Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Amundi - Rentier Invest Línia 3 (Pioneer)

  • Správca fondov Rentier Invest je Generali Poisťovňa
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 8 - 15 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Poradca a administrátor Amundi Czech Republic Asset Management, a.s.
  • Skladba fondov a ich podiely v jednotlivých líniách môžu byť v priebehu času menené. Tieto činnosti vykonáva správca fondov spolu s administrátorom. Správca s administrátorom dodržiava cieľový podiel akciových, dlhopisových a peňažných fondov v jednotlivých líniách.
  • Spoločnosť Pioneer sa 3.7.2017 stala súčasťou skupiny Amundi. K 1.11.2017 sa Pioneer Asset Management, a. s. premenoval na na Amundi Czech Republic Asset Management, a. s.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.6890516890516905 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 3.6077130416752867 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 4.7808764940239 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 7.300837449001496 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.2717969709373564 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 14.66268930702157 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 4.649048065466199 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 42.032857711329655 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 7.253410387941006 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 4.379406109805606 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Tue Dec 10 00:00:00 CET 2013 3.8377 -0.013600000000000279 -0.3531275153844149
Mon Dec 09 00:00:00 CET 2013 3.8513 +0.005800000000000249 +0.15082564035886037
Fri Dec 06 00:00:00 CET 2013 3.8455 +0.01739999999999986 +0.4545335806274551
Thu Dec 05 00:00:00 CET 2013 3.8281 -0.026899999999999924 -0.697795071335932
Wed Dec 04 00:00:00 CET 2013 3.855 -0.0129999999999999 -0.33609100310238205
Tue Dec 03 00:00:00 CET 2013 3.868 -0.03100000000000014 -0.7950756604257663
Mon Dec 02 00:00:00 CET 2013 3.899 -0.0043999999999999595 -0.11272224214786775
Fri Nov 29 00:00:00 CET 2013 3.9034 +0.001100000000000101 +0.02818850421546415
Thu Nov 28 00:00:00 CET 2013 3.9023 +0.0044999999999997264 +0.11544974087946969
Wed Nov 27 00:00:00 CET 2013 3.8978 +0.008399999999999963 +0.2159716151591624
Thu Nov 21 00:00:00 CET 2013 3.8894 +0.006500000000000394 +0.1674006541502564
Wed Nov 20 00:00:00 CET 2013 3.8829 -0.006800000000000139 -0.17482068025812225
Mon Nov 18 00:00:00 CET 2013 3.8897 +0.028699999999999726 +0.7433307433307306
Fri Nov 15 00:00:00 CET 2013 3.861 +8.00000000000356E-4 +0.02072431480235082
Thu Nov 14 00:00:00 CET 2013 3.8602 +0.0 +0.0
Wed Nov 13 00:00:00 CET 2013 3.8602 -0.013000000000000345 -0.3356397810595979
Tue Nov 12 00:00:00 CET 2013 3.8732 +0.001000000000000334 +0.025825112339234124
Mon Nov 11 00:00:00 CET 2013 3.8722 +3.9999999999995595E-4 +0.010331112144214671
Fri Nov 08 00:00:00 CET 2013 3.8718 +0.0034999999999998366 +0.090479021792504
Thu Nov 07 00:00:00 CET 2013 3.8683 +0.007700000000000262 +0.1994508625602407
Wed Nov 06 00:00:00 CET 2013 3.8606 -0.007700000000000262 -0.19905384794355996
Tue Nov 05 00:00:00 CET 2013 3.8683 +0.008999999999999897 +0.2332029124452646
Mon Nov 04 00:00:00 CET 2013 3.8593 +0.02010000000000023 +0.5235465722025481
Thu Oct 31 00:00:00 CET 2013 3.8392 +0.008599999999999941 +0.22450790998797743
Wed Oct 30 00:00:00 CET 2013 3.8306 +0.0 +0.0
Tue Oct 29 00:00:00 CET 2013 3.8306 +1.0000000000021103E-4 +0.002610625244756193
Mon Oct 28 00:00:00 CET 2013 3.8305 +0.0259999999999998 +0.6834012353791508
Thu Oct 17 00:00:00 CEST 2013 3.8045 +0.013900000000000023 +0.3666965651875671
Wed Oct 16 00:00:00 CEST 2013 3.7906 +0.013599999999999834 +0.3600741329097019
Tue Oct 15 00:00:00 CEST 2013 3.777 +0.0043000000000001926 +0.11397672754260668
Mon Oct 14 00:00:00 CEST 2013 3.7727 +0.010499999999999954 +0.27909202062623706
Fri Oct 11 00:00:00 CEST 2013 3.7622 +0.038899999999999935 +1.0447721107619543
Thu Oct 10 00:00:00 CEST 2013 3.7233 -0.0021999999999997577 -0.05905247617768339
Wed Oct 09 00:00:00 CEST 2013 3.7255 -0.020300000000000207 -0.5419403064765902
Tue Oct 08 00:00:00 CEST 2013 3.7458 -0.007000000000000117 -0.18652739287998088
Mon Oct 07 00:00:00 CEST 2013 3.7528 +0.009500000000000064 +0.2537867656880337
Fri Oct 04 00:00:00 CEST 2013 3.7433 -0.0129999999999999 -0.3460852434576509
Thu Oct 03 00:00:00 CEST 2013 3.7563 -0.01949999999999985 -0.5164468457015658
Wed Oct 02 00:00:00 CEST 2013 3.7758 +0.023199999999999665 +0.6182380216383194
Tue Oct 01 00:00:00 CEST 2013 3.7526 -0.01609999999999978 -0.4272030143020089
Mon Sep 30 00:00:00 CEST 2013 3.7687 -0.007700000000000262 -0.20389789217244925
Fri Sep 27 00:00:00 CEST 2013 3.7764 +3.00000000000189E-4 +0.007944704854210727
Thu Sep 26 00:00:00 CEST 2013 3.7761 -3.9999999999995595E-4 -0.010591817820738925
Wed Sep 25 00:00:00 CEST 2013 3.7765 +0.005900000000000016 +0.15647377075266888
Tue Sep 24 00:00:00 CEST 2013 3.7706 -0.009399999999999853 -0.2486772486772395
Mon Sep 23 00:00:00 CEST 2013 3.78 -0.006000000000000227 -0.1584786053882823
Fri Sep 20 00:00:00 CEST 2013 3.786 +0.00550000000000006 +0.14548340166643925
Thu Sep 19 00:00:00 CEST 2013 3.7805 +0.011400000000000077 +0.30245947308375776
Wed Sep 18 00:00:00 CEST 2013 3.7691 -0.0047000000000001485 -0.12454290105465304
Tue Sep 17 00:00:00 CEST 2013 3.7738 +0.016599999999999948 +0.44181837538592106
Mon Sep 16 00:00:00 CEST 2013 3.7572 +0.007200000000000095 +0.19199999999999307
Fri Sep 13 00:00:00 CEST 2013 3.75 -0.0028000000000001357 -0.07461095715200372
Thu Sep 12 00:00:00 CEST 2013 3.7528 +0.006200000000000205 +0.1654833715902555
Wed Sep 11 00:00:00 CEST 2013 3.7466 +0.02729999999999988 +0.7340090877315504
Tue Sep 10 00:00:00 CEST 2013 3.7193 +0.0013000000000000789 +0.03496503496502612
Mon Sep 09 00:00:00 CEST 2013 3.718 +0.01089999999999991 +0.2940303741468995
Fri Sep 06 00:00:00 CEST 2013 3.7071 +0.01330000000000009 +0.36006280794845225
Thu Sep 05 00:00:00 CEST 2013 3.6938 +0.0051000000000001044 +0.13826009163121
Wed Sep 04 00:00:00 CEST 2013 3.6887 +0.0027999999999996916 +0.07596516454594848
Tue Sep 03 00:00:00 CEST 2013 3.6859 +0.029200000000000337 +0.7985341975004872
Mon Sep 02 00:00:00 CEST 2013 3.6567 -0.01650000000000018 -0.44919960797125214
Fri Aug 30 00:00:00 CEST 2013 3.6732 +0.014499999999999957 +0.39631563123514013
Wed Aug 28 00:00:00 CEST 2013 3.6587 -0.04459999999999997 -1.2043312721086608
Tue Aug 27 00:00:00 CEST 2013 3.7033 -0.0030000000000001137 -0.08094325877560493
Mon Aug 26 00:00:00 CEST 2013 3.7063 +0.007300000000000306 +0.19735063530686148
Fri Aug 23 00:00:00 CEST 2013 3.699 +0.021999999999999797 +0.5983138428066184
Thu Aug 22 00:00:00 CEST 2013 3.677 -0.014199999999999768 -0.38469874295621764
Wed Aug 21 00:00:00 CEST 2013 3.6912 -0.020000000000000018 -0.538909247682696
Tue Aug 20 00:00:00 CEST 2013 3.7112 -0.01770000000000005 -0.47467081444931125
Mon Aug 19 00:00:00 CEST 2013 3.7289 -0.03330000000000011 -0.8851204082717601
Fri Aug 16 00:00:00 CEST 2013 3.7622 +0.0 +0.0
Thu Aug 15 00:00:00 CEST 2013 3.7622 +0.006400000000000183 +0.170403109856764
Wed Aug 14 00:00:00 CEST 2013 3.7558 +0.00849999999999973 +0.22682998425531764
Tue Aug 13 00:00:00 CEST 2013 3.7473 +0.007600000000000051 +0.20322485760890174
Mon Aug 12 00:00:00 CEST 2013 3.7397 +0.010099999999999998 +0.27080652080651646
Fri Aug 09 00:00:00 CEST 2013 3.7296 +0.0011999999999998678 +0.032185387833919776
Thu Aug 08 00:00:00 CEST 2013 3.7284 +0.0 +0.0
Wed Aug 07 00:00:00 CEST 2013 3.7284 -0.015199999999999658 -0.4060262848594789
Tue Aug 06 00:00:00 CEST 2013 3.7436 +0.0029999999999996696 +0.08020103726673256
Mon Aug 05 00:00:00 CEST 2013 3.7406 +0.008100000000000218 +0.21701272605491795
Fri Aug 02 00:00:00 CEST 2013 3.7325 +0.03249999999999975 +0.8783783783783576
Thu Aug 01 00:00:00 CEST 2013 3.7 -0.0023999999999997357 -0.06482281763180708
Wed Jul 31 00:00:00 CEST 2013 3.7024 +0.005399999999999849 +0.14606437652149395
Tue Jul 30 00:00:00 CEST 2013 3.697 -0.00649999999999995 -0.1755096530309146
Mon Jul 29 00:00:00 CEST 2013 3.7035 -0.006800000000000139 -0.18327358973668595
Fri Jul 26 00:00:00 CEST 2013 3.7103 -0.010199999999999765 -0.27415669936836196
Thu Jul 25 00:00:00 CEST 2013 3.7205 +0.005199999999999871 +0.13996177966785694
Wed Jul 24 00:00:00 CEST 2013 3.7153 -0.00749999999999984 -0.2014612657139736
Tue Jul 23 00:00:00 CEST 2013 3.7228 +0.007600000000000051 +0.20456503014642635
Mon Jul 22 00:00:00 CEST 2013 3.7152 -0.0017000000000000348 -0.04573703893029801
Fri Jul 19 00:00:00 CEST 2013 3.7169 +0.019199999999999662 +0.5192416907807456
Thu Jul 18 00:00:00 CEST 2013 3.6977 +0.012500000000000178 +0.3391946163030468
Wed Jul 17 00:00:00 CEST 2013 3.6852 -0.010600000000000165 -0.28681205692949163
Tue Jul 16 00:00:00 CEST 2013 3.6958 +0.006400000000000183 +0.173469940911815
Mon Jul 15 00:00:00 CEST 2013 3.6894 +0.0032000000000000917 +0.08681026531387204
Fri Jul 12 00:00:00 CEST 2013 3.6862 +0.007800000000000029 +0.21204871683340798
Thu Jul 11 00:00:00 CEST 2013 3.6784 -0.0032000000000000917 -0.08691873098652536
Wed Jul 10 00:00:00 CEST 2013 3.6816 +0.024399999999999977 +0.6671770753581967
Tue Jul 09 00:00:00 CEST 2013 3.6572 +0.01949999999999985 +0.5360530005223012
Mon Jul 08 00:00:00 CEST 2013 3.6377 +0.03130000000000033 +0.8679015084294548
Nájdených 2 609 záznamov, zobrazujem 1 001 až 1 100.[<<] 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií