Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Generali Euro Corporate Bond - DX

  • Správca fondu Generali Investments Europe
  • Dlhopisový fond
  • ISIN LU0145483946
  • Referenčná mena EUR
  • Vznik fondu Tue Apr 02 00:00:00 CEST 2002
  • Výkonnosť fondu je platná pre kolektívne investovanie - investície do fondu prostredníctvom VÚB banky
Riziko 3

Aktuálna hodnota podielového listu 158.469 EUR

Výkonnosť fondu

Aktuálne hodnoty majetku ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť fondu za 1 mesiac -0.16820381009978735 %
Výkonnosť fondu za 3 mesiace 0.012622357982672305 %
Výkonnosť fondu za 6 mesiacov 0.9382404647252152 %
Výkonnosť fondu za 12 mesiacov 1.8844269567565464 %
Výkonnosť fondu od začiatku roku 0.06061639294576704 %
Výkonnosť fondu za 3 roky 3.340810976484554 %
Výkonnosť fondu za 3 roky p.a. 1.1004172282066182 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov 13.719313101448849 %
Výkonnosť fondu za 5 rokov p.a. 2.6031584837008737 %
Výkonnosť fondu za rok 2017 1.5133451272979048 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018 158.469 +0.09100000000000819 +0.057457475154382674
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 158.378 -0.014000000000010004 -0.008838830243958032
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 158.392 +0.03899999999998727 +0.02462851982595042
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 158.353 +0.17000000000001592 +0.10747046142759711
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 158.183 +0.06399999999999295 +0.04047584414269819
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 158.119 +0.014000000000010004 +0.008854874924898015
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 158.105 -0.375 -0.23662291771832408
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 158.48 -0.09900000000001796 -0.06242945156673832
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 158.579 -0.16399999999998727 -0.10331164208814704
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 158.743 +0.10599999999999454 +0.06681921619798316
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 158.637 +0.10800000000000409 +0.06812633650625696
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 158.529 +0.06799999999998363 +0.04291276717929561
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 158.461 +0.18900000000002137 +0.11941467852811703
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 158.272 -0.10099999999999909 -0.06377349674502542
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 158.373 -0.027000000000015234 -0.01704545454546416
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 158.4 -0.19599999999999795 -0.12358445358016466
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 158.596 +0.17500000000001137 +0.11046515297846332
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 158.421 -0.049000000000006594 -0.030920678992873474
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 158.47 -0.09100000000000819 -0.05739116176109395
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 158.561 -0.17499999999998295 -0.11024594294928873
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 158.736 -0.38900000000001 -0.24446190102121604
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 159.125 -0.08299999999999841 -0.052133058640268334
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 159.208 -0.030000000000001137 -0.018839724186438624
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 159.238 +0.02400000000000091 +0.015074051276898332
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 159.214 -0.09399999999999409 -0.05900519747909339
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 159.308 +0.03799999999998249 +0.0238588560306288
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 159.27 -0.10799999999997567 -0.06776343033541372
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 159.378 +0.016999999999995907 +0.010667603742443828
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 159.361 +0.10800000000000409 +0.06781661883920811
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 159.253 +0.16599999999999682 +0.10434542105891545
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 159.087 -0.1150000000000091 -0.07223527342621895
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 159.202 +0.26200000000000045 +0.16484207877186388
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 158.94 +0.09399999999999409 +0.05917681276204254
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 158.846 -0.23900000000000432 -0.1502341515542033
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 159.085 -0.0010000000000047748 -6.285908250913185E-4
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 159.086 +0.16800000000000637 +0.10571489699090497
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 158.918 -0.03700000000000614 -0.023277028089714782
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 158.955 +0.018000000000000682 +0.011325242077049826
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 158.937 -0.026999999999986812 -0.01698497773079868
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 158.964 +0.10099999999999909 +0.06357679258228731
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 158.863 -0.04099999999999682 -0.02580174193223381
Fri Nov 17 00:00:00 CET 2017 158.904 +0.10599999999999454 +0.0667514704215384
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 158.798 +0.0730000000000075 +0.04599149472358324
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 158.725 -0.13400000000001455 -0.0843515318615971
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 158.859 -0.022999999999996135 -0.014476152112886378
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 158.882 -0.08599999999998431 -0.05409893815106456
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 158.968 -0.2790000000000248 -0.1751995328012614
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 159.247 -0.32399999999998386 -0.20304441283189542
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 159.571 -0.0660000000000025 -0.041343798743400655
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 159.637 +0.09499999999999886 +0.05954544884732475
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 159.542 +0.1699999999999875 +0.10666867454759148
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 159.372 +0.05200000000002092 +0.03263871453679445
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 159.32 +0.1629999999999825 +0.10241459690744514
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 159.157 +0.17600000000001614 +0.11070505280506232
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 158.981 +0.1910000000000025 +0.12028465268593899
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 158.79 +0.3369999999999891 +0.21268136292780132
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 158.453 +0.42500000000001137 +0.2689396815754242
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 158.028 -0.04800000000000182 -0.030365140818341695
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 158.076 -0.2560000000000002 -0.16168557208902828
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 158.332 +0.15099999999998204 +0.09546026387491673
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 158.181 -0.2680000000000007 -0.16913959696811
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 158.449 +0.016000000000019554 +0.010098906162238647
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 158.433 -0.10099999999999909 -0.06370873125007828
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 158.534 +0.0619999999999834 +0.03912363067291597
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 158.472 +0.24800000000001887 +0.15673981191223765
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 158.224 +0.2569999999999766 +0.16269220786618507
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 157.967 +0.21100000000001273 +0.13375085575192874
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 157.756 -0.056000000000011596 -0.035485260943408356
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 157.812 +0.029000000000024784 +0.018379673348855572
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 157.783 +0.1279999999999859 +0.08118994005898063
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 157.655 +0.01300000000000523 +0.008246533284280351
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 157.642 -0.049000000000006594 -0.031073428413800785
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 157.691 -0.003999999999990678 -0.002536542059032105
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 157.695 +0.003999999999990678 +0.0025366064011203416
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 157.691 +0.09399999999999409 +0.05964580544045514
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 157.597 +0.07400000000001228 +0.04697726681183845
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 157.523 -0.05500000000000682 -0.03490334945233904
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 157.578 -0.26599999999999113 -0.1685208180228524
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 157.844 -0.045000000000015916 -0.02850103553763461
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 157.889 +0.2720000000000198 +0.1725702176795776
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 157.617 +0.04800000000000182 +0.030462844848924486
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 157.569 -0.12800000000001432 -0.08116831645498286
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 157.697 +0.02199999999999136 +0.01395275091167995
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 157.675 +0.02800000000002001 +0.01776120065717712
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 157.647 -0.05299999999999727 -0.03360811667723353
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 157.7 -0.13300000000000978 -0.08426628144938623
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 157.833 -0.06399999999999295 -0.04053275236387832
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 157.897 -0.0049999999999954525 -0.003166521006697479
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 157.902 -0.271000000000015 -0.17133139031314762
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 158.173 -0.04800000000000182 -0.03033731299890774
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 158.221 -0.04599999999999227 -0.029064808203853154
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 158.267 +0.1869999999999834 +0.11829453441294495
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 158.08 -0.14999999999997726 -0.09479871073751961
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 158.23 +0.14300000000000068 +0.09045652077653488
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 158.087 +0.08899999999999864 +0.05632982695983408
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 157.998 -0.12999999999999545 -0.08221187898411127
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 158.128 -0.09900000000001796 -0.06256833536628892
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 158.227 -0.13100000000000023 -0.0827239545839176
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 158.358 +0.117999999999995 +0.07457027300303021
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 158.24 +0.08299999999999841 +0.05247949822012203
Nájdených 3 549 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií