Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

VUB aktívna investičná stratégia

  • Správca fondov VÚB Asset Management
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.6432699255646046 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.1194200511500885 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 1.893080577785744 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 2.940130339569258 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.8166353185604214 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 6.154779809884814 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 1.999818261102937 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov N/A
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. N/A
Výkonnosť stratégie za rok 2017 2.2634029971069225 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Mon Aug 03 00:00:00 CEST 2015 +0.04088436015979369
Sun Aug 02 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Aug 01 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 31 00:00:00 CEST 2015 -0.07542189120393061
Thu Jul 30 00:00:00 CEST 2015 +0.27968391778078683
Wed Jul 29 00:00:00 CEST 2015 +0.19734920547209356
Tue Jul 28 00:00:00 CEST 2015 +0.2108177593197098
Mon Jul 27 00:00:00 CEST 2015 -0.5350433739205869
Sun Jul 26 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jul 25 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 24 00:00:00 CEST 2015 -0.19514531847559624
Thu Jul 23 00:00:00 CEST 2015 -0.17794431205315675
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 -0.054842601733042784
Tue Jul 21 00:00:00 CEST 2015 -0.28787600629655685
Mon Jul 20 00:00:00 CEST 2015 +0.04415787416958494
Sun Jul 19 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jul 18 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 17 00:00:00 CEST 2015 +0.1553797802765473
Thu Jul 16 00:00:00 CEST 2015 +0.31251594969907615
Wed Jul 15 00:00:00 CEST 2015 +0.1651677042082298
Tue Jul 14 00:00:00 CEST 2015 +0.10589800722786435
Mon Jul 13 00:00:00 CEST 2015 +0.5148050981928378
Sun Jul 12 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jul 11 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 10 00:00:00 CEST 2015 +0.17719110476868138
Thu Jul 09 00:00:00 CEST 2015 +0.2710781118336456
Wed Jul 08 00:00:00 CEST 2015 -0.2584839835077588
Tue Jul 07 00:00:00 CEST 2015 -0.10297029702971372
Mon Jul 06 00:00:00 CEST 2015 -0.22562838096817472
Sun Jul 05 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jul 04 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 03 00:00:00 CEST 2015 -0.0635780628040834
Thu Jul 02 00:00:00 CEST 2015 -0.03434404841324579
Wed Jul 01 00:00:00 CEST 2015 +0.291786429753472
Tue Jun 30 00:00:00 CEST 2015 +0.0447579702854739
Mon Jun 29 00:00:00 CEST 2015 -0.6579025029412833
Sun Jun 28 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jun 27 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jun 26 00:00:00 CEST 2015 +0.006296114117049001
Thu Jun 25 00:00:00 CEST 2015 -0.08374682509099785
Wed Jun 24 00:00:00 CEST 2015 +0.1283403933672389
Tue Jun 23 00:00:00 CEST 2015 +0.4448627252488393
Mon Jun 22 00:00:00 CEST 2015 +0.23385137357954022
Sun Jun 21 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jun 20 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jun 19 00:00:00 CEST 2015 +0.09958499638955232
Thu Jun 18 00:00:00 CEST 2015 -0.08126826058172298
Wed Jun 17 00:00:00 CEST 2015 -0.03804285368956073
Tue Jun 16 00:00:00 CEST 2015 -0.022582843378060602
Mon Jun 15 00:00:00 CEST 2015 -0.3584512379990059
Sun Jun 14 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jun 13 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jun 12 00:00:00 CEST 2015 -0.19070434522215862
Thu Jun 11 00:00:00 CEST 2015 +0.25122452204141155
Wed Jun 10 00:00:00 CEST 2015 +0.011851617745818999
Tue Jun 09 00:00:00 CEST 2015 -0.20540033352914122
Mon Jun 08 00:00:00 CEST 2015 -0.3085255231177797
Sun Jun 07 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jun 06 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jun 05 00:00:00 CEST 2015 -0.25012349357442076
Thu Jun 04 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Wed Jun 03 00:00:00 CEST 2015 -0.35004102043207297
Tue Jun 02 00:00:00 CEST 2015 -0.5713930570499599
Mon Jun 01 00:00:00 CEST 2015 -0.041157536294349484
Sun May 31 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 30 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 29 00:00:00 CEST 2015 -0.1968572591114537
Thu May 28 00:00:00 CEST 2015 -0.14008366322647703
Wed May 27 00:00:00 CEST 2015 +0.11467490053117047
Tue May 26 00:00:00 CEST 2015 +0.021312377453824638
Mon May 25 00:00:00 CEST 2015 +0.012013874086846954
Sun May 24 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 23 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 22 00:00:00 CEST 2015 +0.04769068519495079
Thu May 21 00:00:00 CEST 2015 +0.05702868892210233
Wed May 20 00:00:00 CEST 2015 +0.04463419367357346
Tue May 19 00:00:00 CEST 2015 +0.4260261852141838
Mon May 18 00:00:00 CEST 2015 +0.13738998067952934
Sun May 17 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 16 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 15 00:00:00 CEST 2015 +0.07460529502294833
Thu May 14 00:00:00 CEST 2015 +0.012500878968040752
Wed May 13 00:00:00 CEST 2015 -0.08547976003217173
Tue May 12 00:00:00 CEST 2015 -0.4228707795513884
Mon May 11 00:00:00 CEST 2015 +0.5699074779834916
Sun May 10 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 09 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 08 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Thu May 07 00:00:00 CEST 2015 +0.10604163405854194
Wed May 06 00:00:00 CEST 2015 -0.9553337854859052
Tue May 05 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Mon May 04 00:00:00 CEST 2015 +0.07407867077266417
Sun May 03 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 02 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 01 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Thu Apr 30 00:00:00 CEST 2015 -0.2865706274775164
Wed Apr 29 00:00:00 CEST 2015 -0.6798670994257634
Tue Apr 28 00:00:00 CEST 2015 -0.26165775319122986
Mon Apr 27 00:00:00 CEST 2015 +0.07667888416887081
Sun Apr 26 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Nájdených 1 261 záznamov, zobrazujem 901 až 1 000.[<<] 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií