Poisťovňa Generali získala na 12. ročníku ankety SIBAF® Award 2019 ocenenie v každej z troch kategórií – poistenie priemyslu a podnikateľov, havarijné poistenie a poistenie občanov. Sprostredkovatelia poistenia svojimi hlasmi rozhodli a ocenili kvalitu produktov a poskytovaných služieb poisťovne Generali dvoma druhými a jedným tretím miestom.

„Napriek veľmi silnej konkurencii sa nám v ankete SIBAF® Award 2019 podaril skvelý výsledok. Veľmi si vážim priazeň všetkých našich sprostredkovateľov a rád by som sa im poďakoval za všetky hlasy. Verím, že sa nám podarí vychádzať naďalej v ústrety ich potrebám a požiadavkám, či už v oblasti servisu alebo produktovej tvorby,“ povedal Marek Kollárik, riaditeľ Odboru spolupráce s neživotnými maklérmi.

Anketa SIBAF® Award dáva priestor poisťovacím maklérom vyjadriť sa k práci, postupom a profesionalite poisťovní pôsobiacich na Slovensku. V tomto ročníku sa do hlasovania zapojilo viac ako 81 spoločností z radov samostatných finančných agentov, finančných poradcov, odovzdali spolu 309 hlasovacích lístkov.

Získané ocenenia Generali v ankete SIBAF® Award 2019:

  • 2. miesto v kategórii Havarijné poistenie motorových vozidiel
  • 2. miesto v kategórii Poistenie občanov
  • 3. miesto v kategórii Poistenie priemyslu a podnikateľov
Návrat na tlačové správy
Načítavanie