Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Euro dynamická stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe & Generali Investments CEE
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 4.629526434159836 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 5.999806236307936 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 10.12258160406767 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 20.592095877188378 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 4.295508558347172 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 23.313567390161303 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 7.20105482390776 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 25.190990679946324 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.583048415392144 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 17.48561365598549 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Sat May 28 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 27 00:00:00 CEST 2016 -0.12832049786712219
Thu May 26 00:00:00 CEST 2016 +0.6542595993149973
Wed May 25 00:00:00 CEST 2016 +1.1419079378461419
Tue May 24 00:00:00 CEST 2016 +0.05679374266587445
Mon May 23 00:00:00 CEST 2016 +0.14784021546616088
Sun May 22 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 21 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 20 00:00:00 CEST 2016 -0.5252275639425648
Thu May 19 00:00:00 CEST 2016 -0.13689154409092907
Wed May 18 00:00:00 CEST 2016 -0.19839953561655932
Tue May 17 00:00:00 CEST 2016 +0.5545132374400623
Mon May 16 00:00:00 CEST 2016 +0.03127932436659364
Sun May 15 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 14 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 13 00:00:00 CEST 2016 -0.0022937645054526
Thu May 12 00:00:00 CEST 2016 -0.3842870229388069
Wed May 11 00:00:00 CEST 2016 +0.19793531199266567
Tue May 10 00:00:00 CEST 2016 +0.2388825720038028
Mon May 09 00:00:00 CEST 2016 -0.08109167319847188
Sun May 08 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 07 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 06 00:00:00 CEST 2016 -1.0797212026229914
Thu May 05 00:00:00 CEST 2016 +0.004124391652197801
Wed May 04 00:00:00 CEST 2016 -0.7318396298836234
Tue May 03 00:00:00 CEST 2016 -0.33500837520938376
Mon May 02 00:00:00 CEST 2016 -0.4506901510289367
Sun May 01 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2016 +0.0030466688738073344
Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2016 -0.2795100876810892
Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2016 +0.10989924550716523
Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2016 -0.6594783393392731
Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2016 -0.38145575233666307
Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2016 -0.19466240492182862
Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2016 +0.19283055591783693
Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2016 +0.3594586974908367
Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2016 +0.13470131797576812
Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2016 -0.023990436081618327
Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2016 +0.2376453708662183
Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2016 +1.2750063954975843
Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2016 +0.13587123587490169
Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2016 +0.042029125158649094
Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2016 +0.4673647958342855
Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2016 -0.45049570932056326
Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2016 -0.2676924461241015
Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2016 -1.0678330959471367
Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2016 +0.22792346313885048
Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2016 -0.3546149447467428
Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2016 -0.1124207806886659
Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2016 +0.4649540622142325
Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2016 +0.6481751705643433
Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2016 -0.07443571609196908
Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sun Mar 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 26 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 25 00:00:00 CET 2016 +0.0
Thu Mar 24 00:00:00 CET 2016 -0.5619242101933111
Wed Mar 23 00:00:00 CET 2016 -0.11424149923739435
Tue Mar 22 00:00:00 CET 2016 -0.030171715535388444
Mon Mar 21 00:00:00 CET 2016 +0.580664739943245
Sun Mar 20 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 19 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 18 00:00:00 CET 2016 +0.7435905327629229
Thu Mar 17 00:00:00 CET 2016 +0.20581293023332137
Wed Mar 16 00:00:00 CET 2016 -0.5459743085347952
Tue Mar 15 00:00:00 CET 2016 +0.3970437281872563
Mon Mar 14 00:00:00 CET 2016 +1.1554691653375784
Sun Mar 13 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 12 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 11 00:00:00 CET 2016 -0.31156775511807666
Thu Mar 10 00:00:00 CET 2016 +0.42077514931901305
Wed Mar 09 00:00:00 CET 2016 -0.37900204412576954
Tue Mar 08 00:00:00 CET 2016 +0.19048449045398286
Mon Mar 07 00:00:00 CET 2016 +0.1015702891325958
Sun Mar 06 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 05 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 04 00:00:00 CET 2016 +0.5335310147530237
Thu Mar 03 00:00:00 CET 2016 +0.48154598292032347
Wed Mar 02 00:00:00 CET 2016 +0.7813573837744343
Tue Mar 01 00:00:00 CET 2016 +0.11792402897926024
Mon Feb 29 00:00:00 CET 2016 +0.4215964537423815
Sun Feb 28 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Feb 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Feb 26 00:00:00 CET 2016 +0.9139767643935386
Thu Feb 25 00:00:00 CET 2016 -0.7078978650158376
Wed Feb 24 00:00:00 CET 2016 -0.48209424794146116
Tue Feb 23 00:00:00 CET 2016 +1.0289405596203096
Mon Feb 22 00:00:00 CET 2016 -0.170840754607255
Sun Feb 21 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Feb 20 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Feb 19 00:00:00 CET 2016 +0.2800285603401562
Nájdených 5 016 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií