Odporúčania pre klientov v súvislosti s požiarmi v zahraničí. Zobraziť viac

Jedinečný projekt pripravila poisťovňa Generali Slovensko s dvoma športovcami – Klaudiou Medlovou a Dušanom Antalíkom. Netradičné stávky, ktoré budú motivovať športovcov k ešte lepším výkonom, množstvo zábavy a adrenalínu a pri tom všetkom bude samozrejme Generali Slovensko, keby niečo…
Generali Slovensko chce podporiť slovenský šport a pripraviť pre verejnosť netradičné zážitky. „Chceme motivovať športovcov k ešte lepším výkonom a ideálnym variantom je seriál stávok, ktoré Klaudiu aj Dušana určite vybičujú k ešte lepším výkonom,“ hovorí Zuzana Hliváková, vrchná riaditeľka Úseku marketingu a komunikácie Generali Slovensko.
Prvou stávkou Klaudie a Dušana bude adrenalínový súboj v lyžiarskom stredisku v Jasnej. BMX rider Dušan a snowboardistka Klaudia sa stretnú pri špeciálnom skoku. Ktorý z nich preskočí viac slovenských hokejistov poskladaných vedľa seba? Každý na svojom „náradí“, ale obaja na rovnakom povrchu. Bude to vzrušujúce predstavenie. Tipovať na víťaza môže i široká verejnosť. Kto si staví na svojho favorita a tipne správne, môže vyhrať týždenný pobyt v talianskych Dolomitoch pre dve osoby.
Klaudia Medlová reprezentuje Slovensko v disciplíne slopestyle snowboard. Je to zimný živel a na snehu sa bude cítiť ako doma. Dušan Antalík je jazdcom na BMX, takže jeho obľúbené ročné obdobie je skôr leto. Možno sa na prvý pohľad nezdá, že šance oboch na výhru sú vyrovnané – ale práve preto sa tento projekt oplatí sledovať!
Generali Slovensko pripravuje celý projekt netradičných stávok so športovou agentúrou SPORT INVEST Group, ktorá zastupuje športovcov ako napríklad Petra Čecha, Martinu Sáblíkovú a stovky ďalších. Zároveň je významnou firmou v oblasti športového marketingu. „Snažíme sa spájať svet obchodu a športu, aby to malo zmysel pre obe strany. Práve toto partnerstvo je postavené na vzájomnej spolupráci, budovaní dôvery a veríme, že bude dlhodobé,“ povedal David Trávníček, predseda predstavenstva SPORT INVEST Group.

Návrat na tlačové správy
Načítavanie