Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IaD - Active Life L1

  • Správca fondov IaD Investments
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont nad 20 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Fondy IaD Kapital a IaD Optimal sa dňa 11.9.2017 zlúčili do fondu IaD Growth Opportunities

Aktuálna hodnota podielového listu 0.0400202417536977 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Tue May 22 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.0977525188407 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 0.6087942369274901 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 1.3407533383460901 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 2.9859433036917515 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.5093651933494425 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 6.991006126266064 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.2675750819155516 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 16.441792386318788 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 3.082668193254934 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 6.043682502571857 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon Jan 09 00:00:00 CET 2017 0.0377302838453169 +0.0 +0.0
Fri Jan 06 00:00:00 CET 2017 0.0377302838453169 +1.6584275435019974E-4 +0.441488677945685
Wed Jan 04 00:00:00 CET 2017 0.0375644410909667 +0.0 +0.0
Tue Jan 03 00:00:00 CET 2017 0.0375644410909667 +0.0 +0.0
Mon Jan 02 00:00:00 CET 2017 0.0375644410909667 +0.0 +0.0
Fri Dec 30 00:00:00 CET 2016 0.0375644410909667 +3.008552860229996E-5 +0.08015464273074713
Thu Dec 29 00:00:00 CET 2016 0.0375343555623644 +5.047852622140636E-5 +0.13466730288527629
Mon Dec 19 00:00:00 CET 2016 0.037483877036143 +0.0 +0.0
Fri Dec 16 00:00:00 CET 2016 0.037483877036143 +1.9168950940949558E-4 +0.5140205553028494
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 0.0372921875267335 +0.0 +0.0
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 0.0372921875267335 +0.0 +0.0
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 0.0372921875267335 +6.602506660783047E-4 +1.8023908170344356
Thu Dec 08 00:00:00 CET 2016 0.0366319368606552 +0.0 +0.0
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 0.0366319368606552 +0.0 +0.0
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 0.0366319368606552 +0.0 +0.0
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 0.0366319368606552 -1.228334977540005E-4 -0.33419742949338627
Thu Dec 01 00:00:00 CET 2016 0.0367547703584092 +1.9407418809798405E-5 +0.052830344542158514
Tue Nov 29 00:00:00 CET 2016 0.0367353629395994 +9.945808326040223E-5 +0.2714770759734364
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 0.036635904856339 +0.0 +0.0
Fri Nov 25 00:00:00 CET 2016 0.036635904856339 +0.0 +0.0
Thu Nov 24 00:00:00 CET 2016 0.036635904856339 +0.0 +0.0
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 0.036635904856339 -2.3151147072304756E-5 -0.06315260019283642
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 0.0366590560034113 +0.0 +0.0
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 0.0366590560034113 +0.0 +0.0
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 0.0366590560034113 +0.0 +0.0
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 0.0366590560034113 +3.0108969167039895E-4 +0.8281257787875091
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 0.0363579663117409 +0.0 +0.0
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 0.0363579663117409 -4.357237416525994E-4 -1.184234962626192
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 0.0367936900533935 +0.0 +0.0
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 0.0367936900533935 +0.0 +0.0
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 0.0367936900533935 -4.7768332384998113E-5 -0.12965917875671096
Wed Nov 02 00:00:00 CET 2016 0.0368414583857785 -2.3770889105698134E-5 -0.06448051340858285
Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2016 0.0368652292748842 +0.0 +0.0
Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2016 0.0368652292748842 +1.681645158816969E-4 +0.458250590302157
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 0.0366970647590025 +0.0 +0.0
Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2016 0.0366970647590025 +0.0 +0.0
Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2016 0.0366970647590025 +0.0 +0.0
Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2016 0.0366970647590025 +1.1250694973639896E-4 +0.30752578812884224
Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2016 0.0365845578092661 +0.0 +0.0
Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2016 0.0365845578092661 +0.0 +0.0
Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2016 0.0365845578092661 +0.0 +0.0
Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2016 0.0365845578092661 +6.649758745903844E-6 +0.01817971311186284
Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2016 0.0365779080505202 +0.0 +0.0
Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2016 0.0365779080505202 +0.0 +0.0
Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2016 0.0365779080505202 -5.148033612049907E-5 -0.1405438048189609
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 0.0366293883866407 +0.0 +0.0
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 0.0366293883866407 +0.0 +0.0
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 0.0366293883866407 +0.0 +0.0
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 0.0366293883866407 +3.8989867600609796E-4 +1.0758944982927972
Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2016 0.0362394897106346 +0.0 +0.0
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 0.0362394897106346 +0.0 +0.0
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 0.0362394897106346 +0.0 +0.0
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 0.0362394897106346 -3.584240216717993E-4 -0.9793564307885845
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 0.0365979137323064 +0.0 +0.0
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 0.0365979137323064 +0.0 +0.0
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 0.0365979137323064 +0.0 +0.0
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 0.0365979137323064 -1.7553977609979787E-4 -0.47735461141736835
Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2016 0.0367734535084062 +0.0 +0.0
Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2016 0.0367734535084062 +0.0 +0.0
Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2016 0.0367734535084062 +3.9680746848097526E-5 +0.10802251950995867
Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2016 0.0367337727615581 +1.7810095594830017E-4 +0.48720471311641234
Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2016 0.0365556718056098 +1.5213747699201197E-5 +0.04163535026049203
Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2016 0.0365404580579106 +0.0 +0.0
Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2016 0.0365404580579106 +8.043490651379881E-5 +0.22061123269121197
Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2016 0.0364600231513968 -2.2295677460450192E-4 -0.6077935191041206
Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2016 0.0366829799260013 +2.641670242794006E-4 +0.7253586902798475
Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2016 0.0364188129017219 +0.0 +0.0
Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2016 0.0364188129017219 +0.0 +0.0
Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2016 0.0364188129017219 -1.6128636511202055E-5 -0.044266947688882397
Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2016 0.0364349415382331 +0.0 +0.0
Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2016 0.0364349415382331 +1.156533733393042E-4 +0.31843513235783405
Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2016 0.0363192881648938 +0.0 +0.0
Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2016 0.0363192881648938 +0.0 +0.0
Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2016 0.0363192881648938 +1.009411369820995E-4 +0.27870166715314326
Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2016 0.0362183470279117 +0.0 +0.0
Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2016 0.0362183470279117 +0.0 +0.0
Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2016 0.0362183470279117 +0.0 +0.0
Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2016 0.0362183470279117 +4.622800874838004E-4 +1.292871747482721
Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2016 0.0357560669404279 +0.0 +0.0
Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2016 0.0357560669404279 +0.0 +0.0
Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2016 0.0357560669404279 -7.8815498654905E-5 -0.2199407205783075
Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2016 0.0358348824390828 +0.0 +0.0
Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2016 0.0358348824390828 +9.958925102804272E-6 +0.027798873314878847
Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2016 0.03582492351398 +0.0 +0.0
Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2016 0.03582492351398 +1.3213241399119557E-4 +0.37019355987331437
Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2016 0.0356927910999888 +3.3509922719590635E-4 +0.9477406738016043
Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2016 0.0353576918727929 +0.0 +0.0
Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2016 0.0353576918727929 -1.2793358732160476E-4 -0.3605222837776978
Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2016 0.0354856254601145 +0.0 +0.0
Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2016 0.0354856254601145 -3.0032020631350076E-4 -0.839212715273419
Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2016 0.035785945666428 +0.0 +0.0
Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2016 0.035785945666428 +0.0 +0.0
Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2016 0.035785945666428 -2.325246557360952E-4 -0.6455706021280179
Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2016 0.0360184703221641 +0.0 +0.0
Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2016 0.0360184703221641 +0.0 +0.0
Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2016 0.0360184703221641 +0.0 +0.0
Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2016 0.0360184703221641 -1.3929830230500345E-4 -0.38525137917591223
Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2016 0.0361577686244691 +6.009759612700394E-6 +0.0166236990990285
Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2016 0.0361517588648564 +0.0 +0.0
Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2016 0.0361517588648564 -6.15834751075961E-5 -0.17005741842180555
Nájdených 2 035 záznamov, zobrazujem 201 až 300.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií