Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

PG konzervatívna investičná stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe, Generali Investments CEE a BNP Paribas Asset Management
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Tue Jan 23 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.6480753640721213 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 3.3630768935524857 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 5.280391890670977 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 8.769606391273355 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.3340240883733765 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 15.84668916910983 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 5.016059647848015 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 31.746612502753013 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 5.662693166238908 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 6.014380286332366 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Fri Aug 07 00:00:00 CEST 2015 +0.08335739619825233
Thu Aug 06 00:00:00 CEST 2015 -0.5849631960655728
Wed Aug 05 00:00:00 CEST 2015 -0.029239607756082364
Tue Aug 04 00:00:00 CEST 2015 +0.1084122484158172
Mon Aug 03 00:00:00 CEST 2015 +0.2113073897833715
Sun Aug 02 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Aug 01 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 31 00:00:00 CEST 2015 +0.3149623461970066
Thu Jul 30 00:00:00 CEST 2015 -0.047385362824826416
Wed Jul 29 00:00:00 CEST 2015 +0.04468202202497196
Tue Jul 28 00:00:00 CEST 2015 +0.08726051080122943
Mon Jul 27 00:00:00 CEST 2015 +0.2131508616213722
Sun Jul 26 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jul 25 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 24 00:00:00 CEST 2015 +0.15874840567333592
Thu Jul 23 00:00:00 CEST 2015 +0.013139525334636915
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 -0.25665529010238686
Tue Jul 21 00:00:00 CEST 2015 +0.2134238104358701
Mon Jul 20 00:00:00 CEST 2015 +0.4170879676441075
Sun Jul 19 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jul 18 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 17 00:00:00 CEST 2015 +0.052231953859944724
Thu Jul 16 00:00:00 CEST 2015 +0.5784278485912324
Wed Jul 15 00:00:00 CEST 2015 +0.15507740023814165
Tue Jul 14 00:00:00 CEST 2015 +0.06317854589588023
Mon Jul 13 00:00:00 CEST 2015 -0.1383577488640526
Sun Jul 12 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jul 11 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 10 00:00:00 CEST 2015 -0.008300775845853536
Thu Jul 09 00:00:00 CEST 2015 +0.31141580393570223
Wed Jul 08 00:00:00 CEST 2015 +0.3112714799594585
Tue Jul 07 00:00:00 CEST 2015 -0.33630793819925486
Mon Jul 06 00:00:00 CEST 2015 +0.3234768471864271
Sun Jul 05 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jul 04 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 03 00:00:00 CEST 2015 -0.3285183931455151
Thu Jul 02 00:00:00 CEST 2015 +0.0771947751910318
Wed Jul 01 00:00:00 CEST 2015 +0.1390325558632668
Tue Jun 30 00:00:00 CEST 2015 -0.7062669457129687
Mon Jun 29 00:00:00 CEST 2015 -0.2874211931833628
Sun Jun 28 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jun 27 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jun 26 00:00:00 CEST 2015 -0.04237941131144396
Thu Jun 25 00:00:00 CEST 2015 -0.08578593110729571
Wed Jun 24 00:00:00 CEST 2015 +0.7786392378756659
Tue Jun 23 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Mon Jun 22 00:00:00 CEST 2015 +0.2968167240104691
Sun Jun 21 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jun 20 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jun 19 00:00:00 CEST 2015 +0.1603375997238743
Thu Jun 18 00:00:00 CEST 2015 +0.3121823725860082
Wed Jun 17 00:00:00 CEST 2015 -0.03851929593426462
Tue Jun 16 00:00:00 CEST 2015 -0.5689513532716006
Mon Jun 15 00:00:00 CEST 2015 -0.42558836209281026
Sun Jun 14 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jun 13 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jun 12 00:00:00 CEST 2015 +0.3193789853063578
Thu Jun 11 00:00:00 CEST 2015 -0.09251206257582112
Wed Jun 10 00:00:00 CEST 2015 +0.028260170890902714
Tue Jun 09 00:00:00 CEST 2015 -0.17976558567627876
Mon Jun 08 00:00:00 CEST 2015 -0.44603278616307307
Sun Jun 07 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jun 06 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jun 05 00:00:00 CEST 2015 -0.12978656709032066
Thu Jun 04 00:00:00 CEST 2015 -0.29171624563385024
Wed Jun 03 00:00:00 CEST 2015 -0.5968473378973584
Tue Jun 02 00:00:00 CEST 2015 -0.4903237004252219
Mon Jun 01 00:00:00 CEST 2015 -0.008677542519947679
Sun May 31 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 30 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 29 00:00:00 CEST 2015 +0.02115598470257396
Thu May 28 00:00:00 CEST 2015 +0.1238343010151084
Wed May 27 00:00:00 CEST 2015 -0.15780226454381818
Tue May 26 00:00:00 CEST 2015 -0.12294527039836112
Mon May 25 00:00:00 CEST 2015 -0.010831009179284479
Sun May 24 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 23 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 22 00:00:00 CEST 2015 -0.048715797450526566
Thu May 21 00:00:00 CEST 2015 -0.13567860926723085
Wed May 20 00:00:00 CEST 2015 +0.4212354793181987
Tue May 19 00:00:00 CEST 2015 -0.324100877074315
Mon May 18 00:00:00 CEST 2015 +0.47295717834833795
Sun May 17 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 16 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 15 00:00:00 CEST 2015 -0.15902997145057896
Thu May 14 00:00:00 CEST 2015 +0.09779313492191477
Wed May 13 00:00:00 CEST 2015 -0.483358204113415
Tue May 12 00:00:00 CEST 2015 -0.4735358057642429
Mon May 11 00:00:00 CEST 2015 +0.561150222674371
Sun May 10 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 09 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 08 00:00:00 CEST 2015 +0.4342391304347615
Thu May 07 00:00:00 CEST 2015 -1.0486689970422134
Wed May 06 00:00:00 CEST 2015 -0.9207259241892984
Tue May 05 00:00:00 CEST 2015 -0.3102059895252012
Mon May 04 00:00:00 CEST 2015 -0.19456181181047327
Sun May 03 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 02 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 01 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Thu Apr 30 00:00:00 CEST 2015 -0.6760990558835118
Nájdených 4 199 záznamov, zobrazujem 901 až 1 000.[<<] 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií