Silná poisťovňa

Patríme do prvej trojky najsilnejších poisťovní na slovenskom trhu. Sme súčasťou talianskej Skupiny Generali, ktorá má silné medzinárodné postavenie. V Rakúsku a v strednej a východnej Európe pôsobí Skupina prostredníctvom regionálnej kancelárie (v Prahe) celkovo v 12 krajinách a patrí tak medzi troch najväčších poisťovateľov v tomto regióne. Vďaka tomu môžu naši klienti využívať výhody vyplývajúce zo silného medzinárodného zázemia.

Prvotriedne služby a servis

Na prvom mieste je v našej poisťovni vždy klient, ktorému poskytujeme prvotriedne služby. Neustále zavádzame najmodernejšie systémy a staviame na profesionalite a odbornosti zamestnancov, aby sme našim klientom mohli poskytnúť maximálny komfort a prvotriedny servis – od kvalitného poistného poradenstva, cez manažment poistky, až po rýchlu likvidáciu poistných udalostí. Prostredníctvom nášho Kontaktného centra sme našim klientom k dispozícii kedykoľvek nás potrebujú. Poradíme, ako postupovať, ak nastane poistná udalosť, prípadne zorganizujeme pomoc a pomôžeme napraviť škody. Ako klientsky orientovaná spoločnosť neustále zavádzame inovatívne riešenia, ktoré uľahčia našim klientom tak bežnú komunikáciu s poisťovňou (elektronická korešpondencia), ako aj hlásenie a sledovanie poistných udalostí pre produkty životného a neživotného poistenia (online hlásenie a sledovanie PU).

Kvalitné produkty

Naším cieľom je neustále monitorovať požiadavky trhu a prinášať klientom kvalitné a inovatívne produkty, ktoré sa už pravidelne umiestňujú na popredných miestach v prestížnych súťažiach poisťovní a finančných inštitúcií. Klienti si u nás môžu vybrať zo širokej ponuky kvalitných produktov poistenia vozidiel, majetku a zodpovednosti, cestovného a životného poistenia, ako aj individuálnych poistných riešení pre podnikateľov. Okrem poistenia nás baví pomáhať všade tam, kde ide o dobrú vec. Preto sme už dlhodobo stabilným partnerom kultúrnych podujatí, ako aj športových a charitatívnych projektov na Slovensku. Od roku 2018 pomáhame aj v znevýhodnených komunitách v rámci nášho projektu Učenie pre život, ktorý sa venuje vzdelávaniu a správnemu rozvoju detí vo veku 0-6 rokov.

Načítavanie