V Generali umožňujeme študentom vysokých škôl získať v rámci programu Stážisti cenné skúsenosti dlhodobou prácou na odbornej agende a projektoch. Náš tím stážistov pozostáva z inovatívnych, kreatívnych a motivovaných mladých ľudí, ktorí na sebe chcú pracovať a posúvať sa #ĎALEJ.

Čo našim stážistom okrem možnosti odbornej praxe ponúkame?

REgeneration

Aj v roku 2019 sa v poradí už 5. krát konal v našej spoločnosti letný stážistický  projekt, určený pre našich mladých kolegov alias. stážistov v rámci celej firmy. Ústrednou témou projektu bola inovácia San Marco portálu (ďalej len SMP ), na ktorej pracovalo spolu 8 stážistov z rôznych úsekov.

Na začiatku sa naši stážisti zamerali na tzv. „prvý dojem“ a spoločne sa preklikali SMP a zamerali sa na funkcionalitu, dizajn, logiku a rýchlosť existujúceho SMP.

Druhou veľkou a veľmi zaujímavou časťou bola kampaň, ktorú si stážisti nastavili sami od vizuálu až po obsah a v rámci ktorej stážisti oslovili prostredníctvom dotazníka všetky siete, ktoré pracujú v SMP.

Záverečnou a zároveň najdôležitejšou časťou boli odporúčania, ktorých bolo až 22 a vďaka ktorým, aj stážisti prispeli svojou časťou k novému SMP 2.0.

Finálna prezentácia stážistov za účasti nášho CEO, členov predstavenstva a zúčastnených riaditeľov úsekov, kde stážisti spoločne odprezentovali na čom pracovali a na čo všetko prišli. Veríme, že ich odporúčania prinesú nový, lepší SMP 2.0, v ktorom sa bude našim partnerom rýchlejšie a efektívnejšie pracovať.

A ako celý projekt vnímajú stážisti? O tom nám viac povedala stážistka Zuzka z HR: „Stážistický projekt Generali bol už pri mojom pracovnom pohovore rozhodujúcim faktorom, prečo som sa rozhodla práve pre túto stáž. Bolo super podieľať sa vo výbornom kolektíve stážistov na inšpiratívnom projekte o inovácií San Marco Portalu – kľúčového strategického nástroja firmy. Aj keď prvotné dojmy a meetingy vyzerali veľmi komplikovane, výsledok bol naozaj nad moje očakávania. A z čoho sa veľmi tešíme, aj nad očakávania mentorov a kolegov, ktorým sme projekt prezentovali. “

Letný projekt v číslach:

  • 8 stážistov
  • 23 meetingov
  • 5 mentorov
  • 108 dní
  • 15 litrov kávy
  • 2036 správ na whats appe
  • 4221 riadkov v Exceli
  • 31 dní prieskumu

V prípade záujmu zapojiť sa do tohto programu nás kontaktujte TU.

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. Viac informácií

Načítavanie