Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Amundi - Rentier Invest Línia 5 (Pioneer)

  • Správca fondov Rentier Invest je Generali Poisťovňa
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 3 - 5 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Poradca a administrátor Amundi Czech Republic Asset Management, a.s.
  • Skladba fondov a ich podiely v jednotlivých líniách môžu byť v priebehu času menené. Tieto činnosti vykonáva správca fondov spolu s administrátorom. Správca s administrátorom dodržiava cieľový podiel akciových, dlhopisových a peňažných fondov v jednotlivých líniách.
  • Spoločnosť Pioneer sa 3.7.2017 stala súčasťou skupiny Amundi. K 1.11.2017 sa Pioneer Asset Management, a. s. premenoval na na Amundi Czech Republic Asset Management, a. s.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.5251641137855589 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.7271922054916011 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.7510624021471752 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 3.9601719846119154 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.055873295204579 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 6.614063587839403 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.149854814029517 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 28.76643215517001 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 5.17499622181592 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 2.019748653500897 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Oct 02 00:00:00 CEST 2014 4.126 -0.02999999999999936 -0.7218479307025802
Wed Oct 01 00:00:00 CEST 2014 4.156 -0.007000000000000561 -0.16814797021380912
Tue Sep 30 00:00:00 CEST 2014 4.163 +0.0129999999999999 +0.3132530120481931
Mon Sep 29 00:00:00 CEST 2014 4.15 -0.0029999999999992255 -0.07223693715384627
Fri Sep 26 00:00:00 CEST 2014 4.153 +0.008000000000000007 +0.19300361881784056
Thu Sep 25 00:00:00 CEST 2014 4.145 -0.007000000000000561 -0.16859344894028538
Wed Sep 24 00:00:00 CEST 2014 4.152 +0.0129999999999999 +0.3140855279052772
Tue Sep 23 00:00:00 CEST 2014 4.139 -0.01499999999999968 -0.3610977371208435
Mon Sep 22 00:00:00 CEST 2014 4.154 -0.0019999999999997797 -0.04812319538017107
Fri Sep 19 00:00:00 CEST 2014 4.156 +0.01100000000000012 +0.2653799758745521
Thu Sep 18 00:00:00 CEST 2014 4.145 +0.009999999999999787 +0.24183796856105744
Wed Sep 17 00:00:00 CEST 2014 4.135 +0.008999999999999453 +0.2181289384391505
Tue Sep 16 00:00:00 CEST 2014 4.126 -0.004999999999999893 -0.12103606874848083
Mon Sep 15 00:00:00 CEST 2014 4.131 -0.0030000000000001137 -0.0725689404934684
Fri Sep 12 00:00:00 CEST 2014 4.134 -0.004999999999999893 -0.12080212611741104
Thu Sep 11 00:00:00 CEST 2014 4.139 -0.0039999999999995595 -0.096548394882916
Wed Sep 10 00:00:00 CEST 2014 4.143 -0.004000000000000448 -0.09645526886907874
Tue Sep 09 00:00:00 CEST 2014 4.147 -0.009999999999999787 -0.24055809477988532
Mon Sep 08 00:00:00 CEST 2014 4.157 -0.004999999999999893 -0.12013455069677548
Fri Sep 05 00:00:00 CEST 2014 4.162 +0.009000000000000341 +0.21671081146159565
Thu Sep 04 00:00:00 CEST 2014 4.153 +0.021999999999999353 +0.5325587024933327
Wed Sep 03 00:00:00 CEST 2014 4.131 +0.002000000000000668 +0.04843787842094116
Tue Sep 02 00:00:00 CEST 2014 4.129 -0.004000000000000448 -0.09678199854828051
Mon Sep 01 00:00:00 CEST 2014 4.133 +0.001000000000000334 +0.024201355275891956
Fri Aug 29 00:00:00 CEST 2014 4.132 +9.999999999994458E-4 +0.02420721374969048
Thu Aug 28 00:00:00 CEST 2014 4.131 -0.004999999999999893 -0.12088974854933099
Wed Aug 27 00:00:00 CEST 2014 4.136 +0.0038999999999997925 +0.0943830013794269
Tue Aug 26 00:00:00 CEST 2014 4.1321 +0.013700000000000045 +0.3326534576534499
Mon Aug 25 00:00:00 CEST 2014 4.1184 +0.025599999999999845 +0.6254886630179755
Fri Aug 22 00:00:00 CEST 2014 4.0928 +0.001700000000000479 +0.04155361638680688
Thu Aug 21 00:00:00 CEST 2014 4.0911 +0.010200000000000209 +0.24994486510330205
Wed Aug 20 00:00:00 CEST 2014 4.0809 +0.004699999999999704 +0.1153034689171335
Tue Aug 19 00:00:00 CEST 2014 4.0762 +0.015100000000000335 +0.37182044273720294
Mon Aug 18 00:00:00 CEST 2014 4.0611 +0.01019999999999932 +0.2517958972080123
Fri Aug 15 00:00:00 CEST 2014 4.0509 +0.0 +0.0
Thu Aug 14 00:00:00 CEST 2014 4.0509 +0.009700000000000486 +0.24002771454026117
Wed Aug 13 00:00:00 CEST 2014 4.0412 +0.009000000000000341 +0.2232032141263005
Tue Aug 12 00:00:00 CEST 2014 4.0322 +0.0 +0.0
Mon Aug 11 00:00:00 CEST 2014 4.0322 +0.017399999999999416 +0.4333964331971458
Fri Aug 08 00:00:00 CEST 2014 4.0148 -0.0049000000000001265 -0.12189964425206767
Thu Aug 07 00:00:00 CEST 2014 4.0197 -0.008099999999999774 -0.20110233874571293
Wed Aug 06 00:00:00 CEST 2014 4.0278 -0.005700000000000038 -0.14131647452583707
Tue Aug 05 00:00:00 CEST 2014 4.0335 -0.0045999999999999375 -0.11391496000594259
Mon Aug 04 00:00:00 CEST 2014 4.0381 +0.0023999999999997357 +0.05946923705923268
Fri Aug 01 00:00:00 CEST 2014 4.0357 -0.012799999999999478 -0.3161664814128642
Thu Jul 31 00:00:00 CEST 2014 4.0485 -0.013600000000000279 -0.334802195908523
Wed Jul 30 00:00:00 CEST 2014 4.0621 -0.010900000000000354 -0.2676160078566312
Tue Jul 29 00:00:00 CEST 2014 4.073 +0.008300000000000196 +0.20419711171797417
Mon Jul 28 00:00:00 CEST 2014 4.0647 +7.999999999999119E-4 +0.01968552375797117
Fri Jul 25 00:00:00 CEST 2014 4.0639 -0.0038999999999997925 -0.0958749201042366
Thu Jul 24 00:00:00 CEST 2014 4.0678 +0.0026999999999999247 +0.06641903028214813
Wed Jul 23 00:00:00 CEST 2014 4.0651 +0.004100000000000215 +0.10096035459245911
Tue Jul 22 00:00:00 CEST 2014 4.061 +0.012500000000000178 +0.3087563295047602
Mon Jul 21 00:00:00 CEST 2014 4.0485 -0.0033000000000003027 -0.0814452835776791
Fri Jul 18 00:00:00 CEST 2014 4.0518 +0.0038000000000000256 +0.09387351778656239
Thu Jul 17 00:00:00 CEST 2014 4.048 +0.010500000000000398 +0.2600619195046505
Tue Jul 15 00:00:00 CEST 2014 4.0375 +0.0015999999999998238 +0.03964419336455194
Mon Jul 14 00:00:00 CEST 2014 4.0359 +0.011099999999999888 +0.2757901013714843
Fri Jul 11 00:00:00 CEST 2014 4.0248 +0.0011999999999998678 +0.0298240381747803
Thu Jul 10 00:00:00 CEST 2014 4.0236 -0.013399999999999856 -0.33192965073072855
Wed Jul 09 00:00:00 CEST 2014 4.037 -0.0038999999999997925 -0.09651315301046282
Tue Jul 08 00:00:00 CEST 2014 4.0409 -0.011700000000000266 -0.28870354833934186
Mon Jul 07 00:00:00 CEST 2014 4.0526 -0.011199999999999655 -0.275604114375696
Fri Jul 04 00:00:00 CEST 2014 4.0638 +0.0031999999999996476 +0.07880608777026055
Thu Jul 03 00:00:00 CEST 2014 4.0606 +0.015100000000000335 +0.3732542330985069
Wed Jul 02 00:00:00 CEST 2014 4.0455 -0.004000000000000448 -0.09877762686753044
Tue Jul 01 00:00:00 CEST 2014 4.0495 +0.00990000000000002 +0.24507376968017525
Mon Jun 30 00:00:00 CEST 2014 4.0396 +0.0015000000000000568 +0.037146182610641176
Fri Jun 27 00:00:00 CEST 2014 4.0381 -0.0035999999999996035 -0.08907143033870568
Thu Jun 26 00:00:00 CEST 2014 4.0417 +0.0029999999999992255 +0.07428132815012134
Wed Jun 25 00:00:00 CEST 2014 4.0387 -0.006599999999999717 -0.16315230020022398
Tue Jun 24 00:00:00 CEST 2014 4.0453 -0.0034000000000000696 -0.0839775730481449
Mon Jun 23 00:00:00 CEST 2014 4.0487 +0.0 +0.0
Fri Jun 20 00:00:00 CEST 2014 4.0487 -0.0027999999999996916 -0.06911020609649654
Thu Jun 19 00:00:00 CEST 2014 4.0515 +0.012500000000000178 +0.3094825451844656
Wed Jun 18 00:00:00 CEST 2014 4.039 +0.0017999999999993577 +0.04458535618742587
Tue Jun 17 00:00:00 CEST 2014 4.0372 -0.0011999999999998678 -0.02971473851030737
Mon Jun 16 00:00:00 CEST 2014 4.0384 -0.0030999999999998806 -0.07670419398738204
Fri Jun 13 00:00:00 CEST 2014 4.0415 +0.00509999999999966 +0.12635021306113003
Thu Jun 12 00:00:00 CEST 2014 4.0364 -0.007699999999999818 -0.19040083083999093
Wed Jun 11 00:00:00 CEST 2014 4.0441 -0.00649999999999995 -0.1604700538191821
Tue Jun 10 00:00:00 CEST 2014 4.0506 +0.006099999999999994 +0.15082210409198638
Mon Jun 09 00:00:00 CEST 2014 4.0445 +0.0 +0.0
Fri Jun 06 00:00:00 CEST 2014 4.0445 +0.02430000000000021 +0.6044475399233988
Thu Jun 05 00:00:00 CEST 2014 4.0202 +0.010399999999999743 +0.25936455683574877
Wed Jun 04 00:00:00 CEST 2014 4.0098 -0.0015000000000000568 -0.03739436093037796
Tue Jun 03 00:00:00 CEST 2014 4.0113 -0.009199999999999875 -0.22882726029101264
Mon Jun 02 00:00:00 CEST 2014 4.0205 +0.006400000000000183 +0.15943798111656804
Fri May 30 00:00:00 CEST 2014 4.0141 -0.0019999999999997797 -0.049799556783938215
Thu May 29 00:00:00 CEST 2014 4.0161 +0.0 +0.0
Wed May 28 00:00:00 CEST 2014 4.0161 +0.012399999999999523 +0.3097135149986201
Mon May 26 00:00:00 CEST 2014 4.0037 +0.015300000000000313 +0.38361247618092875
Fri May 23 00:00:00 CEST 2014 3.9884 +0.008799999999999919 +0.22112775153281916
Thu May 22 00:00:00 CEST 2014 3.9796 +0.0038000000000000256 +0.09557824840283047
Wed May 21 00:00:00 CEST 2014 3.9758 +0.0118999999999998 +0.3002093897424203
Tue May 20 00:00:00 CEST 2014 3.9639 -0.010199999999999765 -0.25666188570995985
Mon May 19 00:00:00 CEST 2014 3.9741 -0.0041999999999999815 -0.10557273207149365
Fri May 16 00:00:00 CEST 2014 3.9783 -1.9999999999997797E-4 -0.005027020233754342
Thu May 15 00:00:00 CEST 2014 3.9785 -0.014000000000000234 -0.35065748278022113
Wed May 14 00:00:00 CEST 2014 3.9925 +0.019000000000000128 +0.4781678620863232
Nájdených 2 616 záznamov, zobrazujem 801 až 900.[<<] 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií