Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Amundi - Rentier Invest Línia 6 (Pioneer)

  • Správca fondov Rentier Invest je Generali Poisťovňa
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 1 - 3 roky
  • Referenčná mena EUR
  • Poradca a administrátor Amundi Czech Republic Asset Management, a.s.
  • Skladba fondov a ich podiely v jednotlivých líniách môžu byť v priebehu času menené. Tieto činnosti vykonáva správca fondov spolu s administrátorom. Správca s administrátorom dodržiava cieľový podiel akciových, dlhopisových a peňažných fondov v jednotlivých líniách.
  • Spoločnosť Pioneer sa 3.7.2017 stala súčasťou skupiny Amundi. K 1.11.2017 sa Pioneer Asset Management, a. s. premenoval na na Amundi Czech Republic Asset Management, a. s.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.2268216614686791 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 0.7409518381305213 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 1.1155606407322605 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 1.6096579476861272 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.5403868031854442 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 2.1676300578034713 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 0.7134612727383471 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 6.495406387675806 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 1.2624108735889816 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 0.3711104767342155 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Tue Aug 18 00:00:00 CEST 2015 3.524 -0.0030000000000001137 -0.08505812305075722
Mon Aug 17 00:00:00 CEST 2015 3.527 +0.0050000000000003375 +0.1419647927314145
Fri Aug 14 00:00:00 CEST 2015 3.522 -0.002000000000000224 -0.05675368898978661
Thu Aug 13 00:00:00 CEST 2015 3.524 +0.0030000000000001137 +0.08520306731043092
Wed Aug 12 00:00:00 CEST 2015 3.521 -0.018000000000000238 -0.5086182537440038
Tue Aug 11 00:00:00 CEST 2015 3.539 +0.001000000000000334 +0.028264556246469397
Mon Aug 10 00:00:00 CEST 2015 3.538 +9.999999999998899E-4 +0.02827254735650797
Fri Aug 07 00:00:00 CEST 2015 3.537 -0.002000000000000224 -0.05651313930489721
Thu Aug 06 00:00:00 CEST 2015 3.539 +0.001000000000000334 +0.028264556246469397
Wed Aug 05 00:00:00 CEST 2015 3.538 -0.0040000000000000036 -0.11293054771314814
Tue Aug 04 00:00:00 CEST 2015 3.542 -0.0030000000000001137 -0.08462623413258541
Mon Aug 03 00:00:00 CEST 2015 3.545 +0.004999999999999893 +0.14124293785312148
Fri Jul 31 00:00:00 CEST 2015 3.54 +0.0040000000000000036 +0.11312217194570451
Thu Jul 30 00:00:00 CEST 2015 3.536 +0.010000000000000231 +0.28360748723767415
Wed Jul 29 00:00:00 CEST 2015 3.526 +0.0019999999999997797 +0.05675368898978661
Tue Jul 28 00:00:00 CEST 2015 3.524 +0.0030000000000001137 +0.08520306731043092
Mon Jul 27 00:00:00 CEST 2015 3.521 -0.014000000000000234 -0.3960396039604035
Fri Jul 24 00:00:00 CEST 2015 3.535 +0.001000000000000334 +0.028296547821170748
Thu Jul 23 00:00:00 CEST 2015 3.534 +0.0 +0.0
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 3.534 -0.001000000000000334 -0.028288543140035927
Tue Jul 21 00:00:00 CEST 2015 3.535 -0.009999999999999787 -0.28208744710859435
Mon Jul 20 00:00:00 CEST 2015 3.545 +0.0040000000000000036 +0.11296243998870636
Fri Jul 17 00:00:00 CEST 2015 3.541 +0.007000000000000117 +0.1980758347481526
Thu Jul 16 00:00:00 CEST 2015 3.534 +0.008000000000000007 +0.22688598979013364
Wed Jul 15 00:00:00 CEST 2015 3.526 +0.01200000000000001 +0.3414911781445653
Tue Jul 14 00:00:00 CEST 2015 3.514 +0.006999999999999673 +0.199600798403182
Mon Jul 13 00:00:00 CEST 2015 3.507 +0.014000000000000234 +0.40080160320641767
Fri Jul 10 00:00:00 CEST 2015 3.493 +0.0029999999999996696 +0.08595988538679933
Thu Jul 09 00:00:00 CEST 2015 3.49 +0.008000000000000007 +0.2297530155083365
Wed Jul 08 00:00:00 CEST 2015 3.482 +0.001000000000000334 +0.0287273771904637
Tue Jul 07 00:00:00 CEST 2015 3.481 -0.008000000000000007 -0.22929206076240405
Fri Jul 03 00:00:00 CEST 2015 3.489 +0.0019999999999997797 +0.05735589331803226
Thu Jul 02 00:00:00 CEST 2015 3.487 -0.004999999999999893 -0.14318442153494004
Wed Jul 01 00:00:00 CEST 2015 3.492 +0.007000000000000117 +0.200860832137721
Tue Jun 30 00:00:00 CEST 2015 3.485 -0.006000000000000227 -0.1718705242051044
Mon Jun 29 00:00:00 CEST 2015 3.491 -0.01499999999999968 -0.42783799201367856
Fri Jun 26 00:00:00 CEST 2015 3.506 -0.0040000000000000036 -0.11396011396010408
Thu Jun 25 00:00:00 CEST 2015 3.51 -0.002000000000000224 -0.056947608200459854
Wed Jun 24 00:00:00 CEST 2015 3.512 +0.008000000000000007 +0.228310502283108
Tue Jun 23 00:00:00 CEST 2015 3.504 +0.0 +0.0
Mon Jun 22 00:00:00 CEST 2015 3.504 +0.008999999999999897 +0.25751072961372756
Fri Jun 19 00:00:00 CEST 2015 3.495 +0.007000000000000117 +0.20068807339450245
Thu Jun 18 00:00:00 CEST 2015 3.488 +0.0040000000000000036 +0.11481056257176192
Wed Jun 17 00:00:00 CEST 2015 3.484 -0.0030000000000001137 -0.0860338399770626
Tue Jun 16 00:00:00 CEST 2015 3.487 +0.006000000000000227 +0.1723642631427822
Mon Jun 15 00:00:00 CEST 2015 3.481 -0.016000000000000014 -0.45753503002573837
Fri Jun 12 00:00:00 CEST 2015 3.497 -0.007000000000000117 -0.19977168949772306
Thu Jun 11 00:00:00 CEST 2015 3.504 +0.01100000000000012 +0.31491554537646493
Wed Jun 10 00:00:00 CEST 2015 3.493 +0.008000000000000007 +0.22955523672882805
Tue Jun 09 00:00:00 CEST 2015 3.485 -0.008000000000000007 -0.2290294875465122
Mon Jun 08 00:00:00 CEST 2015 3.493 -0.008000000000000007 -0.22850614110254241
Fri Jun 05 00:00:00 CEST 2015 3.501 -0.01100000000000012 -0.313211845102515
Thu Jun 04 00:00:00 CEST 2015 3.512 -0.0019999999999997797 -0.056915196357422815
Wed Jun 03 00:00:00 CEST 2015 3.514 -0.01200000000000001 -0.34032898468520045
Tue Jun 02 00:00:00 CEST 2015 3.526 -0.020000000000000018 -0.5640157924421914
Mon Jun 01 00:00:00 CEST 2015 3.546 -0.006000000000000227 -0.1689189189189193
Fri May 29 00:00:00 CEST 2015 3.552 -0.007000000000000117 -0.19668446192750366
Thu May 28 00:00:00 CEST 2015 3.559 +0.0 +0.0
Wed May 27 00:00:00 CEST 2015 3.559 +0.009000000000000341 +0.2535211267605746
Tue May 26 00:00:00 CEST 2015 3.55 -0.0030000000000001137 -0.08443568815086167
Mon May 25 00:00:00 CEST 2015 3.553 +0.0 +0.0
Fri May 22 00:00:00 CEST 2015 3.553 +9.999999999998899E-4 +0.028153153153141375
Thu May 21 00:00:00 CEST 2015 3.552 +0.002000000000000224 +0.05633802816902289
Wed May 20 00:00:00 CEST 2015 3.55 -0.002000000000000224 -0.05630630630631117
Tue May 19 00:00:00 CEST 2015 3.552 +0.018000000000000238 +0.5093378607810024
Mon May 18 00:00:00 CEST 2015 3.534 -0.0030000000000001137 -0.08481764206955233
Fri May 15 00:00:00 CEST 2015 3.537 +0.008999999999999897 +0.25510204081631116
Thu May 14 00:00:00 CEST 2015 3.528 +0.0 +0.0
Wed May 13 00:00:00 CEST 2015 3.528 -0.0040000000000000036 -0.1132502831257085
Tue May 12 00:00:00 CEST 2015 3.532 -0.01100000000000012 -0.3104713519616098
Mon May 11 00:00:00 CEST 2015 3.543 +0.017000000000000348 +0.48213272830403753
Thu May 07 00:00:00 CEST 2015 3.526 +0.006999999999999673 +0.19892014776922906
Wed May 06 00:00:00 CEST 2015 3.519 -0.01399999999999979 -0.39626379847155135
Tue May 05 00:00:00 CEST 2015 3.533 -0.020000000000000018 -0.5629045876723922
Mon May 04 00:00:00 CEST 2015 3.553 -0.0030000000000001137 -0.08436445444320384
Thu Apr 30 00:00:00 CEST 2015 3.556 -0.005999999999999783 -0.1684446939921287
Wed Apr 29 00:00:00 CEST 2015 3.562 -0.028000000000000025 -0.7799442896935886
Tue Apr 28 00:00:00 CEST 2015 3.59 -0.010000000000000231 -0.2777777777777857
Mon Apr 27 00:00:00 CEST 2015 3.6 +0.008000000000000007 +0.22271714922048602
Fri Apr 24 00:00:00 CEST 2015 3.592 +0.0 +0.0
Thu Apr 23 00:00:00 CEST 2015 3.592 -0.0030000000000001137 -0.08344923504867552
Wed Apr 22 00:00:00 CEST 2015 3.595 +0.0 +0.0
Tue Apr 21 00:00:00 CEST 2015 3.595 +0.0 +0.0
Mon Apr 20 00:00:00 CEST 2015 3.595 +0.0050000000000003375 +0.13927576601673763
Fri Apr 17 00:00:00 CEST 2015 3.59 -0.015000000000000124 -0.41608876560333385
Thu Apr 16 00:00:00 CEST 2015 3.605 -0.008000000000000007 -0.22142264046497928
Wed Apr 15 00:00:00 CEST 2015 3.613 +0.007000000000000117 +0.19412090959511374
Fri Apr 10 00:00:00 CEST 2015 3.606 +0.005999999999999783 +0.1666666666666714
Thu Apr 09 00:00:00 CEST 2015 3.6 +0.0040000000000000036 +0.11123470522802847
Wed Apr 08 00:00:00 CEST 2015 3.596 +0.004999999999999893 +0.13923698134223628
Tue Apr 07 00:00:00 CEST 2015 3.591 +0.01200000000000001 +0.3352891869237169
Thu Apr 02 00:00:00 CEST 2015 3.579 -0.004999999999999893 -0.1395089285714306
Wed Apr 01 00:00:00 CEST 2015 3.584 +0.0030000000000001137 +0.0837754817090115
Mon Mar 30 00:00:00 CEST 2015 3.581 +0.007000000000000117 +0.1958589815332914
Fri Mar 27 00:00:00 CET 2015 3.574 +9.999999999998899E-4 +0.02798768541840957
Thu Mar 26 00:00:00 CET 2015 3.573 -0.0030000000000001137 -0.08389261744966348
Wed Mar 25 00:00:00 CET 2015 3.576 -0.007000000000000117 -0.19536701088473762
Tue Mar 24 00:00:00 CET 2015 3.583 +0.0 +0.0
Mon Mar 23 00:00:00 CET 2015 3.583 +0.0030000000000001137 +0.08379888268157742
Tue Mar 17 00:00:00 CET 2015 3.58 -0.009999999999999787 -0.2785515320334184
Nájdených 2 613 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií