Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Euro dynamická stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe & Generali Investments CEE
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 5.901787455473073 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 5.679548066120166 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 9.547103922817413 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 20.178183105889502 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 4.2385543902400125 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 23.256613222054145 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 7.1981700308893615 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 25.508184212918607 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.641033992693622 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 17.48561365598549 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2016 -0.39572591792872913
Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2016 -0.16560327338440572
Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2016 +0.0739919354838463
Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2016 +0.1918998081001746
Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2016 +0.03475604088281159
Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2016 -0.23928315845705583
Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2016 -0.020960600118101524
Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2016 +0.014513290747572682
Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2016 -0.05520064629077126
Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2016 -0.40930075780832453
Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2016 -0.12684252290380016
Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2016 -0.34586322028211214
Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2016 -0.5589853670935554
Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2016 -0.0706423492946584
Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2016 +0.013892279266556784
Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2016 +0.3197477059196956
Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2016 -0.04616887859373264
Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2016 +0.2541752372667787
Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2016 +0.4851556407362523
Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2016 +0.417728603236327
Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2016 +0.8734183127450734
Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2016 -0.2083244673844291
Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2016 -0.008915816455768777
Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2016 +2.026326027646519E-4
Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2016 -0.10303372583311443
Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2016 -0.26568200125572616
Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2016 +0.033726336027399384
Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2016 -0.18424596231223234
Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2016 +0.4356945602967244
Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2016 +0.08368607791923921
Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2016 -0.19798175898401382
Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2016 +0.1792931595101237
Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2016 +0.04965947786608638
Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2016 -0.2648230133220295
Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2016 +0.09793883274720372
Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2016 +0.4071664546854379
Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2016 -0.07390172694526598
Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2016 +0.4671029013413346
Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2016 +0.7575477320837791
Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2016 +0.5829457364340982
Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2016 +0.45018293873108917
Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2016 -0.3375323097681502
Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2016 -0.34009676980255676
Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2016 -0.23867232347505762
Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2016 +0.16652446137169363
Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2016 +0.40786933282012683
Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2016 +0.7396366441176241
Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2016 +1.1639138210284727
Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2016 -0.4712218814871676
Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2016 -2.4572962370731943
Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2016 +0.6659219443024824
Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2016 +0.06393308062580161
Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2016 +0.3736464373174613
Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2016 +1.184486680546783
Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2016 +0.4530066130969743
Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2016 -0.6068958594310345
Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2016 +0.3485761054332386
Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2016 -0.5248171281605778
Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2016 -0.8096344428016948
Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2016 -0.9944955256926704
Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2016 -0.609037968596553
Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2016 +0.20724478774253896
Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2016 +0.6941032067321515
Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2016 +0.30273346875226537
Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2016 +0.2020924211209234
Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2016 +0.09141769821819423
Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2016 -0.5618774769809249
Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2016 -0.4498140959494208
Tue May 31 00:00:00 CEST 2016 +0.005323527123394456
Mon May 30 00:00:00 CEST 2016 +0.2428086163192944
Sun May 29 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 28 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Nájdených 5 015 záznamov, zobrazujem 501 až 600.[<<] 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií