Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

IaD - Active Life L1

  • Správca fondov IaD Investments
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont nad 20 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Fondy IaD Kapital a IaD Optimal sa dňa 11.9.2017 zlúčili do fondu IaD Growth Opportunities

Aktuálna hodnota podielového listu 0.0400202417536977 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Tue May 22 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.0977525188407 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 0.6087942369274901 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 1.3407533383460901 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 2.9859433036917515 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.5093651933494425 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 6.991006126266064 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.269661629508657 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 16.441792386318788 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 3.084379361947831 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 6.043682502571857 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 0.0387348615413132 -4.4422580180898674E-5 -0.1145523471803358
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 0.0387792841214941 +0.0 +0.0
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 0.0387792841214941 +0.0 +0.0
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 0.0387792841214941 +2.3675320979299475E-5 +0.06108876034218724
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 0.0387556088005148 +0.0 +0.0
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 0.0387556088005148 +5.488562956629944E-5 +0.14182068206802967
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 0.0387007231709485 +0.0 +0.0
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 0.0387007231709485 +0.0 +0.0
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 0.0387007231709485 -3.2911207320870245E-4 -0.8432320330072969
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 0.0390298352441572 +0.0 +0.0
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 0.0390298352441572 +0.0 +0.0
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 0.0390298352441572 +2.4214993999530088E-4 +0.6242959281958349
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 0.0387876853041619 +0.0 +0.0
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 0.0387876853041619 +0.0 +0.0
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 0.0387876853041619 -3.167746302389779E-5 -0.08160222313252063
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 0.0388193627671858 +1.1814792680399366E-5 +0.030444574050818574
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 0.0388075479745054 +0.0 +0.0
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 0.0388075479745054 -2.9876193401220247E-4 -0.7639737288205026
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 0.0391063099085176 +0.0 +0.0
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 0.0391063099085176 +3.2300381141810164E-4 +0.8328423848379884
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 0.0387833060970995 +0.0 +0.0
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 0.0387833060970995 +1.2047522186049708E-4 +0.31160476129970505
Thu Jul 06 00:00:00 CEST 2017 0.038662830875239 +0.0 +0.0
Tue Jul 04 00:00:00 CEST 2017 0.038662830875239 +0.0 +0.0
Fri Jun 30 00:00:00 CEST 2017 0.038662830875239 -2.8401970728399867E-4 -0.7292494849672124
Tue Jun 27 00:00:00 CEST 2017 0.038946850582523 +0.0 +0.0
Fri Jun 23 00:00:00 CEST 2017 0.038946850582523 -3.000166604802401E-6 -0.007702639540582368
Wed Jun 21 00:00:00 CEST 2017 0.0389498507491278 +0.0 +0.0
Fri Jun 16 00:00:00 CEST 2017 0.0389498507491278 -7.083706311709903E-5 -0.1815371975449125
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 0.0390206878122449 -3.55930197403001E-5 -0.09113263982665387
Tue Jun 06 00:00:00 CEST 2017 0.0390562808319852 +0.0 +0.0
Mon Jun 05 00:00:00 CEST 2017 0.0390562808319852 +2.1759158844179838E-4 +0.5602444178210106
Wed May 31 00:00:00 CEST 2017 0.0388386892435434 -5.571595844629934E-5 -0.14324928780104074
Tue May 30 00:00:00 CEST 2017 0.0388944052019897 +0.0 +0.0
Mon May 29 00:00:00 CEST 2017 0.0388944052019897 +0.0 +0.0
Fri May 26 00:00:00 CEST 2017 0.0388944052019897 -1.5115622403194529E-5 -0.0388481330094379
Wed May 24 00:00:00 CEST 2017 0.0389095208243929 +0.0 +0.0
Mon May 22 00:00:00 CEST 2017 0.0389095208243929 -1.555784053340059E-4 -0.39825421770748903
Thu May 18 00:00:00 CEST 2017 0.0390650992297269 +0.0 +0.0
Mon May 15 00:00:00 CEST 2017 0.0390650992297269 +8.407967014199824E-6 +0.02152759678909888
Wed May 10 00:00:00 CEST 2017 0.0390566912627127 +0.0 +0.0
Tue May 09 00:00:00 CEST 2017 0.0390566912627127 +3.617690414421046E-4 +0.9349263951827709
Wed May 03 00:00:00 CEST 2017 0.0386949222212706 +0.0 +0.0
Fri Apr 28 00:00:00 CEST 2017 0.0386949222212706 +3.7212372220429835E-4 +0.9710243948217112
Thu Apr 27 00:00:00 CEST 2017 0.0383227984990663 +0.0 +0.0
Tue Apr 25 00:00:00 CEST 2017 0.0383227984990663 +0.0 +0.0
Fri Apr 21 00:00:00 CEST 2017 0.0383227984990663 +5.30450609020211E-6 +0.01384356213685578
Thu Apr 20 00:00:00 CEST 2017 0.0383174939929761 +0.0 +0.0
Tue Apr 18 00:00:00 CEST 2017 0.0383174939929761 -1.270419414957022E-4 -0.33045513076875466
Tue Apr 11 00:00:00 CEST 2017 0.0384445359344718 +0.0 +0.0
Fri Apr 07 00:00:00 CEST 2017 0.0384445359344718 -2.942102371499694E-5 -0.07646997096496477
Wed Apr 05 00:00:00 CEST 2017 0.0384739569581868 +0.0 +0.0
Tue Apr 04 00:00:00 CEST 2017 0.0384739569581868 +0.0 +0.0
Mon Apr 03 00:00:00 CEST 2017 0.0384739569581868 +0.0 +0.0
Fri Mar 31 00:00:00 CEST 2017 0.0384739569581868 +2.447508874645968E-4 +0.64021964518912
Thu Mar 30 00:00:00 CEST 2017 0.0382292060707222 +0.0 +0.0
Wed Mar 29 00:00:00 CEST 2017 0.0382292060707222 +0.0 +0.0
Tue Mar 28 00:00:00 CEST 2017 0.0382292060707222 +0.0 +0.0
Mon Mar 27 00:00:00 CEST 2017 0.0382292060707222 +0.0 +0.0
Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017 0.0382292060707222 -7.318115935080194E-5 -0.19106161428325663
Wed Mar 22 00:00:00 CET 2017 0.038302387230073 +0.0 +0.0
Tue Mar 21 00:00:00 CET 2017 0.038302387230073 +0.0 +0.0
Mon Mar 20 00:00:00 CET 2017 0.038302387230073 +9.250672303180024E-5 +0.24210157635732799
Thu Mar 16 00:00:00 CET 2017 0.0382098805070412 +0.0 +0.0
Wed Mar 15 00:00:00 CET 2017 0.0382098805070412 +4.120825426105756E-6 +0.010785874853553423
Thu Mar 09 00:00:00 CET 2017 0.0382057596816151 +0.0 +0.0
Wed Mar 08 00:00:00 CET 2017 0.0382057596816151 +0.0 +0.0
Tue Mar 07 00:00:00 CET 2017 0.0382057596816151 +0.0 +0.0
Mon Mar 06 00:00:00 CET 2017 0.0382057596816151 +0.0 +0.0
Fri Mar 03 00:00:00 CET 2017 0.0382057596816151 +2.146770435226958E-4 +0.5650721922502981
Thu Mar 02 00:00:00 CET 2017 0.0379910826380924 +0.0 +0.0
Wed Mar 01 00:00:00 CET 2017 0.0379910826380924 +4.746636054409753E-5 +0.12509709195056473
Mon Feb 27 00:00:00 CET 2017 0.0379436162775483 +0.0 +0.0
Fri Feb 24 00:00:00 CET 2017 0.0379436162775483 +6.4562265100001626E-6 +0.01701821248958879
Thu Feb 23 00:00:00 CET 2017 0.0379371600510383 +1.6005103830457612E-7 +4.21886386121173E-4
Wed Feb 22 00:00:00 CET 2017 0.037937 +0.0 +0.0
Tue Feb 21 00:00:00 CET 2017 0.037937 -1.6005103830457612E-7 -4.218846062542525E-4
Mon Feb 20 00:00:00 CET 2017 0.0379371600510383 +0.0 +0.0
Fri Feb 17 00:00:00 CET 2017 0.0379371600510383 +1.0713026206020382E-4 +0.28318841581092613
Thu Feb 16 00:00:00 CET 2017 0.0378300297889781 +0.0 +0.0
Wed Feb 15 00:00:00 CET 2017 0.0378300297889781 +0.0 +0.0
Tue Feb 14 00:00:00 CET 2017 0.0378300297889781 +0.0 +0.0
Fri Feb 10 00:00:00 CET 2017 0.0378300297889781 +3.336529039169728E-5 +0.08827575352037798
Thu Feb 09 00:00:00 CET 2017 0.0377966644985864 +0.0 +0.0
Wed Feb 08 00:00:00 CET 2017 0.0377966644985864 +0.0 +0.0
Fri Feb 03 00:00:00 CET 2017 0.0377966644985864 +1.628389741525002E-4 +0.43269312083826605
Wed Feb 01 00:00:00 CET 2017 0.0376338255244339 +0.0 +0.0
Tue Jan 31 00:00:00 CET 2017 0.0376338255244339 -2.670686008768991E-4 -0.7046498691927923
Mon Jan 30 00:00:00 CET 2017 0.0379008941253108 +0.0 +0.0
Fri Jan 27 00:00:00 CET 2017 0.0379008941253108 +1.1371646114600314E-4 +0.30093928198782294
Wed Jan 25 00:00:00 CET 2017 0.0377871776641648 +0.0 +0.0
Tue Jan 24 00:00:00 CET 2017 0.0377871776641648 +1.776641647965871E-7 +4.701727175842052E-4
Mon Jan 23 00:00:00 CET 2017 0.037787 -1.776641647965871E-7 -4.7017050698627827E-4
Fri Jan 20 00:00:00 CET 2017 0.0377871776641648 -6.204707847640017E-4 -1.615487565163093
Wed Jan 18 00:00:00 CET 2017 0.0384076484489288 +0.0 +0.0
Mon Jan 16 00:00:00 CET 2017 0.0384076484489288 +0.0 +0.0
Fri Jan 13 00:00:00 CET 2017 0.0384076484489288 +6.773646036118963E-4 +1.7952809641954843
Thu Jan 12 00:00:00 CET 2017 0.0377302838453169 +0.0 +0.0
Wed Jan 11 00:00:00 CET 2017 0.0377302838453169 +0.0 +0.0
Tue Jan 10 00:00:00 CET 2017 0.0377302838453169 +0.0 +0.0
Nájdených 2 035 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií