
Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2016 0.0319338460791808 +0.0 +0.0
Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2016 0.0319338460791808 +7.788888916420572E-5 +0.2445033709067559
Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2016 0.0318559571900166 -1.635060738243016E-4 -0.5106458920844688
Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2016 0.0320194632638409 +2.2161436529859885E-4 +0.6969476646225559
Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2016 0.0317978488985423 +0.0 +0.0
Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2016 0.0317978488985423 +0.0 +0.0
Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2016 0.0317978488985423 +2.6752758986302305E-5 +0.08420470879816833
Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2016 0.031771096139556 +0.0 +0.0
Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2016 0.031771096139556 +9.165588669169528E-5 +0.2893229361380776
Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2016 0.0316794402528643 +0.0 +0.0
Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2016 0.0316794402528643 +0.0 +0.0
Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2016 0.0316794402528643 +7.921977701000338E-5 +0.2506937477557756
Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2016 0.0316002204758543 +0.0 +0.0
Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2016 0.0316002204758543 +0.0 +0.0
Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2016 0.0316002204758543 +0.0 +0.0
Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2016 0.0316002204758543 +3.7151254733799877E-4 +1.1896507155800577
Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2016 0.0312287079285163 +0.0 +0.0
Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2016 0.0312287079285163 +0.0 +0.0
Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2016 0.0312287079285163 -5.868605174490227E-5 -0.18757091684250327
Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2016 0.0312873939802612 +0.0 +0.0
Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2016 0.0312873939802612 +5.93974250789886E-6 +0.01898806386286367
Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2016 0.0312814542377533 +0.0 +0.0
Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2016 0.0312814542377533 +1.0631578877150216E-4 +0.34102747914171516
Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2016 0.0311751384489818 +2.6848017443109953E-4 +0.868680696716325
Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2016 0.0309066582745507 +0.0 +0.0
Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2016 0.0309066582745507 -9.813163750949788E-5 -0.3165047651921924
Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2016 0.0310047899120602 +0.0 +0.0
Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2016 0.0310047899120602 -2.443486805196009E-4 -0.7819373317945519
Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2016 0.0312491385925798 +0.0 +0.0
Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2016 0.0312491385925798 +0.0 +0.0
Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2016 0.0312491385925798 -1.75112842074103E-4 -0.5572538217441689
Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2016 0.0314242514346539 +0.0 +0.0
Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2016 0.0314242514346539 +0.0 +0.0
Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2016 0.0314242514346539 +0.0 +0.0
Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2016 0.0314242514346539 -1.0167297043369578E-4 -0.3225059133152257
Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2016 0.0315259244050876 +0.0 +0.0
Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2016 0.0315259244050876 +0.0 +0.0
Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2016 0.0315259244050876 -4.752658830130263E-5 -0.1505270624717383
Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2016 0.0315734509933889 +0.0 +0.0
Tue May 31 00:00:00 CEST 2016 0.0315734509933889 +3.500081887852016E-4 +1.1209788458484553
Fri May 27 00:00:00 CEST 2016 0.0312234428046037 +0.0 +0.0
Nájdených 1 914 záznamov, zobrazujem 201 až 300.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií