Odporúčania pre klientov v súvislosti s požiarmi v zahraničí. Zobraziť viac
Michal Kružliak
Detva
5,00 5x hodnotenie

Poistenie nám môže pomôcť chrániť náš majetok a zabezpečiť našu budúcnosť. Je to spôsob, ako sa chrániť pred nečakanými výdavkami.
Existuje mnoho možností a riešení, ktoré môžu byť prispôsobené každému jednotlivcovi. Preto som sa rozhodol pomáhať ľuďom, ktorí hľadajú správne poistenie pre svoje potreby. Verím, že vďaka svojim skúsenostiam a vedomostiam môžem pomôcť iným ľuďom pri výbere správneho poistenia a poskytnúť im pocit bezpečia a istoty. Práve preto som sa stal súčasťou Spoločnosti Generali, a.s. aby som Vám priniesol tie najlepšie možné riešenia pre Váš pokoj a istotu a ochranu pod ”Krídlami Leva”.
Okrem širokého spektra poistných produktov pre fyzické aj právnické osoby som Vám k dispozícii aj s radou a pomocou pri ďalších finančných rozhodnutiach. Môžem Vám pomôcť so sporením formou druhého piliera, investovaním, získaním hypotekárneho úveru a dokonca aj s prestupom do zdravotnej poisťovne Dôvera. Nech sa jedná o akékoľvek finančné záležitosti, som tu, aby som Vám pomohol s výberom najlepšieho riešenia pre Vaše potreby.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

Seriózny prístup, spokojnosť.

Marek C.

Profesionálny a priateľský prístup a poradenstvo. Rýchle vybavenie k maximálnej spokojnosti. Človek na správnom mieste s výbornými vedomosťami.

Michelle Baligová

S pánom Kružliakom sa poznám na základe vypracovania ponuky a môžem ho len odporúčať ďalej.

Ivan Daniš

Veľmi priateľský a zároveň profesionálny prístup ku klientovi. Vždy ho vidíte úsmevom na tvári. Rád pomôže v každej situácii.

Martina V.

Profesionálny a ľudský prístup. Ochota pomôcť a poradiť. Pozitívne naladenie má veľmi dobrý vplyv na celkový dojem. 👍🏼

Martina Fekiačová

Adresa

  • Ulica M. R. Štefánika 3148/61
  • Mesto Detva
  • PSČ 962 12

Otváracie hodiny

  • Pondelok 08:30 - 15:30
  • Utorok 08:30 - 15:30
  • Streda 08:30 - 15:30
  • Štvrtok 08:30 - 15:30
  • Piatok 08:30 - 15:30
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené

Pridať hodnotenie pre Michal Kružliak

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie