Michal Kružliak
Detva
4,73 10x hodnotenie

Poistenie nám môže pomôcť chrániť náš majetok a zabezpečiť našu budúcnosť. Je to spôsob, ako sa chrániť pred nečakanými výdavkami.
Existuje mnoho možností a riešení, ktoré môžu byť prispôsobené každému jednotlivcovi. Preto som sa rozhodol pomáhať ľuďom, ktorí hľadajú správne poistenie pre svoje potreby. Verím, že vďaka svojim skúsenostiam a vedomostiam môžem pomôcť iným ľuďom pri výbere správneho poistenia a poskytnúť im pocit bezpečia a istoty. Práve preto som sa stal súčasťou Spoločnosti Generali, a.s. aby som Vám priniesol tie najlepšie možné riešenia pre Váš pokoj a istotu a ochranu pod ”Krídlami Leva”.
Okrem širokého spektra poistných produktov pre fyzické aj právnické osoby som Vám k dispozícii aj s radou a pomocou pri ďalších finančných rozhodnutiach. Môžem Vám pomôcť so sporením formou druhého piliera, investovaním, získaním hypotekárneho úveru a dokonca aj s prestupom do zdravotnej poisťovne Dôvera. Nech sa jedná o akékoľvek finančné záležitosti, som tu, aby som Vám pomohol s výberom najlepšieho riešenia pre Vaše potreby.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

Veľmi príjemný, ochotný pán, ktorý poradí, pekne vysvetlí keď človek niečomu nerozumie. Kiež by bolo takýchto ľudí viac.

Zuzana Klopačková

Super

Ján Šufliarsky

Veľmi milý a ústretový. 🙂

Michaela Parobeková

Super, veľká spokojnosť.

Ján Podkonický

Pán Kružliak je veľmi proklientsky, ochotný a seriózny.

10/10

Milan Halaj

Seriózny prístup, spokojnosť.

Marek C.

Profesionálny a priateľský prístup a poradenstvo. Rýchle vybavenie k maximálnej spokojnosti. Človek na správnom mieste s výbornými vedomosťami.

Michelle Baligová

S pánom Kružliakom sa poznám na základe vypracovania ponuky a môžem ho len odporúčať ďalej.

Ivan Daniš

Veľmi priateľský a zároveň profesionálny prístup ku klientovi. Vždy ho vidíte úsmevom na tvári. Rád pomôže v každej situácii.

Martina V.

Profesionálny a ľudský prístup. Ochota pomôcť a poradiť. Pozitívne naladenie má veľmi dobrý vplyv na celkový dojem. 👍🏼

Martina Fekiačová

Adresa

  • Ulica M. R. Štefánika 3148/61
  • Mesto Detva
  • PSČ 962 12

Otváracie hodiny

  • Pondelok 08:30 - 15:30
  • Utorok 08:30 - 15:30
  • Streda 08:30 - 15:30
  • Štvrtok 08:30 - 15:30
  • Piatok 08:30 - 15:30
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené

Pridať hodnotenie pre Michal Kružliak

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie