Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Amundi - Rentier Invest Línia 6 (Pioneer)

  • Správca fondov Rentier Invest je Generali Poisťovňa
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 1 - 3 roky
  • Referenčná mena EUR
  • Poradca a administrátor Amundi Czech Republic Asset Management, a.s.
  • Skladba fondov a ich podiely v jednotlivých líniách môžu byť v priebehu času menené. Tieto činnosti vykonáva správca fondov spolu s administrátorom. Správca s administrátorom dodržiava cieľový podiel akciových, dlhopisových a peňažných fondov v jednotlivých líniách.
  • Spoločnosť Pioneer sa 3.7.2017 stala súčasťou skupiny Amundi. K 1.11.2017 sa Pioneer Asset Management, a. s. premenoval na na Amundi Czech Republic Asset Management, a. s.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac -0.1414027149321262 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 0.5410022779043233 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 1.145803494700659 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 1.4363688595231405 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.4266211604095682 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 2.1405843216661946 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 0.7052648098254011 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 6.374902391763304 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 1.2402406240211938 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 0.3711104767342155 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 3.487 -0.0030000000000001137 -0.08595988538682775
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 3.49 +0.002000000000000224 +0.057339449541288445
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 3.488 -0.002000000000000224 -0.05730659025789464
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 3.49 -0.005999999999999783 -0.1716247139588063
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 3.496 -9.999999999998899E-4 -0.028595939376600654
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 3.497 +0.0019999999999997797 +0.057224606580817294
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 3.495 +0.0 +0.0
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 3.495 +0.004999999999999893 +0.14326647564469397
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 3.49 -0.0040000000000000036 -0.11448196908986574
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 3.494 -0.004999999999999893 -0.14289797084880718
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 3.499 -9.999999999998899E-4 -0.028571428571424917
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 3.5 -9.999999999998899E-4 -0.028563267637821355
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 3.501 +0.0029999999999996696 +0.08576329331044974
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 3.498 +0.0030000000000001137 +0.08583690987124726
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 3.495 -0.0040000000000000036 -0.11431837667905143
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 3.499 +0.01100000000000012 +0.31536697247706513
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 3.488 +0.0 +0.0
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 3.488 -0.010000000000000231 -0.28587764436821317
Thu Jul 27 00:00:00 CEST 2017 3.498 +0.0040000000000000036 +0.11448196908987995
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 3.494 +0.0050000000000003375 +0.1433075379765114
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 3.489 -0.0030000000000001137 -0.08591065292095834
Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017 3.492 -9.999999999998899E-4 -0.028628685943317578
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 3.493 -0.0040000000000000036 -0.11438375750643104
Thu Jul 20 00:00:00 CEST 2017 3.497 +9.999999999998899E-4 +0.028604118993129646
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 3.496 +0.004999999999999893 +0.14322543683758227
Tue Jul 18 00:00:00 CEST 2017 3.491 -0.0030000000000001137 -0.08586147681739931
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 3.494 +0.0030000000000001137 +0.08593526210253799
Fri Jul 14 00:00:00 CEST 2017 3.491 +0.002000000000000224 +0.057323015190618776
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 3.489 -0.002000000000000224 -0.057290174735030064
Wed Jul 12 00:00:00 CEST 2017 3.491 +0.014000000000000234 +0.4026459591601963
Tue Jul 11 00:00:00 CEST 2017 3.477 -0.006000000000000227 -0.1722652885443665
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 3.483 +0.006000000000000227 +0.17256255392581465
Fri Jul 07 00:00:00 CEST 2017 3.477 -0.017000000000000348 -0.4865483686319436
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 3.494 +0.007000000000000117 +0.20074562661314133
Fri Jun 30 00:00:00 CEST 2017 3.487 -0.0040000000000000036 -0.11458034947006013
Thu Jun 29 00:00:00 CEST 2017 3.491 -0.016999999999999904 -0.48460661345495737
Wed Jun 28 00:00:00 CEST 2017 3.508 +0.002000000000000224 +0.05704506560182665
Tue Jun 27 00:00:00 CEST 2017 3.506 -0.019000000000000128 -0.5390070921985881
Mon Jun 26 00:00:00 CEST 2017 3.525 -0.002000000000000224 -0.056705415367176215
Fri Jun 23 00:00:00 CEST 2017 3.527 +0.0 +0.0
Thu Jun 22 00:00:00 CEST 2017 3.527 +0.0 +0.0
Wed Jun 21 00:00:00 CEST 2017 3.527 +0.001000000000000334 +0.028360748723770257
Tue Jun 20 00:00:00 CEST 2017 3.526 +9.999999999998899E-4 +0.02836879432624073
Mon Jun 19 00:00:00 CEST 2017 3.525 +0.008000000000000007 +0.22746659084447174
Fri Jun 16 00:00:00 CEST 2017 3.517 +0.0019999999999997797 +0.05689900426742156
Thu Jun 15 00:00:00 CEST 2017 3.515 -0.005999999999999783 -0.17040613462083343
Wed Jun 14 00:00:00 CEST 2017 3.521 +0.0040000000000000036 +0.11373329542223587
Tue Jun 13 00:00:00 CEST 2017 3.517 +0.0019999999999997797 +0.05689900426742156
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 3.515 -0.0029999999999996696 -0.08527572484365464
Fri Jun 09 00:00:00 CEST 2017 3.518 +0.005999999999999783 +0.17084282460135114
Thu Jun 08 00:00:00 CEST 2017 3.512 +0.004999999999999893 +0.14257199885943805
Wed Jun 07 00:00:00 CEST 2017 3.507 -0.0040000000000000036 -0.11392765593848253
Tue Jun 06 00:00:00 CEST 2017 3.511 -0.004999999999999893 -0.1422070534698463
Mon Jun 05 00:00:00 CEST 2017 3.516 +0.0 +0.0
Fri Jun 02 00:00:00 CEST 2017 3.516 +0.002000000000000224 +0.056915196357437026
Thu Jun 01 00:00:00 CEST 2017 3.514 +0.0019999999999997797 +0.056947608200459854
Wed May 31 00:00:00 CEST 2017 3.512 -0.0019999999999997797 -0.056915196357422815
Tue May 30 00:00:00 CEST 2017 3.514 -0.001000000000000334 -0.02844950213372499
Mon May 29 00:00:00 CEST 2017 3.515 +0.0 +0.0
Fri May 26 00:00:00 CEST 2017 3.515 +0.0040000000000000036 +0.11392765593846832
Thu May 25 00:00:00 CEST 2017 3.511 +0.0 +0.0
Wed May 24 00:00:00 CEST 2017 3.511 +0.002000000000000224 +0.056996295240807626
Tue May 23 00:00:00 CEST 2017 3.509 +9.999999999998899E-4 +0.028506271379697523
Mon May 22 00:00:00 CEST 2017 3.508 -0.0040000000000000036 -0.11389521640091971
Fri May 19 00:00:00 CEST 2017 3.512 +0.0040000000000000036 +0.1140250855188043
Thu May 18 00:00:00 CEST 2017 3.508 -9.999999999998899E-4 -0.02849814762041092
Wed May 17 00:00:00 CEST 2017 3.509 -0.0030000000000001137 -0.08542141230068978
Tue May 16 00:00:00 CEST 2017 3.512 +9.999999999998899E-4 +0.028481913984606422
Mon May 15 00:00:00 CEST 2017 3.511 -0.0029999999999996696 -0.08537279453612712
Fri May 12 00:00:00 CEST 2017 3.514 +0.0040000000000000036 +0.11396011396011829
Thu May 11 00:00:00 CEST 2017 3.51 -0.006000000000000227 -0.1706484641638184
Wed May 10 00:00:00 CEST 2017 3.516 +0.0030000000000001137 +0.08539709649872407
Tue May 09 00:00:00 CEST 2017 3.513 -0.0040000000000000036 -0.11373329542223587
Fri May 05 00:00:00 CEST 2017 3.517 +0.005999999999999783 +0.1708914839077238
Thu May 04 00:00:00 CEST 2017 3.511 +0.0030000000000001137 +0.08551881413912099
Wed May 03 00:00:00 CEST 2017 3.508 +0.0030000000000001137 +0.0855920114122739
Tue May 02 00:00:00 CEST 2017 3.505 +0.0040000000000000036 +0.114253070551257
Fri Apr 28 00:00:00 CEST 2017 3.501 -0.0030000000000001137 -0.08561643835616906
Thu Apr 27 00:00:00 CEST 2017 3.504 +0.004999999999999893 +0.14289797084880718
Wed Apr 26 00:00:00 CEST 2017 3.499 +9.999999999998899E-4 +0.028587764436821317
Tue Apr 25 00:00:00 CEST 2017 3.498 -0.004999999999999893 -0.14273479874393047
Mon Apr 24 00:00:00 CEST 2017 3.503 +0.016000000000000014 +0.4588471465443149
Fri Apr 21 00:00:00 CEST 2017 3.487 -9.999999999998899E-4 -0.028669724770637117
Thu Apr 20 00:00:00 CEST 2017 3.488 +9.999999999998899E-4 +0.02867794665901613
Wed Apr 19 00:00:00 CEST 2017 3.487 -9.999999999998899E-4 -0.028669724770637117
Tue Apr 18 00:00:00 CEST 2017 3.488 -0.0030000000000001137 -0.0859352621025522
Thu Apr 13 00:00:00 CEST 2017 3.491 -0.0030000000000001137 -0.08586147681739931
Wed Apr 12 00:00:00 CEST 2017 3.494 +0.0 +0.0
Tue Apr 11 00:00:00 CEST 2017 3.494 -0.0029999999999996696 -0.08578781812981617
Mon Apr 10 00:00:00 CEST 2017 3.497 +0.0 +0.0
Fri Apr 07 00:00:00 CEST 2017 3.497 +0.0040000000000000036 +0.11451474377327031
Thu Apr 06 00:00:00 CEST 2017 3.493 +9.999999999998899E-4 +0.02863688430699085
Wed Apr 05 00:00:00 CEST 2017 3.492 +9.999999999998899E-4 +0.028645087367507927
Tue Apr 04 00:00:00 CEST 2017 3.491 +0.002000000000000224 +0.057323015190618776
Mon Apr 03 00:00:00 CEST 2017 3.489 +9.999999999998899E-4 +0.028669724770651328
Fri Mar 31 00:00:00 CEST 2017 3.488 +9.999999999998899E-4 +0.02867794665901613
Thu Mar 30 00:00:00 CEST 2017 3.487 +9.999999999998899E-4 +0.0286861732644752
Wed Mar 29 00:00:00 CEST 2017 3.486 +0.0050000000000003375 +0.1436368859523185
Tue Mar 28 00:00:00 CEST 2017 3.481 +0.005999999999999783 +0.17266187050360315
Mon Mar 27 00:00:00 CEST 2017 3.475 -0.0019999999999997797 -0.05752085130859541
Nájdených 2 612 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií