Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Euro konzervatívna stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe & Generali Investments CEE
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.1108454444454186 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 2.8531164663327058 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 4.203140495241309 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 7.778711433024599 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.3338225254473368 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 16.503008281690555 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 5.20391411544614 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 28.309370727433823 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 5.100388907533615 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 6.398501380027755 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Sun Aug 02 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Aug 01 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 31 00:00:00 CEST 2015 +0.04455744708107545
Thu Jul 30 00:00:00 CEST 2015 -0.04537230340987719
Wed Jul 29 00:00:00 CEST 2015 +0.0819041888142209
Tue Jul 28 00:00:00 CEST 2015 -0.020611090995174663
Mon Jul 27 00:00:00 CEST 2015 +0.09897539555305457
Sun Jul 26 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jul 25 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 24 00:00:00 CEST 2015 -0.06297001122872814
Thu Jul 23 00:00:00 CEST 2015 +0.13196513665228338
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 -0.22853229932444208
Tue Jul 21 00:00:00 CEST 2015 -0.07510034240192454
Mon Jul 20 00:00:00 CEST 2015 +0.37327392219597755
Sun Jul 19 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jul 18 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 17 00:00:00 CEST 2015 +0.2000184632427846
Thu Jul 16 00:00:00 CEST 2015 +0.34414904516886224
Wed Jul 15 00:00:00 CEST 2015 +0.14055169350733365
Tue Jul 14 00:00:00 CEST 2015 +0.34384325937459437
Mon Jul 13 00:00:00 CEST 2015 +0.1675477284992013
Sun Jul 12 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jul 11 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 10 00:00:00 CEST 2015 +0.11767601191469623
Thu Jul 09 00:00:00 CEST 2015 +0.07218520175055687
Wed Jul 08 00:00:00 CEST 2015 +0.24233550129962111
Tue Jul 07 00:00:00 CEST 2015 -0.27534333021105795
Mon Jul 06 00:00:00 CEST 2015 +0.25050071774272453
Sun Jul 05 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jul 04 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 03 00:00:00 CEST 2015 -0.1221222639371149
Thu Jul 02 00:00:00 CEST 2015 +0.06634702898571732
Wed Jul 01 00:00:00 CEST 2015 +0.13969375267959094
Tue Jun 30 00:00:00 CEST 2015 -0.5705493760939504
Mon Jun 29 00:00:00 CEST 2015 -0.20931759084749046
Sun Jun 28 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jun 27 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jun 26 00:00:00 CEST 2015 +0.016342401487733582
Thu Jun 25 00:00:00 CEST 2015 -0.1092056415409246
Wed Jun 24 00:00:00 CEST 2015 +0.6401667832752054
Tue Jun 23 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Mon Jun 22 00:00:00 CEST 2015 +0.2032260719749388
Sun Jun 21 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jun 20 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jun 19 00:00:00 CEST 2015 +0.04401383454207064
Thu Jun 18 00:00:00 CEST 2015 +0.04801231842677112
Wed Jun 17 00:00:00 CEST 2015 +0.01307014976686105
Tue Jun 16 00:00:00 CEST 2015 -0.38606213788983723
Mon Jun 15 00:00:00 CEST 2015 -0.3896327246379201
Sun Jun 14 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jun 13 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jun 12 00:00:00 CEST 2015 +0.3045676666214092
Thu Jun 11 00:00:00 CEST 2015 +0.1773421343380619
Wed Jun 10 00:00:00 CEST 2015 -0.009914312017556881
Tue Jun 09 00:00:00 CEST 2015 -0.3891039604519193
Mon Jun 08 00:00:00 CEST 2015 -0.19094181062402527
Sun Jun 07 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jun 06 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jun 05 00:00:00 CEST 2015 -0.12628997190117275
Thu Jun 04 00:00:00 CEST 2015 -0.5649543701458128
Wed Jun 03 00:00:00 CEST 2015 -0.4380102694334056
Tue Jun 02 00:00:00 CEST 2015 -0.3335868075020869
Mon Jun 01 00:00:00 CEST 2015 +0.18656768291836556
Sun May 31 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 30 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 29 00:00:00 CEST 2015 -0.11553276992593453
Thu May 28 00:00:00 CEST 2015 +0.18140387681226855
Wed May 27 00:00:00 CEST 2015 -0.3973917356928922
Tue May 26 00:00:00 CEST 2015 -0.1844987829165916
Mon May 25 00:00:00 CEST 2015 -0.005531891353655283
Sun May 24 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 23 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 22 00:00:00 CEST 2015 -0.1463805341508504
Thu May 21 00:00:00 CEST 2015 -0.1747981825400302
Wed May 20 00:00:00 CEST 2015 +0.35054518491467945
Tue May 19 00:00:00 CEST 2015 -0.2805873297025414
Mon May 18 00:00:00 CEST 2015 +0.411670840628517
Sun May 17 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 16 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 15 00:00:00 CEST 2015 +0.1809522752250956
Thu May 14 00:00:00 CEST 2015 +0.05275931201855144
Wed May 13 00:00:00 CEST 2015 -0.5413078660870667
Tue May 12 00:00:00 CEST 2015 -0.3848852084680203
Mon May 11 00:00:00 CEST 2015 +0.3833227008232569
Sun May 10 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 09 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 08 00:00:00 CEST 2015 +0.30915754568800935
Thu May 07 00:00:00 CEST 2015 -0.708554642050629
Wed May 06 00:00:00 CEST 2015 -0.6805118454410319
Tue May 05 00:00:00 CEST 2015 +0.15486398782978483
Mon May 04 00:00:00 CEST 2015 -0.5672435229495676
Sun May 03 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 02 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 01 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Thu Apr 30 00:00:00 CEST 2015 -0.5516685335194751
Wed Apr 29 00:00:00 CEST 2015 -0.15344135460621544
Tue Apr 28 00:00:00 CEST 2015 +0.287989249846234
Mon Apr 27 00:00:00 CEST 2015 -0.19387390895224144
Sun Apr 26 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Apr 25 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Nájdených 5 016 záznamov, zobrazujem 901 až 1 000.[<<] 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií