Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IaD - Active Life L2

  • Správca fondov IaD Investments
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 10 - 20 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Fondy IaD Kapital a IaD Optimal sa dňa 11.9.2017 zlúčili do fondu IaD Growth Opportunities

Aktuálna hodnota podielového listu 0.03903611727342 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Mon May 21 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 3.2221489723217145 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 3.2221489723217145 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 3.2221489723217145 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 2.8999206174156744 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 3.2221489723217145 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 6.388413981768782 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.0799113587282925 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 15.044461564437794 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 2.837891902703271 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 5.3306269469691525 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Wed Jun 25 00:00:00 CEST 2014 0.0352175243793379 +0.0 +0.0
Tue Jun 24 00:00:00 CEST 2014 0.0352175243793379 +2.5155540133200982E-5 +0.07148009913211695
Thu Jun 19 00:00:00 CEST 2014 0.0351923688392047 +0.0 +0.0
Wed Jun 18 00:00:00 CEST 2014 0.0351923688392047 +0.0 +0.0
Tue Jun 17 00:00:00 CEST 2014 0.0351923688392047 -2.35372343462964E-5 -0.0668369409468994
Fri Jun 13 00:00:00 CEST 2014 0.035215906073551 +0.0 +0.0
Thu Jun 12 00:00:00 CEST 2014 0.035215906073551 +0.0 +0.0
Wed Jun 11 00:00:00 CEST 2014 0.035215906073551 +0.0 +0.0
Tue Jun 10 00:00:00 CEST 2014 0.035215906073551 +5.484135939779616E-5 +0.15597183942988124
Mon Jun 09 00:00:00 CEST 2014 0.0351610647141532 +0.0 +0.0
Thu Jun 05 00:00:00 CEST 2014 0.0351610647141532 +0.0 +0.0
Wed Jun 04 00:00:00 CEST 2014 0.0351610647141532 +1.1566561153170118E-4 +0.3300450686636509
Mon Jun 02 00:00:00 CEST 2014 0.0350453991026215 +0.0 +0.0
Fri May 30 00:00:00 CEST 2014 0.0350453991026215 +0.0 +0.0
Thu May 29 00:00:00 CEST 2014 0.0350453991026215 +0.0 +0.0
Wed May 28 00:00:00 CEST 2014 0.0350453991026215 +0.0 +0.0
Tue May 27 00:00:00 CEST 2014 0.0350453991026215 +7.859148172340014E-5 +0.2247602428436295
Mon May 26 00:00:00 CEST 2014 0.0349668076208981 +0.0 +0.0
Thu May 22 00:00:00 CEST 2014 0.0349668076208981 +0.0 +0.0
Wed May 21 00:00:00 CEST 2014 0.0349668076208981 +0.0 +0.0
Tue May 20 00:00:00 CEST 2014 0.0349668076208981 +4.798481830359941E-5 +0.13741820156674578
Mon May 19 00:00:00 CEST 2014 0.0349188228025945 +0.0 +0.0
Fri May 16 00:00:00 CEST 2014 0.0349188228025945 +0.0 +0.0
Thu May 15 00:00:00 CEST 2014 0.0349188228025945 +0.0 +0.0
Wed May 14 00:00:00 CEST 2014 0.0349188228025945 +0.0 +0.0
Tue May 13 00:00:00 CEST 2014 0.0349188228025945 +2.6742430527998406E-5 +0.07664326759204698
Mon May 12 00:00:00 CEST 2014 0.0348920803720665 +0.0 +0.0
Fri May 09 00:00:00 CEST 2014 0.0348920803720665 +0.0 +0.0
Wed May 07 00:00:00 CEST 2014 0.0348920803720665 +0.0 +0.0
Tue May 06 00:00:00 CEST 2014 0.0348920803720665 -2.9796748987100108E-5 -0.08532401876283302
Mon May 05 00:00:00 CEST 2014 0.0349218771210536 +1.1976870561489911E-4 +0.3441420967523072
Fri May 02 00:00:00 CEST 2014 0.0348021084154387 +0.0 +0.0
Wed Apr 30 00:00:00 CEST 2014 0.0348021084154387 +0.0 +0.0
Tue Apr 29 00:00:00 CEST 2014 0.0348021084154387 +1.093208024779968E-5 +0.031421990859058724
Mon Apr 28 00:00:00 CEST 2014 0.0347911763351909 +0.0 +0.0
Fri Apr 25 00:00:00 CEST 2014 0.0347911763351909 +0.0 +0.0
Thu Apr 24 00:00:00 CEST 2014 0.0347911763351909 +0.0 +0.0
Wed Apr 23 00:00:00 CEST 2014 0.0347911763351909 +8.61718523100033E-5 +0.24829805843278052
Wed Apr 16 00:00:00 CEST 2014 0.0347050044828809 +0.0 +0.0
Tue Apr 15 00:00:00 CEST 2014 0.0347050044828809 -1.7657972734849703E-4 -0.5062262260918544
Mon Apr 14 00:00:00 CEST 2014 0.0348815842102294 +0.0 +0.0
Fri Apr 11 00:00:00 CEST 2014 0.0348815842102294 +0.0 +0.0
Thu Apr 10 00:00:00 CEST 2014 0.0348815842102294 +0.0 +0.0
Wed Apr 09 00:00:00 CEST 2014 0.0348815842102294 +0.0 +0.0
Tue Apr 08 00:00:00 CEST 2014 0.0348815842102294 +7.801894667659737E-5 +0.22416940932859575
Mon Apr 07 00:00:00 CEST 2014 0.0348035652635528 +0.0 +0.0
Fri Apr 04 00:00:00 CEST 2014 0.0348035652635528 +0.0 +0.0
Thu Apr 03 00:00:00 CEST 2014 0.0348035652635528 +0.0 +0.0
Wed Apr 02 00:00:00 CEST 2014 0.0348035652635528 -3.8987192377604174E-5 -0.1118953395475728
Tue Apr 01 00:00:00 CEST 2014 0.0348425524559304 +1.1780300072220667E-4 +0.33924795015198583
Mon Mar 31 00:00:00 CEST 2014 0.0347247494552082 +0.0 +0.0
Fri Mar 28 00:00:00 CET 2014 0.0347247494552082 +0.0 +0.0
Thu Mar 27 00:00:00 CET 2014 0.0347247494552082 +0.0 +0.0
Wed Mar 26 00:00:00 CET 2014 0.0347247494552082 +0.0 +0.0
Tue Mar 25 00:00:00 CET 2014 0.0347247494552082 +1.1857634703119763E-4 +0.34264507277512735
Mon Mar 24 00:00:00 CET 2014 0.034606173108177 +0.0 +0.0
Fri Mar 21 00:00:00 CET 2014 0.034606173108177 +0.0 +0.0
Thu Mar 20 00:00:00 CET 2014 0.034606173108177 +0.0 +0.0
Wed Mar 19 00:00:00 CET 2014 0.034606173108177 +0.0 +0.0
Tue Mar 18 00:00:00 CET 2014 0.034606173108177 -1.4851803034979932E-4 -0.4273323269017908
Mon Mar 17 00:00:00 CET 2014 0.0347546911385268 +0.0 +0.0
Fri Mar 14 00:00:00 CET 2014 0.0347546911385268 +0.0 +0.0
Thu Mar 13 00:00:00 CET 2014 0.0347546911385268 +0.0 +0.0
Wed Mar 12 00:00:00 CET 2014 0.0347546911385268 +0.0 +0.0
Tue Mar 11 00:00:00 CET 2014 0.0347546911385268 -7.384701730270282E-5 -0.21203019481407637
Mon Mar 10 00:00:00 CET 2014 0.0348285381558295 +0.0 +0.0
Fri Mar 07 00:00:00 CET 2014 0.0348285381558295 +0.0 +0.0
Thu Mar 06 00:00:00 CET 2014 0.0348285381558295 +0.0 +0.0
Wed Mar 05 00:00:00 CET 2014 0.0348285381558295 +0.0 +0.0
Tue Mar 04 00:00:00 CET 2014 0.0348285381558295 +5.3604707427303E-5 +0.15414754856925583
Mon Mar 03 00:00:00 CET 2014 0.0347749334484022 +0.0 +0.0
Fri Feb 28 00:00:00 CET 2014 0.0347749334484022 +0.0 +0.0
Thu Feb 27 00:00:00 CET 2014 0.0347749334484022 +0.0 +0.0
Wed Feb 26 00:00:00 CET 2014 0.0347749334484022 +0.0 +0.0
Tue Feb 25 00:00:00 CET 2014 0.0347749334484022 +3.3553532948968345E-6 +0.009649700930225436
Mon Feb 24 00:00:00 CET 2014 0.0347715780951073 +0.0 +0.0
Fri Feb 21 00:00:00 CET 2014 0.0347715780951073 +0.0 +0.0
Thu Feb 20 00:00:00 CET 2014 0.0347715780951073 +0.0 +0.0
Wed Feb 19 00:00:00 CET 2014 0.0347715780951073 +0.0 +0.0
Tue Feb 18 00:00:00 CET 2014 0.0347715780951073 +1.4358007882109974E-4 +0.414635806417607
Mon Feb 17 00:00:00 CET 2014 0.0346279980162862 +0.0 +0.0
Wed Feb 12 00:00:00 CET 2014 0.0346279980162862 +0.0 +0.0
Tue Feb 11 00:00:00 CET 2014 0.0346279980162862 +4.612274220890111E-5 +0.1333725885116337
Mon Feb 10 00:00:00 CET 2014 0.0345818752740773 +0.0 +0.0
Fri Feb 07 00:00:00 CET 2014 0.0345818752740773 +0.0 +0.0
Thu Feb 06 00:00:00 CET 2014 0.0345818752740773 +0.0 +0.0
Wed Feb 05 00:00:00 CET 2014 0.0345818752740773 +1.1091159253601157E-5 +0.03208246366864387
Tue Feb 04 00:00:00 CET 2014 0.0345707841148237 +1.293836457201547E-6 +0.0037427119890480753
Fri Jan 31 00:00:00 CET 2014 0.0345694902783665 +0.0 +0.0
Wed Jan 29 00:00:00 CET 2014 0.0345694902783665 +0.0 +0.0
Tue Jan 28 00:00:00 CET 2014 0.0345694902783665 -1.2497149508880478E-4 -0.3602058907984542
Mon Jan 27 00:00:00 CET 2014 0.0346944617734553 +0.0 +0.0
Fri Jan 24 00:00:00 CET 2014 0.0346944617734553 +0.0 +0.0
Thu Jan 23 00:00:00 CET 2014 0.0346944617734553 +0.0 +0.0
Wed Jan 22 00:00:00 CET 2014 0.0346944617734553 +0.0 +0.0
Tue Jan 21 00:00:00 CET 2014 0.0346944617734553 +8.238221151130043E-5 +0.2380157810624013
Mon Jan 20 00:00:00 CET 2014 0.034612079561944 +0.0 +0.0
Fri Jan 17 00:00:00 CET 2014 0.034612079561944 +0.0 +0.0
Thu Jan 16 00:00:00 CET 2014 0.034612079561944 +0.0 +0.0
Wed Jan 15 00:00:00 CET 2014 0.034612079561944 +0.0 +0.0
Nájdených 2 039 záznamov, zobrazujem 701 až 800.[<<] 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií