Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali SRI European Equity - DX

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Akciový fond
  • ISIN LU0145456207
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Tue Apr 02 00:00:00 CEST 2002
  • Výkonnosť fondu je platná pre kolektívne investovanie - investície do fondu prostredníctvom VÚB banky
Riziko 6

Aktuálna hodnota podielového listu 176.335 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť fondu za 1 mesiac 2.010887486332802 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 1.8370929923651858 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 2.8054546620569942 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 11.962995415698385 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 2.189421466529917 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 21.239935919913645 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 6.624365478057848 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 41.84645333590748 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 7.237595536867714 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 9.763498040812157 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 176.335 -0.117999999999995 -0.06687333170872414
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 176.453 +0.3499999999999943 +0.19874732400924133
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 176.103 -0.29599999999999227 -0.16780140476986394
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 176.399 +0.5420000000000016 +0.3082049619861601
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 175.857 -0.42500000000001137 -0.24109097922647313
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 176.282 -0.7469999999999857 -0.4219647628354596
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 177.029 +0.8089999999999975 +0.45908523436613186
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 176.22 +0.3410000000000082 +0.1938832947651557
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 175.879 +1.492999999999995 +0.8561467090248042
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 174.386 +1.728999999999985 +1.0014074147008143
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 172.657 +0.679000000000002 +0.3948179418297701
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 171.978 -0.5789999999999793 -0.3355412993967091
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 172.557 -0.4410000000000025 -0.2549162418062651
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 172.998 -0.6050000000000182 -0.34849628174629366
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 173.603 +0.07900000000000773 +0.04552684354902361
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 173.524 -0.07499999999998863 -0.04320301384223909
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 173.599 +0.7399999999999807 +0.428094574190514
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 172.859 -1.3629999999999995 -0.7823351815499763
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 174.222 -0.8249999999999886 -0.4713019931789683
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 175.047 +2.187999999999988 +1.2657715247687353
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 172.859 -0.13800000000000523 -0.07977016942490633
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 172.997 -0.9729999999999848 -0.5592918319250357
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 173.97 -0.6800000000000068 -0.38935012882909065
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 174.65 +0.896000000000015 +0.515671581661438
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 173.754 -0.12300000000001887 -0.07073966079471056
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 173.877 +1.1110000000000184 +0.6430663440723398
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 172.766 +0.32800000000000296 +0.1902132940535166
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 172.438 -0.14200000000002433 -0.08228068142312223
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 172.58 -0.10999999999998522 -0.06369795587468019
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 172.69 +1.7150000000000034 +1.0030706243602887
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 170.975 -1.3259999999999934 -0.7695834615005098
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 172.301 -0.30400000000000205 -0.17612467773239598
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 172.605 +0.5869999999999891 +0.34124335825319974
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 172.018 +0.8029999999999973 +0.4690009637006088
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 171.215 -0.674999999999983 -0.3926930013380551
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 171.89 -0.10400000000001342 -0.060467225600900856
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 171.994 +0.2560000000000002 +0.14906427232179262
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 171.738 -0.5740000000000123 -0.33311667208320506
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 172.312 +0.6650000000000205 +0.3874230251621179
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 171.647 +0.9679999999999893 +0.567146514802635
Fri Nov 17 00:00:00 CET 2017 170.679 -0.5490000000000066 -0.3206251314037462
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 171.228 +1.3440000000000225 +0.79112806385535
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 169.884 -0.8500000000000227 -0.4978504574367277
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 170.734 -0.867999999999995 -0.5058216104707376
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 171.602 -1.1229999999999905 -0.6501664495585413
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 172.725 -0.6580000000000155 -0.3795066413662328
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 173.383 -1.649000000000001 -0.9421134421134425
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 175.032 -0.24499999999997613 -0.1397787502068019
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 175.277 -0.9040000000000248 -0.5131086780072907
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 176.181 +0.09100000000000819 +0.051678119143624385
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 176.09 +0.36299999999999955 +0.2065704188883891
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 175.727 -0.28600000000000136 -0.16248799804559969
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 176.013 +0.3569999999999993 +0.20323814728788045
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 175.656 +0.24899999999999523 +0.14195556619746943
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 175.407 +0.8670000000000186 +0.4967342729460402
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 174.54 +2.212999999999994 +1.2841864594636905
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 172.327 -0.6479999999999961 -0.37462060991472534
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 172.975 -0.4970000000000141 -0.28650156797639625
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 173.472 +0.26400000000001 +0.15241790217542492
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 173.208 +0.5529999999999973 +0.32029191161564813
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 172.655 -1.0979999999999848 -0.6319315349950705
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 173.753 +0.5989999999999895 +0.3459348325767753
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 173.154 -0.2510000000000048 -0.14474784464116075
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 173.405 -0.1740000000000066 -0.10024254086036133
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 173.579 +0.36000000000001364 +0.20782939515873758
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 173.219 +0.07800000000000296 +0.04504998815994072
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 173.141 +0.06099999999997863 +0.03524381788766964
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 173.08 -0.012999999999976808 -0.007510413477134725
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 173.093 +0.228999999999985 +0.1324740836727051
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 172.864 -0.7270000000000039 -0.4188005138515268
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 173.591 +0.2560000000000002 +0.14769088758761947
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 173.335 +0.012000000000000455 +0.006923489669576718
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 173.323 +0.08799999999999386 +0.050798048893118515
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 173.235 +0.9190000000000111 +0.5333225005223028
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 172.316 +0.9300000000000068 +0.5426347542973211
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 171.386 +0.4519999999999982 +0.26442954590660617
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 170.934 +0.6159999999999854 +0.36167639356966697
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 170.318 -0.24699999999998568 -0.144812827954144
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 170.565 +0.06799999999998363 +0.039883399707903146
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 170.497 +0.19700000000000273 +0.11567821491485772
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 170.3 +0.46000000000000796 +0.27084314649081953
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 169.84 +0.012000000000000455 +0.007065972631132943
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 169.828 +0.007000000000005002 +0.004121987268950838
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 169.821 +0.4089999999999918 +0.24142327580100098
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 169.412 -0.6229999999999905 -0.36639515393888933
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 170.035 -0.01300000000000523 -0.0076449002634581004
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 170.048 -0.22100000000000364 -0.12979461910271609
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 170.269 +0.8010000000000161 +0.47265560459792777
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 169.468 +1.843999999999994 +1.1000811339664929
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 167.624 +0.3100000000000023 +0.18528037103888634
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 167.314 +0.5769999999999982 +0.34605396522667325
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 166.737 +0.1839999999999975 +0.1104753441847325
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 166.553 -0.21999999999999886 -0.13191583769554957
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 166.773 -0.8940000000000055 -0.5331997351893966
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 167.667 +0.8189999999999884 +0.49086593785960175
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 166.848 +1.2220000000000084 +0.737806866071757
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 165.626 +0.813999999999993 +0.49389607552847664
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 164.812 -1.4369999999999834 -0.8643661014502244
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 166.249 -0.6810000000000116 -0.4079554304199435
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 166.93 -0.40399999999999636 -0.2414333010625434
Nájdených 3 548 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií