Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Amundi - Rentier Invest Línia 3 (Pioneer)

  • Správca fondov Rentier Invest je Generali Poisťovňa
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 8 - 15 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Poradca a administrátor Amundi Czech Republic Asset Management, a.s.
  • Skladba fondov a ich podiely v jednotlivých líniách môžu byť v priebehu času menené. Tieto činnosti vykonáva správca fondov spolu s administrátorom. Správca s administrátorom dodržiava cieľový podiel akciových, dlhopisových a peňažných fondov v jednotlivých líniách.
  • Spoločnosť Pioneer sa 3.7.2017 stala súčasťou skupiny Amundi. K 1.11.2017 sa Pioneer Asset Management, a. s. premenoval na na Amundi Czech Republic Asset Management, a. s.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.993914807302243 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 2.8294093349855443 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 4.9978911851539465 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 6.960257787325452 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.9033974621367244 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 14.066437571592205 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 4.4638489359239975 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 41.521232448411105 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 7.172140367079205 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 4.379406109805606 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 4.979 +0.001000000000000334 +0.020088388911204902
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 4.978 +0.008000000000000007 +0.1609657947686145
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 4.97 +0.006999999999999673 +0.14104372355430428
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 4.963 -0.01499999999999968 -0.30132583366813037
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 4.978 +0.011999999999999567 +0.2416431735803286
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 4.966 -0.006999999999999673 -0.1407601045646345
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 4.973 -0.01100000000000012 -0.22070626003210236
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 4.984 +0.011999999999999567 +0.24135156878519126
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 4.972 +0.012000000000000455 +0.24193548387097508
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 4.96 +0.030999999999999694 +0.628930817610069
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 4.929 +0.02600000000000069 +0.5302875790332564
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 4.903 +0.02400000000000002 +0.4919040787046498
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 4.879 -0.007000000000000561 -0.14326647564470818
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 4.886 -0.014000000000000234 -0.2857142857142918
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 4.9 -0.01499999999999968 -0.30518819938961883
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 4.915 -0.0019999999999997797 -0.040675208460442036
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 4.917 +0.0039999999999995595 +0.08141664970484896
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 4.913 +0.019000000000000128 +0.38823048630976587
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 4.894 -0.019999999999999574 -0.4070004070003961
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 4.914 -0.016000000000000014 -0.32454361054766423
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 4.93 +0.0259999999999998 +0.5301794453507256
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 4.904 +0.0019999999999997797 +0.04079967360259218
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 4.902 -0.01100000000000012 -0.22389578668837373
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 4.913 -0.011999999999999567 -0.24365482233501723
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 4.925 +0.016000000000000014 +0.32593196170299166
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 4.909 +9.999999999994458E-4 +0.020374898125496088
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 4.908 +0.02600000000000069 +0.532568619418285
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 4.882 +0.004999999999999893 +0.10252204223908734
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 4.877 -0.0030000000000001137 -0.06147540983606348
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 4.88 +0.001000000000000334 +0.020496003279362185
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 4.879 +0.011999999999999567 +0.24655845490033812
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 4.867 -0.001000000000000334 -0.020542317173394053
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 4.868 -0.005999999999999339 -0.12310217480508356
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 4.874 +0.0019999999999997797 +0.04105090311985293
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 4.872 +0.020999999999999908 +0.4329004329004249
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 4.851 -0.004000000000000448 -0.08238928939239543
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 4.855 -0.0129999999999999 -0.2670501232538953
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 4.868 -0.005999999999999339 -0.12310217480508356
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 4.874 -0.0030000000000001137 -0.06151322534344672
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 4.877 +0.021999999999999353 +0.45314109165805405
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 4.855 +0.018000000000000682 +0.37213148645855654
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 4.837 +0.0259999999999998 +0.5404281854084303
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 4.811 -0.022999999999999687 -0.47579644187007375
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 4.834 -0.020000000000000462 -0.41203131437990237
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 4.854 -0.017000000000000348 -0.3490043112297343
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 4.871 -0.017999999999999794 -0.36817345060339335
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 4.889 -0.030999999999999694 -0.6300813008130035
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 4.92 -0.004999999999999893 -0.10152284263959643
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 4.925 +0.0039999999999995595 +0.08128429181060426
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 4.921 +0.01100000000000012 +0.22403258655805303
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 4.91 +0.009000000000000341 +0.18363599265455832
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 4.901 +0.0030000000000001137 +0.06124948958759546
Wed Nov 01 00:00:00 CET 2017 4.898 +0.0 +0.0
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 4.898 +0.008999999999999453 +0.18408672530168246
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 4.889 +0.004999999999999893 +0.10237510237509184
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 4.884 +0.036000000000000476 +0.7425742574257441
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 4.848 +0.03699999999999992 +0.7690708792350733
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 4.811 -0.017999999999999794 -0.3727479809484322
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 4.829 -0.015000000000000568 -0.30966143682907443
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 4.844 +0.012000000000000455 +0.24834437086094852
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 4.832 +0.008999999999999453 +0.18660584698319838
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 4.823 -0.01899999999999924 -0.392399834778999
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 4.842 -0.0030000000000001137 -0.061919504643967116
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 4.845 -0.001000000000000334 -0.020635575732569578
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 4.846 +0.01100000000000012 +0.2275077559462204
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 4.835 +0.009000000000000341 +0.18648984666391755
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 4.826 -0.001000000000000334 -0.020716801325875167
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 4.827 +0.0030000000000001137 +0.06218905472637459
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 4.824 -0.0019999999999997797 -0.04144218814752776
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 4.826 +0.0019999999999997797 +0.04145936981755938
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 4.824 -0.01100000000000012 -0.22750775594623462
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 4.835 +0.014000000000000234 +0.2903961833644644
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 4.821 -0.004000000000000448 -0.08290155440415958
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 4.825 +0.001000000000000334 +0.020729684908801005
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 4.824 +0.016000000000000014 +0.3327787021630684
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 4.808 +0.01699999999999946 +0.35483197662283317
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 4.791 +0.013000000000000789 +0.2720803683549775
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 4.778 +0.008000000000000007 +0.16771488469602502
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 4.77 +0.010999999999999233 +0.23114099600753946
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 4.759 -9.999999999994458E-4 -0.02100840336133558
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 4.76 +0.008000000000000007 +0.16835016835017313
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 4.752 +0.0 +0.0
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 4.752 +0.0039999999999995595 +0.08424599831506896
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 4.748 +0.006000000000000227 +0.1265288907633817
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 4.742 -0.009999999999999787 -0.2104377104377022
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 4.752 +0.008000000000000007 +0.1686340640809476
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 4.744 +0.008999999999999453 +0.19007391763462067
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 4.735 +0.02600000000000069 +0.5521342110851748
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 4.709 -0.002000000000000668 -0.04245383145830317
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 4.711 +0.010000000000000675 +0.21272069772390978
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 4.701 +0.0 +0.0
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 4.701 -0.005000000000000782 -0.10624734381642043
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 4.706 -0.010999999999999233 -0.23319906720371364
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 4.717 +0.009999999999999787 +0.21244954323347542
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 4.707 +0.02400000000000002 +0.5124919923126185
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 4.683 +0.024999999999999467 +0.5367110347788611
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 4.658 -0.01899999999999924 -0.40624331836646377
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 4.677 -0.013000000000000789 -0.27718550106611417
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 4.69 -0.006999999999999673 -0.1490312965722751
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 4.697 +0.0030000000000001137 +0.06391137622496501
Nájdených 2 608 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií