Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Konzervatívny investičný program CZK

  • Správca fondov Generali Investments CEE
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena CZK

Aktuálna hodnota podielového listu 1.5834 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Mon May 21 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac -0.32133360769092123 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace -0.628845262915867 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov -1.0585355889154657 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov -1.0765144288645612 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -1.0232432729174734 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 2.1021008341629788 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 0.6933056018471051 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 3.1425178791287256 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 0.6193872362240782 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 0.392201073223597 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v CZK) Absolútna zmena (v CZK) Relatívna zmena (v %)
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 1.5967 +2.9999999999996696E-4 +0.01879228263592836
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 1.5964 -2.9999999999996696E-4 -0.018788751800585146
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 1.5967 +2.9999999999996696E-4 +0.01879228263592836
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 1.5964 +0.0 +0.0
Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2016 1.5964 -0.0014000000000000679 -0.08762047815747565
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 1.5978 +2.0000000000020002E-4 +0.012518778167262212
Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2016 1.5976 +0.0010999999999998789 +0.0689007203257006
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 1.5965 +0.0 +0.0
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 1.5965 +0.0 +0.0
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 1.5965 +4.999999999999449E-4 +0.03132832080198966
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 1.596 +0.0 +0.0
Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2016 1.596 +0.0 +0.0
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 1.596 -1.9999999999997797E-4 -0.012529758175659822
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 1.5962 +2.9999999999996696E-4 +0.018798170311427498
Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2016 1.5959 -0.0012999999999998568 -0.08139243676433239
Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2016 1.5972 -1.9999999999997797E-4 -0.01252034556154058
Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2016 1.5974 +4.999999999999449E-4 +0.03131066441228825
Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2016 1.5969 +7.999999999999119E-4 +0.05012217279617914
Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2016 1.5961 +9.999999999998899E-5 +0.00626566416039509
Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2016 1.596 +5.00000000000167E-4 +0.03133813851459877
Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2016 1.5955 -9.999999999998899E-5 -0.00626723489595804
Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2016 1.5956 -9.999999999998899E-5 -0.006266842138245465
Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2016 1.5957 +1.9999999999997797E-4 +0.012535255405836665
Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2016 1.5955 +2.9999999999996696E-4 +0.018806419257771267
Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2016 1.5952 +3.9999999999995595E-4 +0.025081514923513737
Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2016 1.5948 -9.999999999998899E-5 -0.006269985579038462
Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2016 1.5949 +4.999999999999449E-4 +0.03135975915704137
Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2016 1.5944 +9.999999999998899E-5 +0.006272345229874077
Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2016 1.5943 -9.999999999998899E-5 -0.006271951831408273
Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2016 1.5944 +2.9999999999996696E-4 +0.01881939652467679
Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2016 1.5941 -9.999999999998899E-5 -0.006272738677708389
Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2016 1.5942 +2.9999999999996696E-4 +0.018821757952181883
Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2016 1.5939 +9.999999999998899E-5 +0.0062743129627449434
Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2016 1.5938 +2.0000000000020002E-4 +0.012550200803218559
Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2016 1.5936 +3.9999999999995595E-4 +0.025106703489825577
Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2016 1.5932 +2.9999999999996696E-4 +0.01883357398455132
Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2016 1.5929 +9.999999999998899E-5 +0.0062782521345923215
Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2016 1.5928 +7.999999999999119E-4 +0.05025125628139904
Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2016 1.592 +7.00000000000145E-4 +0.04398919122729694
Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2016 1.5913 +0.0011999999999998678 +0.07546695176404228
Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2016 1.5901 +5.00000000000167E-4 +0.03145445395070112
Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2016 1.5896 +2.9999999999996696E-4 +0.018876234820353943
Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2016 1.5893 +0.0 +0.0
Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2016 1.5893 +1.9999999999997797E-4 +0.012585740356186648
Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2016 1.5891 +2.9999999999996696E-4 +0.018882175226593745
Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2016 1.5888 +1.9999999999997797E-4 +0.012589701624079908
Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2016 1.5886 -0.0012000000000000899 -0.07548119260285091
Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2016 1.5898 +1.0000000000021103E-4 +0.006290495061975321
Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2016 1.5897 -7.00000000000145E-4 -0.04401408450705446
Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2016 1.5904 +8.000000000001339E-4 +0.050327126321093374
Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2016 1.5896 +7.999999999999119E-4 +0.050352467270897705
Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2016 1.5888 -1.9999999999997797E-4 -0.01258653241032448
Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2016 1.589 -3.9999999999995595E-4 -0.0251667295834892
Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2016 1.5894 -7.00000000000145E-4 -0.0440223885290294
Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2016 1.5901 +9.999999999998899E-5 +0.0062893081760933
Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2016 1.59 -9.999999999998899E-5 -0.006288912646994049
Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2016 1.5901 +2.9999999999996696E-4 +0.01887029815070207
Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2016 1.5898 +2.0000000000020002E-4 +0.012581781580280449
Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2016 1.5896 -8.000000000001339E-4 -0.05030181086519292
Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2016 1.5904 +7.00000000000145E-4 +0.04403346543372777
Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2016 1.5897 +2.9999999999996696E-4 +0.018875047187606242
Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2016 1.5894 +1.9999999999997797E-4 +0.01258494840170954
Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2016 1.5892 +4.999999999999449E-4 +0.03147227292754451
Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2016 1.5887 +6.999999999999229E-4 +0.04408060453400253
Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2016 1.588 +8.000000000001339E-4 +0.050403225806448404
Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2016 1.5872 +0.0013999999999998458 +0.08828351620631736
Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2016 1.5858 +6.00000000000156E-4 +0.037850113550348397
Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2016 1.5852 -9.999999999998899E-5 -0.006307954330409871
Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2016 1.5853 -0.0018000000000000238 -0.11341440362926392
Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2016 1.5871 +2.9999999999996696E-4 +0.018905974287861227
Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2016 1.5868 +3.9999999999995595E-4 +0.02521432173475091
Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2016 1.5864 +2.9999999999996696E-4 +0.018914318138826047
Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2016 1.5861 +0.001000000000000112 +0.0630875023657893
Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2016 1.5851 +1.9999999999997797E-4 +0.01261909268723116
Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2016 1.5849 +9.999999999998899E-5 +0.006309944472477014
Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2016 1.5848 +1.9999999999997797E-4 +0.012621481761954101
Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2016 1.5846 -0.0013000000000000789 -0.08197238161297093
Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2016 1.5859 -6.999999999999229E-4 -0.04411950081936311
Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2016 1.5866 -9.999999999998899E-5 -0.006302388605277542
Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2016 1.5867 +7.999999999999119E-4 +0.05044454253105357
Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2016 1.5859 +0.0012000000000000899 +0.07572411181928373
Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2016 1.5847 +0.0013000000000000789 +0.08210180623973429
Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2016 1.5834 +7.999999999999119E-4 +0.050549728295209206
Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2016 1.5826 +0.0015000000000000568 +0.0948706596673361
Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2016 1.5811 +7.999999999999119E-4 +0.05062329937352672
Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2016 1.5803 +3.9999999999995595E-4 +0.025318058104943475
Tue May 31 00:00:00 CEST 2016 1.5799 +6.00000000000156E-4 +0.0379915152282706
Mon May 30 00:00:00 CEST 2016 1.5793 +3.9999999999995595E-4 +0.02533409335612191
Fri May 27 00:00:00 CEST 2016 1.5789 +0.0 +0.0
Thu May 26 00:00:00 CEST 2016 1.5789 +9.999999999998899E-5 +0.0063339244996285515
Wed May 25 00:00:00 CEST 2016 1.5788 +4.999999999999449E-4 +0.03167965532536243
Tue May 24 00:00:00 CEST 2016 1.5783 +9.999999999998899E-5 +0.006336332530736399
Mon May 23 00:00:00 CEST 2016 1.5782 +1.9999999999997797E-4 +0.012674271229400347
Fri May 20 00:00:00 CEST 2016 1.578 +2.9999999999996696E-4 +0.01901502186727555
Thu May 19 00:00:00 CEST 2016 1.5777 -6.999999999999229E-4 -0.044348707551947086
Wed May 18 00:00:00 CEST 2016 1.5784 -2.9999999999996696E-4 -0.019002977133084187
Tue May 17 00:00:00 CEST 2016 1.5787 +6.999999999999229E-4 +0.044359949302915425
Mon May 16 00:00:00 CEST 2016 1.578 +5.00000000000167E-4 +0.03169572107766783
Fri May 13 00:00:00 CEST 2016 1.5775 +1.9999999999997797E-4 +0.012679896024849313
Thu May 12 00:00:00 CEST 2016 1.5773 +8.999999999999009E-4 +0.05709210860187852
Nájdených 938 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií