Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Vyvážená stratégia Generali

  • Správca fondov Generali Investments Europe
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 2.0663377125887727 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 3.129592267858894 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 5.525519309913873 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 12.177629466220408 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.484812225317956 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 18.15470730665003 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 5.6916233978920205 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 21.56913907887361 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 3.9724593122894003 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 10.104399358017835 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 +0.5632088295562738
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 -0.1694257853285137
Mon Dec 12 00:00:00 CET 2016 +0.06079932877540273
Sun Dec 11 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 10 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 +0.4777220842611598
Thu Dec 08 00:00:00 CET 2016 +0.5854918459225615
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 +0.7686306238622365
Tue Dec 06 00:00:00 CET 2016 +0.3127410129661712
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 -0.17743248884974605
Sun Dec 04 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 03 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 -0.42692168780695283
Thu Dec 01 00:00:00 CET 2016 +0.05714073918494478
Wed Nov 30 00:00:00 CET 2016 -0.03128891816507462
Tue Nov 29 00:00:00 CET 2016 -0.22540909954452104
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 -0.015298777945943698
Sun Nov 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 26 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 25 00:00:00 CET 2016 +0.0230047960892108
Thu Nov 24 00:00:00 CET 2016 -0.11673614758406359
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 +0.37685803366598236
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 +0.2968045489376294
Mon Nov 21 00:00:00 CET 2016 -0.052950629988615106
Sun Nov 20 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 19 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 -0.040032397352490534
Thu Nov 17 00:00:00 CET 2016 -0.1693345789656462
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 +0.21211720843430726
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 -0.19943548220943796
Mon Nov 14 00:00:00 CET 2016 -0.5465768511640903
Sun Nov 13 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 12 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 11 00:00:00 CET 2016 -0.2798284454452329
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 +0.11680809105712342
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 +0.18013882370782142
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 +0.5952755223735693
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 -0.3577363699669718
Sun Nov 06 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 05 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 +0.010682904681758032
Thu Nov 03 00:00:00 CET 2016 -0.7294997715851963
Wed Nov 02 00:00:00 CET 2016 -0.3962123682042886
Tue Nov 01 00:00:00 CET 2016 +0.0
Mon Oct 31 00:00:00 CET 2016 +0.06646888615830449
Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2016 -0.1479636727871565
Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2016 -0.3484951300687982
Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2016 -0.06821640872441037
Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2016 +0.3576166463145256
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 +0.04342779216351289
Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2016 +0.08499990352459008
Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2016 +0.3486241523877851
Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2016 +0.40981048439496703
Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2016 -0.24365397257028576
Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2016 +0.2575855727518217
Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2016 -0.3350550163396804
Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2016 -0.12020993952829429
Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2016 -0.12382571606772785
Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2016 +0.28263489183856905
Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2016 -0.2267151248612862
Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2016 +0.05795944061502212
Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2016 -0.11619116804682506
Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2016 +0.3066770899456941
Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2016 +0.10297798436941719
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 -0.07360364894428528
Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 -0.12051964154073858
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 +0.12434471458395535
Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2016 +0.16186888518046771
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 -0.6705574300647896
Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2016 -0.3190223801641139
Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 +0.6957011095127825
Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2016 +0.2844292857880504
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 +0.053602025420047994
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 +0.4446969782593726
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 -0.12017429891483289
Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 +0.21453577584608752
Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2016 +0.055670406496872715
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 -0.336590183504228
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 -0.39084726820641436
Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2016 -0.7768383772754532
Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2016 -0.24126623314246842
Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2016 +0.2239700670592697
Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2016 +0.09880651067950907
Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2016 +0.3266992687432264
Nájdených 5 019 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií