Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Konzervatívna stratégia Generali

  • Správca fondov Generali Investments Europe
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.6606200244485771 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.3019925868459792 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.2356352741813357 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 5.2017340347310315 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.7875587712352417 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 9.205833899618554 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.9652468281661237 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 16.850925737779576 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 3.154807752980182 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 4.408886058500361 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2016 +0.41588230388860836
Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2016 -0.2196996788596124
Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2016 -0.12800882624394205
Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2016 -0.0035360303815679117
Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2016 -0.05407201119609795
Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2016 +0.1419192723540732
Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2016 -0.21383632250969242
Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2016 +0.013775004724124074
Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2016 +0.17018084810915468
Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2016 +0.031321668223881716
Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2016 -0.234802289410581
Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2016 +0.1607355996640365
Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2016 -0.27315658979250657
Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2016 -0.3234232238967678
Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2016 +0.04149975909038517
Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2016 +0.20828340640284182
Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2016 +0.0199160003031551
Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2016 +0.37664483577295016
Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2016 +0.10147322116380053
Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2016 +0.29002855884401413
Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2016 +0.32500392000341094
Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2016 +0.07239425268090827
Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2016 -0.300971892105224
Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2016 -0.015463972499006218
Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2016 +0.13224052469051628
Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2016 -0.04500914415021384
Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2016 +0.16126072027411453
Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2016 +0.03279746318752075
Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2016 +0.07277773714753266
Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2016 +0.09730995989755797
Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2016 -0.00946227498083374
Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2016 +0.2374765565720054
Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2016 -0.11225912552285422
Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2016 +0.023959119305686727
Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2016 -0.1319583947145304
Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2016 +0.1894569616041082
Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2016 +0.005367340804696141
Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2016 +0.18892884158296397
Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2016 +0.2377106470293313
Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2016 +0.5261484775470393
Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2016 +0.1771410270560665
Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2016 -0.3052173771869775
Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2016 -0.33583411089355764
Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2016 -0.23800385254163814
Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2016 +0.35331745834614026
Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2016 +0.3094549872986363
Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2016 +0.6822098290567169
Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2016 +0.6837631865999896
Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2016 -0.49371789058074
Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2016 -1.6739278749818851
Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2016 +0.6103855626158747
Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2016 +0.05461860709934285
Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2016 +0.9550361414210471
Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2016 +0.36419160058007094
Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2016 -0.28248021636782994
Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2016 +0.25508154575399544
Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2016 -0.6813256562542591
Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2016 -0.6051025447833496
Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2016 -0.5570990697090821
Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2016 -0.1408685161551375
Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2016 +0.054981463903857275
Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2016 +0.38473293421785115
Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2016 +0.02247776948598812
Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2016 -0.013664616374882144
Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2016 +0.04370991009790259
Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2016 -0.16772256461089796
Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2016 -0.08253608262221235
Tue May 31 00:00:00 CEST 2016 -0.04286449618074073
Mon May 30 00:00:00 CEST 2016 +0.1888521526629603
Sun May 29 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Nájdených 5 016 záznamov, zobrazujem 501 až 600.[<<] 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií