Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

VUB aktívna investičná stratégia

  • Správca fondov VÚB Asset Management
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.568695319363921 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 0.8750376179031072 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.0211657814197093 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 2.7281606943974968 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.7161097482880185 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 5.987945850567078 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 1.9484336667580981 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov N/A
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. N/A
Výkonnosť stratégie za rok 2017 2.2634029971069225 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017 +0.10723488296740413
Thu Mar 23 00:00:00 CET 2017 +0.0
Wed Mar 22 00:00:00 CET 2017 +0.03357038397575707
Tue Mar 21 00:00:00 CET 2017 -0.20486042920570924
Mon Mar 20 00:00:00 CET 2017 +0.032356849829568546
Sun Mar 19 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Mar 18 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Mar 17 00:00:00 CET 2017 +0.019649090362690913
Thu Mar 16 00:00:00 CET 2017 +0.0026970067078480042
Wed Mar 15 00:00:00 CET 2017 +0.2146792745693915
Tue Mar 14 00:00:00 CET 2017 -0.0544124230122236
Mon Mar 13 00:00:00 CET 2017 +0.03628811216889005
Sun Mar 12 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Mar 11 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Mar 10 00:00:00 CET 2017 -0.15148536605109086
Thu Mar 09 00:00:00 CET 2017 -0.44475996776543525
Wed Mar 08 00:00:00 CET 2017 +0.0
Tue Mar 07 00:00:00 CET 2017 +0.0
Mon Mar 06 00:00:00 CET 2017 -0.0832032882553051
Sun Mar 05 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Mar 04 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Mar 03 00:00:00 CET 2017 -0.08964109086312533
Thu Mar 02 00:00:00 CET 2017 -0.02527699372286918
Wed Mar 01 00:00:00 CET 2017 +0.20916327016217906
Tue Feb 28 00:00:00 CET 2017 +0.013050420684152186
Mon Feb 27 00:00:00 CET 2017 -0.023408509184974946
Sun Feb 26 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 25 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 24 00:00:00 CET 2017 -0.06557754256787973
Thu Feb 23 00:00:00 CET 2017 +0.0
Wed Feb 22 00:00:00 CET 2017 +0.06638857655983088
Tue Feb 21 00:00:00 CET 2017 +0.18145820118024858
Mon Feb 20 00:00:00 CET 2017 +0.0831092078076523
Sun Feb 19 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 18 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 17 00:00:00 CET 2017 +0.01885703290358265
Thu Feb 16 00:00:00 CET 2017 -0.1157020345875992
Wed Feb 15 00:00:00 CET 2017 +0.05230467473032263
Tue Feb 14 00:00:00 CET 2017 +0.053102044428698036
Mon Feb 13 00:00:00 CET 2017 +0.13910510334625314
Sun Feb 12 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 11 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 10 00:00:00 CET 2017 +0.1026036644165913
Thu Feb 09 00:00:00 CET 2017 +0.2091152607756328
Wed Feb 08 00:00:00 CET 2017 +0.08511000468102736
Tue Feb 07 00:00:00 CET 2017 +0.0607745072232575
Mon Feb 06 00:00:00 CET 2017 +0.011227124733352412
Sun Feb 05 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 04 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 03 00:00:00 CET 2017 +0.1892830130131955
Thu Feb 02 00:00:00 CET 2017 +0.05588521797177748
Wed Feb 01 00:00:00 CET 2017 +0.07223721770199631
Tue Jan 31 00:00:00 CET 2017 -0.17175335752611431
Mon Jan 30 00:00:00 CET 2017 -0.2135561745589598
Sun Jan 29 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 28 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 27 00:00:00 CET 2017 -0.061475647524162014
Thu Jan 26 00:00:00 CET 2017 +0.09752812641501407
Wed Jan 25 00:00:00 CET 2017 +0.0
Tue Jan 24 00:00:00 CET 2017 +0.03987858326495086
Mon Jan 23 00:00:00 CET 2017 -0.05456128470542865
Sun Jan 22 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 21 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 20 00:00:00 CET 2017 -0.0846723681972037
Thu Jan 19 00:00:00 CET 2017 -0.06684259534731041
Wed Jan 18 00:00:00 CET 2017 -0.029741902091188877
Tue Jan 17 00:00:00 CET 2017 -0.09377279199804889
Mon Jan 16 00:00:00 CET 2017 -0.037417931289866146
Sun Jan 15 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 14 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 13 00:00:00 CET 2017 +0.14989607720418974
Thu Jan 12 00:00:00 CET 2017 -0.11229581263964405
Wed Jan 11 00:00:00 CET 2017 +0.0
Tue Jan 10 00:00:00 CET 2017 -0.0015435612272938215
Mon Jan 09 00:00:00 CET 2017 -0.006945543083574535
Sun Jan 08 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 07 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 06 00:00:00 CET 2017 +0.0
Thu Jan 05 00:00:00 CET 2017 -0.10985029524677259
Wed Jan 04 00:00:00 CET 2017 +0.016191085650831383
Tue Jan 03 00:00:00 CET 2017 +0.1366542108026465
Mon Jan 02 00:00:00 CET 2017 +0.2069528418300166
Sun Jan 01 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 31 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 30 00:00:00 CET 2016 -0.14330742726473034
Thu Dec 29 00:00:00 CET 2016 +0.005794436568294259
Wed Dec 28 00:00:00 CET 2016 +0.0
Tue Dec 27 00:00:00 CET 2016 +0.06726067376641254
Mon Dec 26 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sun Dec 25 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 24 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 23 00:00:00 CET 2016 +0.06420943105027277
Thu Dec 22 00:00:00 CET 2016 -0.10702997612109755
Wed Dec 21 00:00:00 CET 2016 -0.062170083446929425
Tue Dec 20 00:00:00 CET 2016 +0.1670953642640285
Mon Dec 19 00:00:00 CET 2016 +0.0929170134923254
Sun Dec 18 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 17 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 16 00:00:00 CET 2016 +0.23711212182362829
Thu Dec 15 00:00:00 CET 2016 +0.0
Nájdených 1 260 záznamov, zobrazujem 301 až 400.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií