Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

PG konzervatívna investičná stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe, Generali Investments CEE a BNP Paribas Asset Management
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.151101359427309 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 3.032297547100482 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 4.848477326688916 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 7.892594815758547 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.883434740830725 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 16.859071399251867 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 5.305638276659308 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 31.46591105046712 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 5.608215890007262 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 6.014380286332366 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Sun May 29 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 28 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 27 00:00:00 CEST 2016 +0.38444477302972757
Thu May 26 00:00:00 CEST 2016 +0.07028446713277958
Wed May 25 00:00:00 CEST 2016 +0.514125783357315
Tue May 24 00:00:00 CEST 2016 +0.8213146487090768
Mon May 23 00:00:00 CEST 2016 -0.13987061117668986
Sun May 22 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 21 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 20 00:00:00 CEST 2016 +0.13870145449092774
Thu May 19 00:00:00 CEST 2016 -0.11777440415001195
Wed May 18 00:00:00 CEST 2016 +0.340865621072183
Tue May 17 00:00:00 CEST 2016 +0.20260650531156443
Mon May 16 00:00:00 CEST 2016 +0.017114964640498442
Sun May 15 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 14 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 13 00:00:00 CEST 2016 +0.11034199163869118
Thu May 12 00:00:00 CEST 2016 -0.12594630854107436
Wed May 11 00:00:00 CEST 2016 -0.4276810147115384
Tue May 10 00:00:00 CEST 2016 +0.3543006836361542
Mon May 09 00:00:00 CEST 2016 +0.13149649171471367
Sun May 08 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 07 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 06 00:00:00 CEST 2016 +0.14197092682324808
Thu May 05 00:00:00 CEST 2016 -0.010286690051756864
Wed May 04 00:00:00 CEST 2016 -0.06065465910025125
Tue May 03 00:00:00 CEST 2016 -0.46795912520293825
Mon May 02 00:00:00 CEST 2016 -0.17364776062487408
Sun May 01 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2016 -0.5690993604826247
Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2016 -0.16493897595877627
Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2016 -0.00912488931848543
Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2016 -0.00811035489562073
Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2016 -0.3317581836491854
Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2016 -0.027274196589715416
Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2016 +0.08694890235435082
Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2016 +0.033375249050166644
Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2016 +0.11002325338083097
Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2016 +0.18291858263457073
Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2016 -0.26000654231766873
Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2016 +0.3169888428046903
Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2016 +0.9342411680746352
Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2016 +0.3532915048984506
Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2016 -0.029460832508306112
Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2016 +0.13103237734577533
Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2016 -0.4170765699294776
Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2016 +0.2966911739514728
Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2016 -0.6152683244067845
Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2016 -0.12446481828476408
Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2016 -0.02447888865847858
Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2016 -0.2729405701575729
Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2016 +0.2685741094558409
Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2016 +0.2631453366692398
Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sun Mar 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 26 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 25 00:00:00 CET 2016 +0.0
Thu Mar 24 00:00:00 CET 2016 -0.25228141277592897
Wed Mar 23 00:00:00 CET 2016 -0.14327523103980866
Tue Mar 22 00:00:00 CET 2016 +0.04313697518097115
Mon Mar 21 00:00:00 CET 2016 +0.0781831593474891
Sun Mar 20 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 19 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 18 00:00:00 CET 2016 +0.5100994916088126
Thu Mar 17 00:00:00 CET 2016 -0.20627836327497562
Wed Mar 16 00:00:00 CET 2016 +0.02557823871660503
Tue Mar 15 00:00:00 CET 2016 -0.2673433014516604
Mon Mar 14 00:00:00 CET 2016 +0.4623254319992043
Sun Mar 13 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 12 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 11 00:00:00 CET 2016 +0.7345525390941106
Thu Mar 10 00:00:00 CET 2016 -0.4833383574031984
Wed Mar 09 00:00:00 CET 2016 +0.35235112735172436
Tue Mar 08 00:00:00 CET 2016 -0.6828199096628964
Mon Mar 07 00:00:00 CET 2016 -0.13944195941523674
Sun Mar 06 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 05 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 04 00:00:00 CET 2016 -0.006136433368553185
Thu Mar 03 00:00:00 CET 2016 -0.3021558770847719
Wed Mar 02 00:00:00 CET 2016 +0.44346579270791153
Tue Mar 01 00:00:00 CET 2016 +0.9995827888325408
Mon Feb 29 00:00:00 CET 2016 +0.23363113238521294
Sun Feb 28 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Feb 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Feb 26 00:00:00 CET 2016 +0.8321804312144252
Thu Feb 25 00:00:00 CET 2016 +0.48041738886843177
Wed Feb 24 00:00:00 CET 2016 -0.32041549303146155
Tue Feb 23 00:00:00 CET 2016 -0.3900912646675323
Mon Feb 22 00:00:00 CET 2016 +0.6466580585561417
Sun Feb 21 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Feb 20 00:00:00 CET 2016 +0.0
Nájdených 4 195 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií