Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IaD - Active Life L1

  • Správca fondov IaD Investments
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont nad 20 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Fondy IaD Kapital a IaD Optimal sa dňa 11.9.2017 zlúčili do fondu IaD Growth Opportunities

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.7346417187511065 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 2.423291175024067 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 3.344876005405961 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 5.224790158623915 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.3602004759699415 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 12.040426698181816 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 3.844486024803695 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 20.842422368132517 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 3.8481958209764855 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 6.143008688594631 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 0.0362394897106346 +0.0 +0.0
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 0.0362394897106346 +0.0 +0.0
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 0.0362394897106346 -3.584240216717993E-4 -0.9793564307885845
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 0.0365979137323064 +0.0 +0.0
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 0.0365979137323064 +0.0 +0.0
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 0.0365979137323064 +0.0 +0.0
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 0.0365979137323064 -1.7553977609979787E-4 -0.47735461141736835
Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2016 0.0367734535084062 +0.0 +0.0
Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2016 0.0367734535084062 +0.0 +0.0
Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2016 0.0367734535084062 +3.9680746848097526E-5 +0.10802251950995867
Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2016 0.0367337727615581 +1.7810095594830017E-4 +0.48720471311641234
Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2016 0.0365556718056098 +1.5213747699201197E-5 +0.04163535026049203
Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2016 0.0365404580579106 +0.0 +0.0
Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2016 0.0365404580579106 +8.043490651379881E-5 +0.22061123269121197
Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2016 0.0364600231513968 -2.2295677460450192E-4 -0.6077935191041206
Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2016 0.0366829799260013 +2.641670242794006E-4 +0.7253586902798475
Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2016 0.0364188129017219 +0.0 +0.0
Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2016 0.0364188129017219 +0.0 +0.0
Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2016 0.0364188129017219 -1.6128636511202055E-5 -0.044266947688882397
Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2016 0.0364349415382331 +0.0 +0.0
Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2016 0.0364349415382331 +1.156533733393042E-4 +0.31843513235783405
Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2016 0.0363192881648938 +0.0 +0.0
Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2016 0.0363192881648938 +0.0 +0.0
Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2016 0.0363192881648938 +1.009411369820995E-4 +0.27870166715314326
Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2016 0.0362183470279117 +0.0 +0.0
Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2016 0.0362183470279117 +0.0 +0.0
Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2016 0.0362183470279117 +0.0 +0.0
Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2016 0.0362183470279117 +4.622800874838004E-4 +1.292871747482721
Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2016 0.0357560669404279 +0.0 +0.0
Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2016 0.0357560669404279 +0.0 +0.0
Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2016 0.0357560669404279 -7.8815498654905E-5 -0.2199407205783075
Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2016 0.0358348824390828 +0.0 +0.0
Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2016 0.0358348824390828 +9.958925102804272E-6 +0.027798873314878847
Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2016 0.03582492351398 +0.0 +0.0
Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2016 0.03582492351398 +1.3213241399119557E-4 +0.37019355987331437
Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2016 0.0356927910999888 +3.3509922719590635E-4 +0.9477406738016043
Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2016 0.0353576918727929 +0.0 +0.0
Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2016 0.0353576918727929 -1.2793358732160476E-4 -0.3605222837776978
Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2016 0.0354856254601145 +0.0 +0.0
Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2016 0.0354856254601145 -3.0032020631350076E-4 -0.839212715273419
Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2016 0.035785945666428 +0.0 +0.0
Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2016 0.035785945666428 +0.0 +0.0
Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2016 0.035785945666428 -2.325246557360952E-4 -0.6455706021280179
Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2016 0.0360184703221641 +0.0 +0.0
Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2016 0.0360184703221641 +0.0 +0.0
Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2016 0.0360184703221641 +0.0 +0.0
Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2016 0.0360184703221641 -1.3929830230500345E-4 -0.38525137917591223
Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2016 0.0361577686244691 +6.009759612700394E-6 +0.0166236990990285
Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2016 0.0361517588648564 +0.0 +0.0
Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2016 0.0361517588648564 -6.15834751075961E-5 -0.17005741842180555
Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2016 0.036213342339964 +0.0 +0.0
Tue May 31 00:00:00 CEST 2016 0.036213342339964 +4.5788290409859433E-4 +1.2805957784430149
Fri May 27 00:00:00 CEST 2016 0.0357554594358654 +0.0 +0.0
Thu May 26 00:00:00 CEST 2016 0.0357554594358654 +0.0 +0.0
Wed May 25 00:00:00 CEST 2016 0.0357554594358654 +0.0 +0.0
Tue May 24 00:00:00 CEST 2016 0.0357554594358654 -1.4791965571296639E-5 -0.04135270229245691
Mon May 23 00:00:00 CEST 2016 0.0357702514014367 +0.0 +0.0
Fri May 20 00:00:00 CEST 2016 0.0357702514014367 +0.0 +0.0
Thu May 19 00:00:00 CEST 2016 0.0357702514014367 +0.0 +0.0
Tue May 17 00:00:00 CEST 2016 0.0357702514014367 +6.649899961420208E-5 +0.18625213077270075
Mon May 16 00:00:00 CEST 2016 0.0357037524018225 +0.0 +0.0
Fri May 13 00:00:00 CEST 2016 0.0357037524018225 +0.0 +0.0
Thu May 12 00:00:00 CEST 2016 0.0357037524018225 +0.0 +0.0
Wed May 11 00:00:00 CEST 2016 0.0357037524018225 +0.0 +0.0
Tue May 10 00:00:00 CEST 2016 0.0357037524018225 -2.870538839879061E-4 -0.797575585576908
Fri May 06 00:00:00 CEST 2016 0.0359908062858104 +0.0 +0.0
Thu May 05 00:00:00 CEST 2016 0.0359908062858104 +0.0 +0.0
Wed May 04 00:00:00 CEST 2016 0.0359908062858104 +3.5759724971023976E-6 +0.009936781647184034
Tue May 03 00:00:00 CEST 2016 0.0359872303133133 -3.5245968225049856E-4 -0.9699028315693567
Mon May 02 00:00:00 CEST 2016 0.0363396899955638 +0.0 +0.0
Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2016 0.0363396899955638 +0.0 +0.0
Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2016 0.0363396899955638 +0.0 +0.0
Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2016 0.0363396899955638 +3.4256941494369836E-4 +0.9516578254543191
Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2016 0.0359971205806201 +0.0 +0.0
Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2016 0.0359971205806201 +0.0 +0.0
Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2016 0.0359971205806201 +0.0 +0.0
Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2016 0.0359971205806201 +0.0 +0.0
Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2016 0.0359971205806201 +0.0 +0.0
Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2016 0.0359971205806201 +5.532782174533027E-4 +1.5609995434024029
Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2016 0.0354438423631668 +0.0 +0.0
Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2016 0.0354438423631668 -1.0456267787260082E-4 -0.2941416858277819
Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2016 0.0355484050410394 -1.7574118702810143E-4 -0.49193950194398894
Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2016 0.0357241462280675 +1.0669798961210342E-4 +0.29956663065185296
Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2016 0.0356174482384554 +1.1240145013039632E-4 +0.31657879737636563
Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2016 0.035505046788325 -1.9126326550170103E-4 -0.5358068248883257
Wed Mar 23 00:00:00 CET 2016 0.0356963100538267 +0.0 +0.0
Tue Mar 22 00:00:00 CET 2016 0.0356963100538267 +0.0 +0.0
Mon Mar 21 00:00:00 CET 2016 0.0356963100538267 +3.0147515326504892E-5 +0.0845269386465759
Fri Mar 18 00:00:00 CET 2016 0.0356661625385002 +0.0 +0.0
Thu Mar 17 00:00:00 CET 2016 0.0356661625385002 +0.0 +0.0
Mon Mar 14 00:00:00 CET 2016 0.0356661625385002 +4.4091368395393626E-5 +0.12377542053869206
Thu Mar 10 00:00:00 CET 2016 0.0356220711701048 +0.0 +0.0
Wed Mar 09 00:00:00 CET 2016 0.0356220711701048 +0.0 +0.0
Tue Mar 08 00:00:00 CET 2016 0.0356220711701048 +5.52275971324602E-4 +1.5747909795144892
Fri Mar 04 00:00:00 CET 2016 0.0350697951987802 +0.0 +0.0
Tue Mar 01 00:00:00 CET 2016 0.0350697951987802 +0.0 +0.0
Mon Feb 29 00:00:00 CET 2016 0.0350697951987802 +4.747588125970231E-5 +0.13555892980494377
Fri Feb 26 00:00:00 CET 2016 0.0350223193175205 +0.0 +0.0
Thu Feb 25 00:00:00 CET 2016 0.0350223193175205 +4.813419548597986E-4 +1.393538896731215
Fri Feb 19 00:00:00 CET 2016 0.0345409773626607 +0.0 +0.0
Nájdených 1 985 záznamov, zobrazujem 201 až 300.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií