Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

VUB aktívna investičná stratégia

  • Správca fondov VÚB Asset Management
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.568695319363921 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 0.8750376179031072 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.0211657814197093 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 2.7281606943974968 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.7161097482880185 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 5.987945850567078 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 1.9466468581304852 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov N/A
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. N/A
Výkonnosť stratégie za rok 2017 2.2634029971069225 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2016 +0.0765550982975185
Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2016 -0.011268262356253445
Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2016 +0.19894957737815844
Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2016 +0.09079714437135067
Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2016 -0.10316060744081312
Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0510223953261999
Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0752269476179066
Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2016 -0.01558864678855798
Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2016 -0.08955444715701333
Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2016 +0.015187625589959453
Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2016 -0.03347944906840894
Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2016 -0.20900346526190106
Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2016 +0.06297376093291973
Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2016 +0.11558534050976732
Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2016 -0.06922541428299667
Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2016 +0.11330010901728826
Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2016 +0.14856175840974117
Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2016 +0.22236117081557438
Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2016 +0.32816708684076445
Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2016 +0.05452819382225016
Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2016 -0.3292200378485717
Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2016 -0.04650708353689481
Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2016 -0.1607572760225935
Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2016 +0.04996896458840183
Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2016 -0.08191317983062163
Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2016 +7.801316081952336E-4
Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2016 +0.05034382097895218
Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2016 -0.015217908747175102
Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2016 +0.1078120788590411
Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2016 +0.06684126177540861
Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2016 +0.048884456698147005
Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2016 -0.03049459893736639
Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2016 +0.10371089316603843
Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2016 +0.03327682797444709
Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2016 +0.08345740929394196
Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2016 +0.2687242669013443
Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2016 +0.32398685133654226
Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2016 +0.08718189456908476
Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2016 -0.23456347972562241
Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2016 +0.01653237393080076
Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2016 +0.3115400105821067
Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2016 +0.1930608853898832
Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2016 +0.564549176251532
Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2016 +0.38099497997181686
Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2016 -0.13679508654385586
Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2016 -0.5102648139477708
Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2016 +0.03373805771988714
Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2016 +0.046063734736407014
Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2016 +0.10534266179043072
Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2016 +0.388688913187508
Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2016 +0.01716272256659579
Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2016 -0.08374775177168203
Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2016 +0.11458641093003052
Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2016 -0.27711198350067434
Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2016 -0.3364945835482729
Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2016 -0.2588417819713129
Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2016 +0.022564695356820152
Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2016 +0.056245420157253534
Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2016 +0.22747844314230292
Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2016 +0.0623671718275034
Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2016 -0.09366157216503268
Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2016 +0.11164527792126933
Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2016 -0.15471278959060442
Tue May 31 00:00:00 CEST 2016 -0.030140072018909336
Mon May 30 00:00:00 CEST 2016 +0.02419722723576001
Sun May 29 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Nájdených 1 260 záznamov, zobrazujem 501 až 600.[<<] 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií