Odporúčania pre klientov v súvislosti s požiarmi v zahraničí. Zobraziť viac

Poisťovňa Generali spustila výnimočnú webovú aplikáciu, ktorá vám pomôže s orientačným určením diagnózy alebo príčin zdravotných ťažkostí. Medik Leo je určený pre klientov poisťovne Generali ako aj širokú verejnosť, a to úplne zadarmo.

Spozorovali ste na sebe v poslednom čase nové symptómy alebo sa necítite dobre a neviete, čo by vám mohlo byť? Nová aplikácia Medik Leo od poisťovne Generali vám pomôže orientačne vyhodnotiť váš aktuálny zdravotný stav alebo určiť, čo môže byť príčinou vašich ťažkostí. „Aplikácia funguje na jednoduchom princípe otázok a odpovedí. V úvode zodpoviete 10 základných otázok ohľadom vášho pohlavia, veku a životného štýlu a na obrázku zvolíte, s čím máte problém. Aplikácia sa vás následne formou chatu pýta špecifické otázky na váš zdravotný stav a ďalšie symptómy, až kým na základe vami zadaných príznakov nevyhodnotí pravdepodobnú diagnózu a odporučí ďalší postup,“ vysvetľuje Peter Koštival, riaditeľ Úseku personálneho poistenia poisťovne Generali.

Viac ako 1200 symptómov a 600 diagnóz

Medik Leo vie vyhodnotiť viac ako 1 200 symptómov a stanoviť cez 600 diagnóz vrátane ochorenia COVID-19, pričom využíva dáta od lekárskych tímov a dátových špecialistov. „Aplikácia v žiadnom prípade nenahrádza vyšetrenie a diagnostiku ošetrujúcim lekárom, ale má slúžiť širokej verejnosti na ľahšiu identifikáciu príčiny ich zdravotných ťažkostí,“ upozorňuje Peter Koštival z Generali.

Zadarmo pre všetkých

Aplikácia je voľne k dispozícii nielen pre klientov poisťovne Generali, ale aj pre širokú verejnosť cez počítač, tablet aj mobilný telefón. Vyskúšajte si aplikáciu Medik Leo na www.medikleo.sk.

Návrat na tlačové správy
Načítavanie