Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

PG rastová investičná stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe, Generali Investments CEE a BNP Paribas Asset Management
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 2.1904679144994166 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 3.1934094221367726 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 6.308875902027178 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 10.051035943258114 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 3.332040486007992 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 22.533993619073467 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 6.995429797140873 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 24.192195198537792 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.4235034567297715 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 9.02425525019983 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2016 -0.8008213552361525
Tue May 31 00:00:00 CEST 2016 -0.12305168170631475
Mon May 30 00:00:00 CEST 2016 -0.03690188199597344
Sun May 29 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 28 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 27 00:00:00 CEST 2016 +0.6188374107842805
Thu May 26 00:00:00 CEST 2016 -0.05360382648855477
Wed May 25 00:00:00 CEST 2016 +0.9238451935081287
Tue May 24 00:00:00 CEST 2016 +1.1065763453528064
Mon May 23 00:00:00 CEST 2016 -0.43150397989109024
Sun May 22 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 21 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 20 00:00:00 CEST 2016 +0.008379420144137839
Thu May 19 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Wed May 18 00:00:00 CEST 2016 +0.09645628014258989
Tue May 17 00:00:00 CEST 2016 +0.2691224086455577
Mon May 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sun May 15 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 14 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 13 00:00:00 CEST 2016 +0.19380661470403027
Thu May 12 00:00:00 CEST 2016 -0.07577990148612912
Wed May 11 00:00:00 CEST 2016 -0.35239333808785034
Tue May 10 00:00:00 CEST 2016 +0.29452602347792833
Mon May 09 00:00:00 CEST 2016 +0.09686657681942279
Sun May 08 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 07 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 06 00:00:00 CEST 2016 +0.12228547332911432
Thu May 05 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Wed May 04 00:00:00 CEST 2016 -0.39899202015959645
Tue May 03 00:00:00 CEST 2016 -0.7958001749927206
Mon May 02 00:00:00 CEST 2016 -0.1912920530627389
Sun May 01 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2016 -0.9800288243772144
Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2016 +2.8421709430404007E-14
Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2016 -0.536533420707741
Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2016 -0.1553938006052249
Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2016 -0.37480648578180364
Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2016 +0.09378950373117334
Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2016 +0.1265719418585718
Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2016 +0.3811631624246843
Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2016 +0.6434847172379676
Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2016 -0.0206202573408234
Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2016 -0.2960526315789451
Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2016 +0.7039337474120231
Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2016 +2.1098473637478463
Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2016 +1.0208440116179673
Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2016 +0.11973999315770811
Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2016 +0.6976143312376024
Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2016 -0.3390412428651075
Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2016 +0.5003234850118616
Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2016 -1.3949729936630746
Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2016 -0.830873049346252
Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2016 -0.046372412630162785
Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2016 -0.21453811206461637
Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2016 +0.4351683636824504
Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2016 +0.2626339645020579
Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sun Mar 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 26 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 25 00:00:00 CET 2016 +0.0
Thu Mar 24 00:00:00 CET 2016 -0.7775722932078111
Wed Mar 23 00:00:00 CET 2016 -0.5766819891349684
Tue Mar 22 00:00:00 CET 2016 +0.22616853744345633
Mon Mar 21 00:00:00 CET 2016 -0.05860192549182841
Sun Mar 20 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 19 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 18 00:00:00 CET 2016 +0.5683014102294379
Thu Mar 17 00:00:00 CET 2016 +0.29978044249281766
Wed Mar 16 00:00:00 CET 2016 +0.18612521150591022
Tue Mar 15 00:00:00 CET 2016 -1.009170470248307
Mon Mar 14 00:00:00 CET 2016 +0.3740753194351214
Sun Mar 13 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 12 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 11 00:00:00 CET 2016 +1.061931866451431
Thu Mar 10 00:00:00 CET 2016 -0.8423890152472353
Wed Mar 09 00:00:00 CET 2016 +0.8795411089866292
Tue Mar 08 00:00:00 CET 2016 -1.0968229954614372
Mon Mar 07 00:00:00 CET 2016 +0.2485571049416535
Sun Mar 06 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 05 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 04 00:00:00 CET 2016 +0.21108624984169921
Thu Mar 03 00:00:00 CET 2016 +0.1861015945522837
Wed Mar 02 00:00:00 CET 2016 +1.120567982549943
Tue Mar 01 00:00:00 CET 2016 +1.2076876460912445
Mon Feb 29 00:00:00 CET 2016 +0.5790413165571096
Sun Feb 28 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Feb 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Feb 26 00:00:00 CET 2016 +0.8739569609134747
Thu Feb 25 00:00:00 CET 2016 +0.7566706491437714
Wed Feb 24 00:00:00 CET 2016 -1.1157784195326883
Tue Feb 23 00:00:00 CET 2016 -0.9105098855358875
Nájdených 2 175 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií