Ing. Michal Košč
Poprad
5,00 8x hodnotenie

Poisťovníctvu a finančnému poradenstvu sa venujem od roku 2003. Celých 14 rokov pracujem v Poisťovni Generali a zakladám si predovšetkým na kvalitnom servise a odbornej pomoci, pretože spokojný klient je pre obchodníka tá najlepšia referencia. Som na svoju prácu a výsledky dosiahnuté v nej hrdý a napĺňa ma uspokojením a šťastím, keď môžem poradiť a pomôcť ľuďom v pre nich neraz ťažkých životných situáciách. Poisťovňu Generali som si vybral z toho dôvodu, že je to univerzálna poisťovňa a tým mám možnosť poskytnúť klientom odborné poradenstvo tak v oblasti neživotného ako aj životného poistenia. Vo svojej práci ktorá je pre mňa zároveň aj koníčkom sa riadim mottom: „Dôvera klienta je pre obchodníka tá najlepšia provízia“.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

Ďakujem za odbornú pomoc pri riešení poistných prípadov.

Pavel

Kiežby bolo viac ľudí ako pán Košč. Vždy ochotný poradiť a pomôcť.

Peter Nestorovič

Veľká spokojnosť.

Peter Pitoňák

Spokojnosť

Richard Lukačovský

Poisťovni Generali ostávam dlhé roky verná vďaka p. Koščovi. Už je to 14 rokov, odkedy sme postavili dom a založili si rodinu. Všetky záležitosti ohladne poistení riešim len s ním. Vždy je maximálne ústretový a ochotný, má moju plnú dôveru.

Gabriela Hybenová

Ochota, poradenstvo sú mu vlastné. Rýchlo, odborne a k spokojnosti klienta pracuje.

Daniela Perunková

Pán Ing. Michal Košč je mojim partnerom v spoločnosti Generalli pri ponuke, tvorbe a správe mojich poistných zmlúv uzavretých s menovanou spoločnosťou. Vysoko si vážim jeho odbornosť, prehľad a prístup ku klientovi. Výborne sa orientuje v produktoch vlastnej spoločnosti a konkurencie. Ponúkané poistenie vždy dokáže tzv. ušiť na mieru a zohľadniť všetky požiadavky klienta ako aj zodpovedať jeho otázky (niekedy aj laické), vždy s kľudne a do najmenších podrobností. Komunikuje s úsmevom, jeho vystupovanie je vysoko profesionálne. Odporučil som ho aj niektorým svojim známym. S prácou pána Ing. Michala Košča som spokojný.
RNDr. Peter Mišenda.

Peter Mišenda

U pána Košča si vážim jeho vysokú odbornosť a prístup ku klientovi. Pozná produkty poisťovne, vie urobiť porovnanie medzi nimi, ponúknuť poistenie na mieru. Je ochotný vysvetliť detaily tak, že tomu porozumie aj laik. Komunikuje otvorene a pozitívne. S jeho prístupom som veľmi spokojná.

Magdaléna Nebusová

Kontakt

Adresa

  • Ulica Ul.1.mája 26 /2/
  • Mesto Poprad
  • PSČ 058 01

Otváracie hodiny

  • Pondelok 08:30 - 15:30
  • Utorok 08:30 - 15:30
  • Streda 08:30 - 15:30
  • Štvrtok 08:30 - 15:30
  • Piatok 08:30 - 15:30
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené
Obedňajšia prestávka: 12:30 - 13:30

Pridať hodnotenie pre Ing. Michal Košč

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie