Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Vyvážená stratégia Generali

  • Správca fondov Generali Investments Europe
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 2.0663377125887727 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 3.129592267858894 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 5.525519309913873 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 12.177629466220408 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.484812225317956 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 18.15470730665003 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 5.6916233978920205 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 21.56913907887361 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 3.9724593122894003 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 10.104399358017835 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Sat May 28 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 27 00:00:00 CEST 2016 +0.029624430349045383
Thu May 26 00:00:00 CEST 2016 +0.5349508115063912
Wed May 25 00:00:00 CEST 2016 +0.8619381309496816
Tue May 24 00:00:00 CEST 2016 -0.12408633983976358
Mon May 23 00:00:00 CEST 2016 +0.22400241394558407
Sun May 22 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 21 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 20 00:00:00 CEST 2016 -0.44341064248123985
Thu May 19 00:00:00 CEST 2016 -0.07171200957273527
Wed May 18 00:00:00 CEST 2016 -0.16161157859025366
Tue May 17 00:00:00 CEST 2016 +0.45053709038755585
Mon May 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sun May 15 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 14 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 13 00:00:00 CEST 2016 -0.07332833335770772
Thu May 12 00:00:00 CEST 2016 -0.26742229699814857
Wed May 11 00:00:00 CEST 2016 +0.22176259499823914
Tue May 10 00:00:00 CEST 2016 +0.12209744170317549
Mon May 09 00:00:00 CEST 2016 -0.04137892120135689
Sun May 08 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 07 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 06 00:00:00 CEST 2016 -0.6859557563725787
Thu May 05 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Wed May 04 00:00:00 CEST 2016 -0.5494647259952359
Tue May 03 00:00:00 CEST 2016 -0.1571406785179903
Mon May 02 00:00:00 CEST 2016 -0.464003807210716
Sun May 01 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2016 +0.07051180071948693
Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2016 -0.10437567862132369
Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2016 +0.09975871118312796
Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2016 -0.5500438891950807
Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2016 -0.28456972568943684
Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2016 -0.15223051236034735
Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2016 +0.18050192362315443
Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2016 +0.3532886597200644
Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2016 +0.04231445774635745
Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2016 -0.040764700834088785
Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2016 +0.18239396687430087
Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2016 +1.0064397671387013
Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2016 +0.04074975410522086
Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2016 +0.05588112635655307
Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2016 +0.4164895789277949
Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2016 -0.4506121435627932
Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2016 -0.1050943368929751
Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2016 -0.8673703016588235
Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2016 +0.18000543916092226
Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2016 -0.2933646583074392
Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2016 -0.11906623455332976
Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2016 +0.367435491068008
Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2016 +0.4330034553737647
Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2016 -0.23434079318191436
Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sun Mar 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 26 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 25 00:00:00 CET 2016 +0.0
Thu Mar 24 00:00:00 CET 2016 -0.2875742507286674
Wed Mar 23 00:00:00 CET 2016 -0.030633770709826535
Tue Mar 22 00:00:00 CET 2016 -0.045264206765253334
Mon Mar 21 00:00:00 CET 2016 +0.4170981445508204
Sun Mar 20 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 19 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 18 00:00:00 CET 2016 +0.3479657111368937
Thu Mar 17 00:00:00 CET 2016 +0.08696379641381213
Wed Mar 16 00:00:00 CET 2016 -0.44081990239648405
Tue Mar 15 00:00:00 CET 2016 +0.3485607680306231
Mon Mar 14 00:00:00 CET 2016 +1.0901481938129223
Sun Mar 13 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 12 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 11 00:00:00 CET 2016 -0.41250799877005306
Thu Mar 10 00:00:00 CET 2016 +0.3309108229204867
Wed Mar 09 00:00:00 CET 2016 -0.28652193342547605
Tue Mar 08 00:00:00 CET 2016 +0.08518729242747725
Mon Mar 07 00:00:00 CET 2016 +0.08307195509533472
Sun Mar 06 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 05 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 04 00:00:00 CET 2016 +0.23320652185256563
Thu Mar 03 00:00:00 CET 2016 +0.28420089948117777
Wed Mar 02 00:00:00 CET 2016 +0.6106150156549148
Tue Mar 01 00:00:00 CET 2016 +0.15309834354340524
Mon Feb 29 00:00:00 CET 2016 +0.38666027348833154
Sun Feb 28 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Feb 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Feb 26 00:00:00 CET 2016 +0.6938471425967663
Thu Feb 25 00:00:00 CET 2016 -0.6066904385078402
Wed Feb 24 00:00:00 CET 2016 -0.3970510806267953
Tue Feb 23 00:00:00 CET 2016 +0.8311301433625147
Mon Feb 22 00:00:00 CET 2016 -0.17969089343120004
Sun Feb 21 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Feb 20 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Feb 19 00:00:00 CET 2016 +0.20389464308327376
Nájdených 5 019 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií