Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Amundi - Rentier Invest Línia 5 (Pioneer)

  • Správca fondov Rentier Invest je Generali Poisťovňa
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 3 - 5 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Poradca a administrátor Amundi Czech Republic Asset Management, a.s.
  • Skladba fondov a ich podiely v jednotlivých líniách môžu byť v priebehu času menené. Tieto činnosti vykonáva správca fondov spolu s administrátorom. Správca s administrátorom dodržiava cieľový podiel akciových, dlhopisových a peňažných fondov v jednotlivých líniách.
  • Spoločnosť Pioneer sa 3.7.2017 stala súčasťou skupiny Amundi. K 1.11.2017 sa Pioneer Asset Management, a. s. premenoval na na Amundi Czech Republic Asset Management, a. s.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.5251641137855589 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.7271922054916011 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.7510624021471752 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 3.9601719846119154 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.055873295204579 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 6.614063587839403 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.145907932344948 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 28.76643215517001 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 5.169199934462854 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 2.019748653500897 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon Mar 27 00:00:00 CEST 2017 4.425 -0.006000000000000227 -0.13540961408260443
Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017 4.431 +0.006000000000000227 +0.13559322033897558
Thu Mar 23 00:00:00 CET 2017 4.425 +0.004999999999999893 +0.11312217194570451
Wed Mar 22 00:00:00 CET 2017 4.42 +0.006999999999999673 +0.1586222524359755
Tue Mar 21 00:00:00 CET 2017 4.413 -0.013999999999999346 -0.31624124689403743
Fri Mar 17 00:00:00 CET 2017 4.427 +0.0019999999999997797 +0.04519774011298239
Thu Mar 16 00:00:00 CET 2017 4.425 -0.006000000000000227 -0.13540961408260443
Wed Mar 15 00:00:00 CET 2017 4.431 +0.01499999999999968 +0.3396739130434838
Tue Mar 14 00:00:00 CET 2017 4.416 +0.0 +0.0
Mon Mar 13 00:00:00 CET 2017 4.416 +0.008000000000000007 +0.18148820326678106
Fri Mar 10 00:00:00 CET 2017 4.408 -0.006999999999999673 -0.158550396375972
Thu Mar 09 00:00:00 CET 2017 4.415 -0.009000000000000341 -0.20343580470164113
Wed Mar 08 00:00:00 CET 2017 4.424 -0.009999999999999787 -0.22552999548939567
Tue Mar 07 00:00:00 CET 2017 4.434 -0.006000000000000227 -0.13513513513514397
Mon Mar 06 00:00:00 CET 2017 4.44 -0.011999999999999567 -0.2695417789757357
Fri Mar 03 00:00:00 CET 2017 4.452 -0.001000000000000334 -0.02245677071638852
Thu Mar 02 00:00:00 CET 2017 4.453 -9.999999999994458E-4 -0.022451728783096314
Wed Mar 01 00:00:00 CET 2017 4.454 +0.013999999999999346 +0.31531531531530277
Tue Feb 28 00:00:00 CET 2017 4.44 +0.001000000000000334 +0.022527596305479847
Mon Feb 27 00:00:00 CET 2017 4.439 +0.0019999999999997797 +0.04507550146495021
Fri Feb 24 00:00:00 CET 2017 4.437 +0.0030000000000001137 +0.06765899864682012
Thu Feb 23 00:00:00 CET 2017 4.434 +0.001000000000000334 +0.02255808707423057
Wed Feb 22 00:00:00 CET 2017 4.433 +0.0030000000000001137 +0.06772009029344872
Tue Feb 21 00:00:00 CET 2017 4.43 +0.005999999999999339 +0.13562386980106567
Mon Feb 20 00:00:00 CET 2017 4.424 +0.001000000000000334 +0.022609088853727144
Fri Feb 17 00:00:00 CET 2017 4.423 -0.001000000000000334 -0.022603978300182348
Thu Feb 16 00:00:00 CET 2017 4.424 +0.0030000000000001137 +0.0678579506898842
Wed Feb 15 00:00:00 CET 2017 4.421 +0.004000000000000448 +0.09055920307903875
Tue Feb 14 00:00:00 CET 2017 4.417 -0.0019999999999997797 -0.04525910839555536
Mon Feb 13 00:00:00 CET 2017 4.419 +0.016000000000000014 +0.3633885986827181
Fri Feb 10 00:00:00 CET 2017 4.403 -0.009000000000000341 -0.2039891205802462
Thu Feb 09 00:00:00 CET 2017 4.412 +0.016000000000000014 +0.3639672429481351
Wed Feb 08 00:00:00 CET 2017 4.396 +0.014000000000000234 +0.31948881789138284
Tue Feb 07 00:00:00 CET 2017 4.382 +0.004999999999999893 +0.11423349326022958
Mon Feb 06 00:00:00 CET 2017 4.377 -0.016000000000000014 -0.36421579786023983
Fri Feb 03 00:00:00 CET 2017 4.393 +9.999999999994458E-4 +0.022768670309631034
Thu Feb 02 00:00:00 CET 2017 4.392 +0.001000000000000334 +0.02277385561374956
Wed Feb 01 00:00:00 CET 2017 4.391 +0.001000000000000334 +0.0227790432801811
Tue Jan 31 00:00:00 CET 2017 4.39 -0.001000000000000334 -0.02277385561376377
Mon Jan 30 00:00:00 CET 2017 4.391 -0.017999999999999794 -0.40825584032660345
Fri Jan 27 00:00:00 CET 2017 4.409 -0.008000000000000007 -0.18111840615802066
Wed Jan 25 00:00:00 CET 2017 4.417 +0.006000000000000227 +0.1360235774200902
Tue Jan 24 00:00:00 CET 2017 4.411 -0.006000000000000227 -0.1358388046185297
Mon Jan 23 00:00:00 CET 2017 4.417 +0.006999999999999673 +0.15873015873015106
Fri Jan 20 00:00:00 CET 2017 4.41 -0.008999999999999453 -0.20366598778002754
Thu Jan 19 00:00:00 CET 2017 4.419 -0.002000000000000668 -0.045238633793275085
Wed Jan 18 00:00:00 CET 2017 4.421 -0.006999999999999673 -0.15808491418246717
Tue Jan 17 00:00:00 CET 2017 4.428 -0.004999999999999893 -0.1127904353710818
Mon Jan 16 00:00:00 CET 2017 4.433 -0.009000000000000341 -0.20261143628997047
Fri Jan 13 00:00:00 CET 2017 4.442 +0.004000000000000448 +0.09013068949978731
Thu Jan 12 00:00:00 CET 2017 4.438 -0.020999999999999908 -0.4709576138147611
Wed Jan 11 00:00:00 CET 2017 4.459 +0.01499999999999968 +0.3375337533753253
Tue Jan 10 00:00:00 CET 2017 4.444 -0.001000000000000334 -0.022497187851527656
Mon Jan 09 00:00:00 CET 2017 4.445 +0.002000000000000668 +0.045014629754675184
Fri Jan 06 00:00:00 CET 2017 4.443 -0.007000000000000561 -0.15730337078653633
Thu Jan 05 00:00:00 CET 2017 4.45 -0.006000000000000227 -0.13464991023339223
Wed Jan 04 00:00:00 CET 2017 4.456 -0.0039999999999995595 -0.08968609865469546
Tue Jan 03 00:00:00 CET 2017 4.46 -0.0030000000000001137 -0.06721935917543931
Mon Jan 02 00:00:00 CET 2017 4.463 +0.006999999999999673 +0.15709156193895524
Fri Dec 30 00:00:00 CET 2016 4.456 -0.009999999999999787 -0.2239140170174636
Thu Dec 29 00:00:00 CET 2016 4.466 -0.0030000000000001137 -0.06712911165809032
Wed Dec 28 00:00:00 CET 2016 4.469 +0.0030000000000001137 +0.06717420510524619
Tue Dec 27 00:00:00 CET 2016 4.466 +0.0019999999999997797 +0.04480286738350969
Fri Dec 23 00:00:00 CET 2016 4.464 +0.007000000000000561 +0.15705631590756752
Thu Dec 22 00:00:00 CET 2016 4.457 -0.009999999999999787 -0.2238638907544157
Wed Dec 21 00:00:00 CET 2016 4.467 -0.002000000000000668 -0.044752741105398286
Tue Dec 20 00:00:00 CET 2016 4.469 +0.008000000000000007 +0.17933198834340658
Mon Dec 19 00:00:00 CET 2016 4.461 +0.01100000000000012 +0.24719101123595522
Fri Dec 16 00:00:00 CET 2016 4.45 +0.012000000000000455 +0.2703920684993193
Thu Dec 15 00:00:00 CET 2016 4.438 +0.008999999999999453 +0.20320614134115544
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 4.429 +0.002000000000000668 +0.0451773209848767
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 4.427 +0.02799999999999958 +0.6365082973402991
Mon Dec 12 00:00:00 CET 2016 4.399 -0.011999999999999567 -0.27204715484016617
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 4.411 +0.006999999999999673 +0.15894641235239249
Thu Dec 08 00:00:00 CET 2016 4.404 +0.0039999999999995595 +0.09090909090907928
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 4.4 +0.02200000000000024 +0.5025125628140898
Tue Dec 06 00:00:00 CET 2016 4.378 +0.012000000000000455 +0.2748511223087604
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 4.366 -0.005000000000000782 -0.11439029970260606
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 4.371 +0.012000000000000455 +0.2752924982794269
Thu Dec 01 00:00:00 CET 2016 4.359 -0.017999999999999794 -0.41124057573679806
Wed Nov 30 00:00:00 CET 2016 4.377 -0.007000000000000561 -0.15967153284672975
Tue Nov 29 00:00:00 CET 2016 4.384 +0.010000000000000675 +0.2286236854138366
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 4.374 +0.0 +0.0
Thu Nov 24 00:00:00 CET 2016 4.374 +0.0 +0.0
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 4.374 -0.0129999999999999 -0.29633006610440304
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 4.387 +0.013999999999999346 +0.32014635261832325
Mon Nov 21 00:00:00 CET 2016 4.373 +0.004999999999999893 +0.1144688644688614
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 4.368 +0.001000000000000334 +0.022899015342332518
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 4.367 -0.004000000000000448 -0.091512239762082
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 4.371 +0.018000000000000682 +0.41350792556858096
Mon Nov 14 00:00:00 CET 2016 4.353 -0.0030000000000001137 -0.06887052341598121
Fri Nov 11 00:00:00 CET 2016 4.356 -0.017999999999999794 -0.4115226337448519
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 4.374 -0.014000000000000234 -0.31905195989061497
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 4.388 +0.01699999999999946 +0.388927018988781
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 4.371 -0.0029999999999992255 -0.0685871056241325
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 4.374 +0.020999999999999908 +0.4824259131633397
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 4.353 -0.007000000000000561 -0.16055045871561902
Thu Nov 03 00:00:00 CET 2016 4.36 -0.006999999999999673 -0.16029310739637026
Wed Nov 02 00:00:00 CET 2016 4.367 -0.02200000000000024 -0.5012531328320762
Tue Nov 01 00:00:00 CET 2016 4.389 +0.0 +0.0
Nájdených 2 616 záznamov, zobrazujem 201 až 300.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií