Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

VUB vyvážená investičná stratégia

  • Správca fondov VÚB Asset Management
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR
  • Fond VUB AM Eurový fond sa ku dňu 16.3.2017 zlúčil do fondu VUB AM Konzervatívne portfólio.
  • Zloženie stratégie do 15.3.2017: VUB AM Eurový fond 30%, VUB AM Konzervatívne portfólio 30%, VUB AM Dynamické portfólio 30%, VUB AM Vyvážený rastový fond 10%.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.805689914477381 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.1441362895396212 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.13909504404155 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 3.2468112557349604 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.8525233319266468 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 5.635711283507727 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 1.8342026657754085 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 9.992544837253824 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 1.9167442072779872 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 2.5607982950109687 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Sun Aug 02 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Aug 01 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 31 00:00:00 CEST 2015 +0.08417767018329414
Thu Jul 30 00:00:00 CEST 2015 +0.15446153846154687
Wed Jul 29 00:00:00 CEST 2015 +0.3551026709896661
Tue Jul 28 00:00:00 CEST 2015 +0.2898604582024973
Mon Jul 27 00:00:00 CEST 2015 -0.716385236929824
Sun Jul 26 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jul 25 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 24 00:00:00 CEST 2015 -0.3266832153473729
Thu Jul 23 00:00:00 CEST 2015 -0.38525881332958534
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 -0.30009922144645884
Tue Jul 21 00:00:00 CEST 2015 -0.01764977968205983
Mon Jul 20 00:00:00 CEST 2015 -0.12764560716759377
Sun Jul 19 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jul 18 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 17 00:00:00 CEST 2015 -0.04678149397004461
Thu Jul 16 00:00:00 CEST 2015 +0.5399759331993437
Wed Jul 15 00:00:00 CEST 2015 +0.02993975388301351
Tue Jul 14 00:00:00 CEST 2015 +0.0507400094144117
Mon Jul 13 00:00:00 CEST 2015 +0.5662186919794863
Sun Jul 12 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jul 11 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 10 00:00:00 CEST 2015 +0.16626844348107284
Thu Jul 09 00:00:00 CEST 2015 +0.3299269712209849
Wed Jul 08 00:00:00 CEST 2015 -0.5389262033662874
Tue Jul 07 00:00:00 CEST 2015 -0.13562276007658625
Mon Jul 06 00:00:00 CEST 2015 -0.1770388566598058
Sun Jul 05 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jul 04 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 03 00:00:00 CEST 2015 -0.1797780291680482
Thu Jul 02 00:00:00 CEST 2015 +0.06914613699500194
Wed Jul 01 00:00:00 CEST 2015 +0.2330687798236113
Tue Jun 30 00:00:00 CEST 2015 +0.15110936386643914
Mon Jun 29 00:00:00 CEST 2015 -0.5947365207302937
Sun Jun 28 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jun 27 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jun 26 00:00:00 CEST 2015 -0.16885404792529357
Thu Jun 25 00:00:00 CEST 2015 +0.03719829741561398
Wed Jun 24 00:00:00 CEST 2015 -0.3045833409327088
Tue Jun 23 00:00:00 CEST 2015 +0.5434051761024108
Mon Jun 22 00:00:00 CEST 2015 +0.22299275886150838
Sun Jun 21 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jun 20 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jun 19 00:00:00 CEST 2015 +0.10855099750395425
Thu Jun 18 00:00:00 CEST 2015 +0.02024241829421669
Wed Jun 17 00:00:00 CEST 2015 -0.09498771287971408
Tue Jun 16 00:00:00 CEST 2015 +0.12947327082616766
Mon Jun 15 00:00:00 CEST 2015 -0.31379793370483355
Sun Jun 14 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jun 13 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jun 12 00:00:00 CEST 2015 -0.11303508364596837
Thu Jun 11 00:00:00 CEST 2015 +0.1652427232000946
Wed Jun 10 00:00:00 CEST 2015 +0.2829349126952394
Tue Jun 09 00:00:00 CEST 2015 -0.19112142949028055
Mon Jun 08 00:00:00 CEST 2015 -0.2340646580700252
Sun Jun 07 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jun 06 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jun 05 00:00:00 CEST 2015 -0.7171807878066971
Thu Jun 04 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Wed Jun 03 00:00:00 CEST 2015 -0.3115038680917337
Tue Jun 02 00:00:00 CEST 2015 -0.22209481275837106
Mon Jun 01 00:00:00 CEST 2015 -0.22160264477942349
Sun May 31 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 30 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 29 00:00:00 CEST 2015 -0.4048267341577656
Thu May 28 00:00:00 CEST 2015 -0.3400933613058612
Wed May 27 00:00:00 CEST 2015 +0.16463911106853857
Tue May 26 00:00:00 CEST 2015 -0.171528636915113
Mon May 25 00:00:00 CEST 2015 +0.2426399223552238
Sun May 24 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 23 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 22 00:00:00 CEST 2015 +0.0023965011083788568
Thu May 21 00:00:00 CEST 2015 +0.0047932319564836234
Wed May 20 00:00:00 CEST 2015 -0.0017974296755625119
Tue May 19 00:00:00 CEST 2015 +0.4368783059231163
Mon May 18 00:00:00 CEST 2015 -0.087179240518509
Sun May 17 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 16 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 15 00:00:00 CEST 2015 +0.3747669022286857
Thu May 14 00:00:00 CEST 2015 -0.35239853508048213
Wed May 13 00:00:00 CEST 2015 +0.09329818098645148
Tue May 12 00:00:00 CEST 2015 -0.36523272341267443
Mon May 11 00:00:00 CEST 2015 +0.6264144111523393
Sun May 10 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 09 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 08 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Thu May 07 00:00:00 CEST 2015 -0.17771084337348952
Wed May 06 00:00:00 CEST 2015 -0.4879686357260056
Tue May 05 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Mon May 04 00:00:00 CEST 2015 +0.23132987640374836
Sun May 03 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 02 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 01 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Thu Apr 30 00:00:00 CEST 2015 -0.626350923703427
Wed Apr 29 00:00:00 CEST 2015 -0.5215139347572944
Tue Apr 28 00:00:00 CEST 2015 -0.351583308671195
Mon Apr 27 00:00:00 CEST 2015 +0.02368125037000368
Sun Apr 26 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Apr 25 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Nájdených 3 727 záznamov, zobrazujem 901 až 1 000.[<<] 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií