Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Euro dynamická stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe & Generali Investments CEE
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 5.010887910977058 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 6.68824387684519 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 9.348157786993028 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 20.7421545932299 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 4.353460550767818 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 23.19385062283952 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 7.173259318917968 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 25.24894267236697 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.595270528066808 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 17.48561365598549 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Thu Dec 15 00:00:00 CET 2016 +0.14185233211519233
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 +0.6860371267150924
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 -0.25434046104878405
Mon Dec 12 00:00:00 CET 2016 +0.024275772778750593
Sun Dec 11 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 10 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 +0.7173966195491914
Thu Dec 08 00:00:00 CET 2016 +0.7332696578141764
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 +1.0245943092029393
Tue Dec 06 00:00:00 CET 2016 +0.4604979718579898
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 -0.07351179234747462
Sun Dec 04 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 03 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 -0.5376691577458956
Thu Dec 01 00:00:00 CET 2016 +0.0731700415169172
Wed Nov 30 00:00:00 CET 2016 -0.09995295143902183
Tue Nov 29 00:00:00 CET 2016 -0.23026898963688325
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 -0.1368055108478643
Sun Nov 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 26 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 25 00:00:00 CET 2016 -0.03258128225448331
Thu Nov 24 00:00:00 CET 2016 -0.009049537166433197
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 +0.5479695806111806
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 +0.4594843293905342
Mon Nov 21 00:00:00 CET 2016 +0.05243550737449709
Sun Nov 20 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 19 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 -0.10922283285050582
Thu Nov 17 00:00:00 CET 2016 -0.14474391072097603
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 +0.28339611824573296
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 -0.27107139091859267
Mon Nov 14 00:00:00 CET 2016 -0.5576680363068931
Sun Nov 13 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 12 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 11 00:00:00 CET 2016 -0.07454206993254786
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 +0.1507212222341252
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 +0.3362647685218718
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 +0.8384216360552159
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 -0.5645210401315381
Sun Nov 06 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 05 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 +0.15817766319949556
Thu Nov 03 00:00:00 CET 2016 -1.0174921715891116
Wed Nov 02 00:00:00 CET 2016 -0.5979231721734521
Tue Nov 01 00:00:00 CET 2016 -0.06397223604957958
Mon Oct 31 00:00:00 CET 2016 +0.05320521411098866
Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2016 -0.16275066597971488
Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2016 -0.44552063887778104
Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2016 -0.047293067988746884
Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2016 +0.5378051874626664
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 +0.09258333499965943
Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2016 +0.1363611789134893
Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2016 +0.5421609128757723
Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2016 +0.5198857829754786
Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2016 -0.1882527838991166
Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2016 +0.1894188524374556
Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2016 -0.4875504466695446
Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2016 -0.1265102284223616
Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2016 -0.12755409498863912
Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2016 +0.30141115221265125
Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2016 -0.16875481474181697
Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2016 +0.10893421662001401
Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2016 -0.01952782916974627
Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2016 +0.4351210635394267
Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2016 +0.19265675899065116
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 -0.25742678289265086
Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 -0.049076929601852726
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 +0.18980054754828757
Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2016 +0.25459074790849456
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 -0.9317019839866276
Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2016 -0.4794182178922739
Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 +0.6984711377144208
Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2016 +0.508704453441311
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 +0.14941319336743675
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 +0.5612525738517178
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 -0.06621369706724067
Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 +0.2950605957199741
Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2016 +0.14815815268885046
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 -0.49784977764744553
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 -0.479857339709838
Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2016 -1.1036359664680475
Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2016 -0.43279936786152007
Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2016 +0.2699041830146456
Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2016 +0.13663911845729615
Nájdených 5 017 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií