Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Euro rastová stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe & Generali Investments CEE
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 5.286956963998368 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 7.685260101304903 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 11.96569939619505 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 18.290789795857787 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 5.267839506930971 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 19.873388330035514 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 6.210934633435428 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 24.246176549332432 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.43009192807462 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 13.634661572669128 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2016 -0.4498140959494066
Tue May 31 00:00:00 CEST 2016 +0.005323527123366034
Mon May 30 00:00:00 CEST 2016 +0.2428086163192944
Sun May 29 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 28 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 27 00:00:00 CEST 2016 -0.12832049786712219
Thu May 26 00:00:00 CEST 2016 +0.6542595993149973
Wed May 25 00:00:00 CEST 2016 +1.1419079378461419
Tue May 24 00:00:00 CEST 2016 +0.05679374266587445
Mon May 23 00:00:00 CEST 2016 +0.14784021546614667
Sun May 22 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 21 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 20 00:00:00 CEST 2016 -0.5252275639425505
Thu May 19 00:00:00 CEST 2016 -0.13689154409091486
Wed May 18 00:00:00 CEST 2016 -0.19839953561655932
Tue May 17 00:00:00 CEST 2016 +0.5545132374400623
Mon May 16 00:00:00 CEST 2016 +0.03127932436659364
Sun May 15 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 14 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 13 00:00:00 CEST 2016 -0.0022937645054526
Thu May 12 00:00:00 CEST 2016 -0.3842870229388211
Wed May 11 00:00:00 CEST 2016 +0.19793531199267989
Tue May 10 00:00:00 CEST 2016 +0.2388825720038028
Mon May 09 00:00:00 CEST 2016 -0.08109167319845767
Sun May 08 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 07 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 06 00:00:00 CEST 2016 -1.0797212026230056
Thu May 05 00:00:00 CEST 2016 +0.0041243916522262225
Wed May 04 00:00:00 CEST 2016 -0.7318396298836376
Tue May 03 00:00:00 CEST 2016 -0.33500837520938376
Mon May 02 00:00:00 CEST 2016 -0.4506901510289225
Sun May 01 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2016 +0.0030466688738073344
Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2016 -0.2795100876811034
Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2016 +0.10989924550719365
Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2016 -0.6594783393392589
Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2016 -0.3814557523366915
Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2016 -0.1946624049218144
Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2016 +0.19283055591783693
Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2016 +0.3594586974908367
Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2016 +0.1347013179757539
Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2016 -0.023990436081618327
Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2016 +0.2376453708662183
Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2016 +1.2750063954975843
Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2016 +0.1358712358749301
Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2016 +0.042029125158649094
Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2016 +0.46736479583427126
Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2016 -0.45049570932053484
Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2016 -0.2676924461241015
Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2016 -1.067833095947151
Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2016 +0.22792346313885048
Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2016 -0.35461494474675703
Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2016 -0.1124207806886659
Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2016 +0.4649540622142325
Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2016 +0.6481751705643717
Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2016 -0.0744357160919833
Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sun Mar 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 26 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 25 00:00:00 CET 2016 +0.0
Thu Mar 24 00:00:00 CET 2016 -0.5619242101933253
Wed Mar 23 00:00:00 CET 2016 -0.11424149923735172
Tue Mar 22 00:00:00 CET 2016 -0.030171715535402654
Mon Mar 21 00:00:00 CET 2016 +0.580664739943245
Sun Mar 20 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 19 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 18 00:00:00 CET 2016 +0.7435905327629229
Thu Mar 17 00:00:00 CET 2016 +0.20581293023333558
Wed Mar 16 00:00:00 CET 2016 -0.5459743085347952
Tue Mar 15 00:00:00 CET 2016 +0.3970437281872279
Mon Mar 14 00:00:00 CET 2016 +1.1554691653375784
Sun Mar 13 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 12 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 11 00:00:00 CET 2016 -0.31156775511807666
Thu Mar 10 00:00:00 CET 2016 +0.4207751493190415
Wed Mar 09 00:00:00 CET 2016 -0.37900204412578375
Tue Mar 08 00:00:00 CET 2016 +0.19048449045399707
Mon Mar 07 00:00:00 CET 2016 +0.1015702891325958
Sun Mar 06 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 05 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 04 00:00:00 CET 2016 +0.5335310147530237
Thu Mar 03 00:00:00 CET 2016 +0.48154598292032347
Wed Mar 02 00:00:00 CET 2016 +0.7813573837744059
Tue Mar 01 00:00:00 CET 2016 +0.11792402897926024
Mon Feb 29 00:00:00 CET 2016 +0.4215964537423815
Sun Feb 28 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Feb 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Feb 26 00:00:00 CET 2016 +0.9139767643935528
Thu Feb 25 00:00:00 CET 2016 -0.707897865015866
Wed Feb 24 00:00:00 CET 2016 -0.48209424794144695
Tue Feb 23 00:00:00 CET 2016 +1.0289405596203096
Nájdených 5 020 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií